Forum Forum finansoweKonta

Kradziez pieniedzy z konta bankowego

Kradziez pieniedzy z konta bankowego

Rafal667 / 77.101.11.* / 2016-06-03 20:52
Hej,
Rok temu czysto z ciekawosci zdecydowalem sie zalozyc konto na portalu randkowym quickflirt.com. Szybko sie zorientowalem, ze wraz z prowadzeniem konta sa naliczane bardzo wysokie oplaty z konta bankowego(w moim przypadku w LLOYDS).
Z tego powodu zdecydowalem sie zamknac konto na tym portalu tak szybko jak to bylo mozliwe. Potwierdzenie zamkniecia uzyskalem i przez strone internetowa oraz przez interwencje telefoniczna, gdzie obsluga wyraznie zapewniala o zamknieciu konta i usunieciu danych.
Niestety tydzien temu zauwazylem podejrzanie wygladajaca transakcje na kwote 40£ z mojego konta. Szybko przejrzalem historie transakcji, gdzie okazalo sie ze podobny wyplaty byly relaizowane przez caly rok kazdego miesiaca o tej samej porze. Lacznie zostalem naciagniety na kwote powyzej 400£.
To co postanowilem zrobic to zamknac knto bankowego, by nie byc wiecej obciazanym. Chcialbym rowniez otworzyc sprawe i odzyskac 100% zabranej gotowki.
Bede probowal udowodnic, ze pieniadze zostaly skradzione z mojego konta.
Czy myslicie, ze ciezko bedzie odzyskac utracone pieniadze? Czy negocjowac sprawe z bankiem LLOYDS czy isc bezposrednio na policje w UK? Ktos mial podobne sytuacje i moze podzielic sie doswiadczeniem?
Wyświetlaj:
bok508 / 2020-10-06 20:14
Twój bank nie jest czasem zarejestrowany na wyspach?
Lokiutresa / 188.33.204.* / 2020-07-25 10:29
Uwaga na portal quickflirt to zwykle oszustwo kradną pieniądze z konta to zwykle oszustwo nikogo tam nie poznacie bo nikogo oprócz administratora tam niema. NIE DAJCIE SIĘ OKRADAC
Andrzej Urbański / 78.88.143.* / 2019-10-16 20:07
Dzisiaj to znaczy 17.10.2019 miałem identyczny przypadek zaplacilem 4,20 na trzy dni .Za jakies 2 godz próbuje sie zalogowac -beskutecznie .Te 4,20 straciłem ale 39,98 zostało zablokowane do 23 br miesiaca przez bank to jest jakaś firma z Cypru .Jutro ide do banku wymieniam karte zmiana nr.konta ostatecznie przejde do innego banku.
Mateusz331 / 5.172.238.* / 2019-12-26 20:15
Witam i coś to pomogło?
nabrany / 176.221.123.* / 2016-06-13 23:07
Dzisiaj również z ciekawości chciałem założyć tam konto.Stwierdzilem ze mogę spróbować na 3 dni. Jednak szybko zorientowałem się ze cały ten portal to jedna wielka ściema. Profile na Polskę są chyba wszystkie sciemnione... Próbowałem usunąć konto i jedyna opcja to zgłoszenie się przez kontakt na stronie ale nikt nie odpowiada. Jedyny numer to angielski... dzwoniłem nikt nie odbiera .Wiec miałem już pewność że to naciągane i oszuści. Przeczytałem regulamin i w nim jest napisane że usunięcie konta to nie to samo co zaprzestanie subskrypcji płatnego konta. A skoro się włączyło płatny pakiet zastrzegają sobie prawo do ściągania co miesiąc płatności za profil... ogólnie masakra. Ja od razu zastrzegł kartę i nie czekam na odpowiedz z tych zgłoszeń w ich kontakcie - bo nie sądzę żeby ktoś odpisał. .. Próbuj z tym walczyć może jest jakaś instytucja typu Urząd Ochrony Praw Konsumenta i to zgłaszaj! nie wiem jak w Anglii ale tu w PŁ wszystkie konta to ściema a tak się zabezpieczyli regulaminem ze ciężko z tego zrezygnować. Człowiek głupi nie sprawdza a potem trzeba płacić za błędy... :-( w banku zgłoś nie autoryzowane transakcje bez Twojej wiedzy. Zarzuca im ze ktoś mógł ukraść dane z karty i wykorzystać bez Twojej wiedzy. Może coś się uda. Warto spróbować, ale może być tak że bez prawnikow się nie obejdzie.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: