Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Krajowy Rejestr Długów. Gospodarka traci prawie 300 miliardów na... braku zaufania

Krajowy Rejestr Długów. Gospodarka traci prawie 300 miliardów na... braku zaufania

Wyświetlaj:
ŁEBA / 178.217.39.* / 2015-07-05 02:47
Wystarczy że otworzysz przez dwa miesiące latem lodziarnie wynajmesz pseudo pracowników najlepiej małolatów karzesz pracować po 14 godzin. Sami nie wytrzymają tempa i będą odchodzić. Międzyczasie puszczasz ogłoszenie o nowych pracowników. Lokalizacja duży kurort- małe prawdopodobieństwo kontroli. I jesteś zarobiony na cały rok! Tak się zarabia kokosy w imię prawa. Urzędasy z Urzędów skarbowych po 18 nie pracują. I tak z roku na rok.
Młodych na start uczymy kombinatorstwa.
TO SĄ PIENIĄDZE GDZE PAN SZCZUREK.
Podatnik RP / 91.227.215.* / 2015-04-22 12:05
Na to była potrzebna w RP prywatyzacja firm, aby rządy mogły zrzucać winę na społeczeństwo za swoje błędy i swoją nieudolność połączoną z błazenadą. Nie dość ze okradają społeczeństwo wysokimi podatkami, to jeszcze wmawiają społeczeństwu, ze brak zaufania to wina Polaków.
Ciekawe kto uczy braku zaufania i okradania innych jak nie rząd? Jak to mówią ryba psuje się od głowy. Podatek dochodowy, podatek Belki od oszczędności, podatek od gruntu który ktoś już wykupił i wiele innych podatków to jawne okradanie społeczeństwa - tych podatków nie powinno być. Podatki powinny być tylko od towarów i usług i to napędzałoby gospodarkę, bo wtedy ludzie zamiast wspierać darmozjadów w rządzie i administracji rządowej wspierałoby gospodarkę. Za te same pieniądze więcej zostałoby kupionych rzeczy, i więcej ludzie mieli by stanowisk pracy i niższe bezrobocie, boby popyt był większy i nie byłoby braku potrzebne KRD bo każdego byłoby stać na życie.
n bc / 88.199.145.* / 2015-04-21 17:13
DO KRD trafić może każdy, nie trzeba w zasadzie niczego aby dopisać do listy delikwenta. Nieuczciwie wpisany nie ma też żadnej drogi dochodzenia szkody spowodowanej wpisem. Pozostaje sąd a tam jest drogo i trwa to kilka lat. Instytucja ta wykorzystywana za to jest nagminnie przez wyłudzaczy którzy liczą na to że pomimo iż płatność jest im nienależne to złamiesz się i zapłacisz. DRAMAT!
uczciwa / 164.127.11.* / 2015-08-31 16:49
Biura Podróży współpracują z prywatną firmą o nazwie Krajowy Rejestr Długów. Jest to organizacja przestępcza, która sprzedaje za abonament znaczek z hasłem Rzetelna Firma wprowadzając w błąd klientów, gdyż nie ma to nic wspólnego z rzetelnością czy uczciwością. Wystrzegajcie sie jakichkolwiek firm ze znaczkiem o nazwie Rzetelna Firma od KRD z Wrocławia, bo kryje sie pod tym oszustwo. Unikajcie też firmy KRD bo to oszuści i naciagacze. Dobra firma na pewno ich unika, a oszusci do niej lgną, tak jak nieuczciwe biura podróży.
Jakakolwiek współpraca z KRD to kłopoty.
Firma KRD powinna zajac sie prokuratura i NIK.
m-53 / 213.108.152.* / 2015-04-20 23:56
Moje zaufanie do KRD czy też tzw. Rzetelnej Firmy jest istotnie na zerowym poziomie. Kilkanaście razy w tygodniu dostaję namolną korespondencję, w której proponują mi, że za odpowiednią opłatą wystawią mi "świadectwo moralności".
kuba11gość / 194.169.228.* / 2015-04-20 21:45
bo debile dają wpisywać długi przedawnione :-). a jaki mam biznes w spłacie czegoś co dawno się przedawniło???
jojo5 / 194.169.228.* / 2015-04-20 21:48
ktoś kupił mój dług przedawniony na 1 tys. nie będę przecież płącić bo już nie mam kwitow nawet i do końca nie wiem o co chodzi. i wpisali mnie wcześniej próbując wyciągnąć kasę. głupi nie jestem, przedawnione to przedawnione
marta645 / 194.169.228.* / 2015-04-20 21:46
i racja - bzdurne przepisy to straty muszą być:-)
kp_ / 89.76.139.* / 2015-04-20 20:57
nie tracimy 10% jeno nie zyskujemy dodatkowych 10%. kp
nie rudym oszustom / 94.254.71.* / 2015-04-20 20:32
Tym h#jom z tego rejestru nie należny przede-wszystkim ufać. To LICHWIARZE i czosnkowe gnidy.

Najnowsze wpisy