Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt mieszkaniowy w Santander

Kredyt mieszkaniowy w Santander

jmd3 / 2008-08-13 10:05
witam
zamierzam ubiegać się o kredyt w w/w banku - kredyt na oświadczenie. wszystko wygląda ładnie i pięknie, aż dowiaduję się, że bank wymaga stałego zameldowania (lub czasowego na czas trwania kredytu). Czy to jest normalna praktyka w bankach? Dla mnie jest to bardzo dziwne... Sprzedałem mieszkanie (więc musiałem się wymeldować) kupię nowe mieszkanie to się zamelduję. Czemu ma służyć taki zapis (o zameldowaniu)? Przecież pieniądze bank przeleje firmie, która buduje mieszkanie. A jak miałbym ukraść pieniądze to stały meldunek i tak nic nie da bankowi. Niestety bank nie mówi kto ma OBOWIĄZEK mnie zameldować.
Wyświetlaj:
iwona / 80.245.190.* / 2009-04-18 22:40
ja mam kredyt w santanderze na oswiadczeie i nie narzekam jest tak jak w wiekszosci bankach zawsze cos ale bez wiekszych problemów
madzialena22 / 83.238.240.* / 2008-12-29 19:55
interesujące:(a czy ktoś może wypowiedzieć się na temat czy wie coś o tym czy musimy być z mężem zameldowani w jednym domu(choć na razie mieszkamy u mnie i każdy z nas ma zameldowanie gdzie indziej,bo nie mamy własnego mieszkania)jeśli chcemy wziąć kredyt na kupno mieszkania??
e-ryk / 79.186.237.* / 2008-10-20 18:01
Zrobiłem stronkę o swojej przygodzie z Santander Consumer Bank.
Zapraszam do lektury zanim wejdziecie w bagno!

Ludzie - uczcie się na błędach innych!

Adres mam taki jak obsługa tego banku - spytajcie google o

www.bankowe-dno.pl

pozdrówka

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: