Forum Forum finansoweKredyty

Kredyty hipoteczne nadal dobrze się sprzedają

Kredyty hipoteczne nadal dobrze się sprzedają

Wyświetlaj:
El. / 83.18.166.* / 2007-07-03 07:37
Ple, ple, ple, ple.... Czemu tak p...? Może to z okazji zbliżającego się święta 22 lipca ? Jak oglądnę się wstecz : Całe życie mydlenie oczu, mydlenie nadal (i to w jeszcze większym stopniu), no i chyba umrę z tym mydleniem . Kto te kredyty bierze ? Może chociaż kilka słów prawdy, co z takimi (jak ja), którzy nie mają zdolności kredytowej (za mało zarabiają, są za starzy?... A szkoda słów i szkoda sobie szarpać nerwy...
klijent bankó / 83.21.152.* / 2007-07-03 08:17
Nie mam podstaw do negowania informacji, bo nie dysponuję możliwością prowadzenia statystyki. Ponieważ chcę uzyskać kredyt hipoteczny to mogę tylko stwierdzić jakie są realia-to jest sama bzdurna biurokratyczna droga przez gąszcz niepotrzebnych papierków, brakuje tylko jeszcze aby banki żądały świadectwa chrztu i bieżmowania.
jadam / 85.128.68.* / 2007-07-03 08:43
Racja. A po zawarciu umowy wcale nie jest lepiej. Np. taki Santander nie tylko nie odpowiada na pisma, ale bez sensu wysyła wezwania i każe za nie płacić, ma niekompetentnych pracowników, którzy nawet prawa nie znają. Mają burdel w papierach bo non stop dzwonią żeby przysłać im coś co już było wysłane, o postanowieniach umowy sprzecznych z prawem nie wspomnę. Dodatkowo ściemniają że polisa na życie ma być tylko na jeden rok, tak zresztą wynika z umowy, a jeśli się nie przedłuzy polisy, to wypowiadają umowę. Podobnie jest w innych bankach... Normalnie droga przez mękę...
JUST / 87.248.76.* / 2007-07-05 10:55
Po prostu nikt Wam nie doradził jaki bank będzie dla Waszych potrzeb najlepszy. Jedni chcą szybki kredyt inni tańszy na początku spłacania, jedni chcą ubezp na życie inni nie.
Jestem doradcą hipotecznym w Eurobanku w Kaliszu i wiem co mówię. Nasz bank posiada oferty kilku banków, po zbadaniu potrzeb klienta dobieramy jak najlepszą ofertę dla niego. Pomagamy w kompletowaniu dokumentów, tłumaczymy każdą dezyzję analityków.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: