Forum Polityka, aktualnościKraj

KRRiT: spot promujący związki partnerskie nie narusza przepisów

KRRiT: spot promujący związki partnerskie nie narusza przepisów

Wyświetlaj:
Ostrze / 83.20.248.* / 2015-03-06 10:28
Wartości chrześcijańskie ! co to jest ,co to znaczy ? i w tekście ,modlę się z kimś obcym !? o jakiej modlitwie mowa? ..Nie dajmy się ogłupiać religijnym oszołomom! oni niech ,,dziękują,, swoim bogom za Oświęcim,Dachau ,
a dziś za szpitale onkologiczne dla małych dzieci!
sęk / 94.40.91.* / 2015-03-06 09:46
Co to znaczy chrześcijański system wartości?Każdy w swoim postępowaniu i zachowaniu stosuje czy wyraża jakieś wartości.Wiele wartości ma charakter uniwersalny kształtowany od zarania dziejów ludzkości.Te wartości ulegały i ulegają zmianom.Chrześcijaństwo nie ma patentu na wartości,bo są one ogólnoludzkie.Człowiek ma wolna wolę bez względu na istniejące nakazy,zakazy,religie.Dla mnie religia nie jest jedynym wyznacznikiem postępowania i zachowania.
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz / 31.61.129.* / 2015-03-06 09:38
A jakie to są te wartości chrześcijańskie? To to co da się zrabować i ograbić bliźniego jak to robił zakon krzyżacki?
obserw / 176.221.120.* / 2015-03-06 09:06
O jakim autorytecie wielokroć skompromitowanej KRRiT jest mowa?
mewa489 / 82.239.225.* / 2015-03-05 23:03
PO grzecznie, na sznureczku uni europejskiej wprowadza zwyczaje i prawa, ktore i na Zachodzie nie sa tak przestrzegane. POLSKO litosci badz soba a nie ...cichym posmiewiskiem calej Europy,
bo malo jest tak poslusznych lizusow jak Polska !!!
marioadam / 85.223.105.* / 2014-12-05 16:26
Brawo dla komisji ! Te oskarzenia to absurd ! Czy my zyjemy w panstwie islamskim ? Lech Walesa walczyl o wolnosc dla wszystkich ! Homoseksualisci to ludzie tacy sami jak chrzescijanie !
JA6969 / 212.160.130.* / 2014-12-04 14:54
Nie jestem chrześcijaninem ani nikim innym. Żyje w związku partnerskim już od 15 lat. Mam 2 dzieci. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi tak jak jest i NIKT ani NIC tego nie zmieni. POZWULMY ludziom żyć tak jak chcą a nie wpier... się im do wyrka. Jak ktoś ma inne zdanie to niech pomyśli czy chciałby żyć w państwie które włazi z buciorami w życie prywatne. Jak ktoś chce być chrześcijaninem, muzułmaninem, buddytą niech sobie będzie ale jak będzie wymuszał na mnie postępowanie wg swojej religii to mogę okazac się ciut niebezpuieczny (jak ktoś odebrał to jako groźba to już jego problem). A co do wartości chrześcijańskich w tv to może puszcajmy tam tylko relacje z Watykanu, choć sądze że oglądalność może radykalnie spaść. Żyj i pozwól żyć ale najpierw zajmij się sobą nim powiesz co inni mają robić.
PS: Pozdrawiam wszystkich wolnych i samodzielnie myślących ludzi a nie tych zasłaniających się różnymi kodeksami itp, które zresztą sami niejednokrotnie łamią.
Sceptyk540 / 89.77.194.* / 2014-12-04 13:58
Od kiedy, to o bliskości dwóch osób decydują przepisy państwowe.
Czy Państwo polskie ma rejestrować wszystkie przyjaźnie, znajomości, romanse itp.. To byłby jakiś absurd.

Najnowsze wpisy