Forum Forum inwestycyjneForex

Kurs franka może wejść powyżej poziomu 3,95 zł w najbliższych dniach

Kurs franka może wejść powyżej poziomu 3,95 zł w najbliższych dniach

Wyświetlaj:
zigi410 / 31.11.158.* / 2015-03-29 21:50
Gdyby banki w połowie odpowiadały za kredyt tak jak kredytobiorca to nie było by takich skoków. Zarówno ci co mają kredyty we frankach, jak i w innych walutach są w Polsce skazani na porażkę. Nasz złoty to iluzja stabilności. Pozdrawiam
Zener / 2015-03-29 22:10
"Nasz złoty to iluzja stabilności"

A jaka waluta jest stabilna?

Euro - ostatnio mocne spadki.
Dolar - ostatnio mocne zwyżki.
CHF - jak wiadomo mocne zwyżki.
Funt brytyjski - trend spadkowy.

Czy ludzie kiedyś zrozumieją, że kursy walut zmieniały się, zmieniają sie, i będą się zmieniać NIEUSTANNIE?
Zener / 2015-03-28 20:11
Beznadziejny tytuł "Frank wkrótce znów zdrożeje. Na długo?"

To po pierwsze kłamstwo (bo nie ma takiej pewności), a po drugie trick socjotechniczny żeby przyciągnąć uwagę czytelnika.

W samym artykule już się asekurują "Kurs franka MOŻE wejść powyżej poziomu 3,95 zł" - a to już coś zupełnie innego - może wejść, może nie wejść - to czysta spekulacja.
Arcanum. / 178.42.58.* / 2015-03-28 15:52
"Frank wkrótce znów zdrożeje. Na długo?"
Tak, na zawsze.
RTG / 88.156.185.* / 2015-03-28 09:32
Złoty jest skrajnie niedowartościowany, zresztą tak samo jak GPW. Obecne wskaźniki są najniższe na świecie. Szacuje się nie do szacowanie zł na 40-50% GPW około 160%. To jest cena za utratę wiarygodności, podziękujcie za to rządowi. Polska jest pomijana przez inwestorów szerokim łukiem.
Zener / 2015-03-28 20:13
Do RTG "Złoty jest skrajnie niedowartościowany" - Na jakich danych opierasz taką ocenę? Ile wg Ciebie powinna wynosić cena złotego wobec euro lub dolara?
sęk / 94.40.91.* / 2015-03-28 09:16
Wielkie przekręty walutowe robi się coraz częściej,bo tych wzrostów i spadków inaczej nie da się wytłumaczyć.Wielkie pieniądze,robią jeszcze większe pieniądze.Niedawno Ameryka przezywała kryzys i dolar był koło 3 zł,a teraz co,kryzys minął? Dolar skoczył nagle na prawie 4 zł?A euro co?Było drogie, a jest tanie jak barszcz.Nie mówię już o franku,który niczym pani lekkich obyczajów raz w jedną ,a raz w drugą stronę.Złotówka nie ma tu nic do gadania,ale tez wielcy jej posiadacze robią majątki na tym ruchu cen walut,a traci biedota czyli reszta Polaków i to nie tylko ci,co brali kredyt w walutach.No i powiedzmy sobie szczerze,że my to nic tu do gadania i tak nie mamy.Chyba,że popyskujemy sobie w internecie.
MIKA / 91.231.93.* / 2015-03-28 08:06
TO WSZYSTKO WINA BELKI!!!
BELKA MUSI ODEJŚĆ!!!!!!!!!!!!
Zener / 2015-03-28 20:15
To powiedz KONKRETNIE, co ty byś zrobiła na miejscu Belki, żeby podnieść wartość złotego?

I jeszcze podaj argumenty, że Twoje rozwiązania byłyby korzystne dla polskiej gospodarki.
rexela / 217.99.43.* / 2015-03-28 07:42
Banki w polsce doją obywateli jak chcą, kiedy chcą i na ile chcą a rząd łyka te bajeczki o Jemenie i inne informacyjne bzdury płynące z magicznych "rynków". Franka zdaniem samych Szwajcarow jest przewartościowany ale nasze banki tego nie zauważają, co więcej są skołonne płacić za franki jeszcze więcej tylko po to by przez kilka najblizszych dni mieć bogate żniwa na ratach kredytowych. Zaraz po 10 frank gwałtownie straci i o dziwo, wtedy banki zauważą że jest przewartościowany i nawet jak rabnie w Jemenie to nijak to nie wpłynie na jego kurs względem czegokolwiek ...
assd / 84.203.23.* / 2015-03-28 07:27
A 2 dni temu pisali złoty mocarz nic go nie zatrzyma haha.
MAX764 / 88.156.137.* / 2015-03-28 05:56
POCZEKAJCIE JAK TE ZLOBY Z PO WYGRAJA WYORY .ENZYNA BEDZIE PO 6ZL
alexa319 / 83.30.224.* / 2015-03-28 03:56
a mialo bys juz tak dobrze czrodzieje sie pomylili i dalej beda sie mylic po prostu to sa przekrety finansowe tych gangsterow z wiejskiej
NO CREDIT !!!!!!! / 83.25.152.* / 2015-03-27 23:45
Dawali , to bralim !!!!! Ja nie brałem , dom za gotówkę ~160m2 , flaki wyprute , auta (obecnie)- 2 szt . w okolicach 20lat i żyję . Frankowiczów mam za płotem . Najnowszy Vw , ogrodnik , full wypasy i obecnie zęby w tynk . Bajka się skończyła . Jak to interpretować ? Uczciwością i pracą ludzie się bogacą . Nie cwaniactwem . Hej . A umowy przed podpisaniem się czyta ! Więc o co szum ? Trza pasa zaciskać . Nie ma zlituj. Budując samodzielnie dom - ręce z ranami od cementu , nie wiedziałem jak leżeć bo nap. kości . Rozruch poranny - masakra . Godzina z hakiem pstrykania , wyginania , naciągania kadłubka . Aby wypić kawę musiałem kubek brać w dwie ręce , bo inaczej stłuczka . Teraz mam cwaniactwo pośrednio sponsorować ze swoich podatków ? Raz na wozie , raz pod wozem . ŻYCIE !!!!!!!!
Daljana / 213.156.121.* / 2015-03-28 00:14
Nie wszyscy, którzy brali kredyt we frankach, to cwaniacy, wielu z nich to ciułacze, którzy myśleli, że szczęście się do nich uśmiechnęło i w miarę tanio uda im się mieć dom czy mieszkanie.
Teraz się okazuje , że naiwni i głupi, bo przysłowie mówi, że nie ma nic za darmo, a za błędy trzeba płacić.
To jest tylko jedna strona medalu - druga jest po stronie drapieżnych banków i państwa, które nie zapewnia swym obywatelom bezpiecznego i sprawiedliwego funkcjonowania nie tylko w strefie finansowej.
Więc NO CREDIT, zdobądź się na uczciwy osąd i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka!
Poza tym , bądź sprawiedliwy i nie powtarzaj nieprawdy, że będziesz sponsorował tych, którzy brali kredyt we frankach, bo ci ludzie nie chcą finansowej pomocy państwa, ale żeby państwo zgodnie ze swym podstawowym obowiązkiem zajęło się kształtowaniem sprawiedliwych relacji we wszystkich obszarach życia społecznego i broniło słabszych przed nadużyciami ze strony silnych - a państwo od tego umywa ręce - co jest tak naprawdę straszną hańbą, bo państwo ma bronić sprawiedliwości.
Chwali się Tobie to, że miałeś na tyle rozsądku,żeby "niezależnie" zbudować swój dom nie pakując się w kredyty - choć przyznaj, że zniszczone zdrowie i wypruwanie sobie flaków to do końca też rozsądne nie było, bo może i życie sobie przez to skrócisz.
Ci"nierozsądni" frankowicze będą musieli zapłacić za swoje błędy, ale wyobraź sobie, że dali się uwieść obecnemu stylowi życia i reklamie, która zewsząd ich skłania do podejmowania takich nierozsądnych decyzji.
Ale popatrz, że np. wybranie OFE było tak zachwalane przez państwo - emerytura pod palmami! A tu się okazało, że to samo państwo swych obywateli w maliny wpuściło, a na OFE wielu za kulisami miliardowe interesy zrobiło.
Nie osądzaj więc tak łatwo innych i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo wiesz, kiedyś zdasz sprawę z każdego swego słowa!
kszykszy / 5.173.41.* / 2015-03-28 12:25
Co ty masz 5 lat że ktoś za rączkę musi cie prowadzić i pupcie wytrzeć?
Misiu7302 / 83.3.236.* / 2015-03-28 08:00
Potwierdzam..siedzę na starym mieszkaniu o niewielkim metrażu i musiałem wziąć pożyczkę..teraz na nic mnie nie stać..wstyd
Okłamują nas na każdym kroku..a jak się przewrócisz..w myśl prawa wszystko Ci zabiorą i jeszcze zrobią tak że długi będą..ale to podziękowanie za uczciwość w tym kraju ..a nadzieje się już skończyły..nie w Polsce..
ReALISTA / 176.118.137.* / 2015-03-27 23:07
Jeżeli złoty w dołku do franka to dlaczego umacnia sie w stosunku do innych walut.Rządzi zwykła banda cinkciarzy z PRLu
nick238 / 176.111.116.* / 2015-03-28 07:13
Gdzie baranie widzisz żeby umacniał się do innych walut. Ekonomista? Frankowisz czy inny uczony?
lucjan862 / 31.6.144.* / 2015-03-27 23:03
Przecież to normalne, że kursy walut się zmieniają.Wiedziałem o tym przed kredytem wiem i teraz.Pracuję i spłacam, to moja sprawa, po co te sztuczne sensacje?
Zener / 2015-03-29 22:03
Chylę czoła i gratuluję zdrowego rozsądku i niezależności myślenia.
Mikowhy_N / 46.113.135.* / 2015-03-27 22:31
Niby nie na temat, ale jednak... Siedziałem godzinę i wysłuchiwałem przemiłej pani, usiłującej mi wcisnąć całą stertę zupełnie niepotrzebnych produktów, jak ubezpieczenie NNW, jakaś skarbonka albo konto oszczędnościowe podpięte pod ror. Grzecznie wysłuchałem a potem równie grzecznie podziękowałem za to, co uznałem za niekorzystne. Można? Można! Niechaj więc "pokrzywdzeni" przestaną już lamentować, bowiem nad własną tępotą lament czynią, nad niczym innym. Nie masz mózgu, albo zawahałeś się go użyć? Twój problem!
Dadada / 213.156.121.* / 2015-03-28 00:40
Mikowhy, a drugą stronę medalu widzisz, że państwo umyło ręce i nie dba o sprawiedliwe relacje w sferze finansowej i nie broni słabszych przed nadużyciami silnych?
Jak Twoje dziecko będzie w tarapatach, bo podjęło złą decyzję, to też mu powiesz "nie lamentuj,bo nad własną tępotą lament czynisz i mózgu nie miałeś.Potem zaś swe tonące dziecko dopchniesz nogą, żeby się w końcu utopiło i przestało lamentować.
Polecam przeczytać przypowieść o synu marnotrawnym. Ta przypowieść powinna być ciągle czytana w naszym chrześcijańskim kraju, bo jakoś w ogóle nie idzie zauważyć, żeby ludzie brali sobie ją do serca, jak się widzi , jak źle życzą swym bliźnim i żadnej litości w nich nie ma.
Mikowhy_N / 46.113.84.* / 2015-03-28 09:36
Nawet gwałcicielowi i mordercy powinno się pomóc w powrocie do społeczeństwa po odbyciu kary. No właśnie - PO odbyciu kary. Nie ZAMIAST odbycia kary. Człowiek, który postąpił źle i głupio, powinien ponieść tego konsekwencje. Dlatego pomógłbym dziecku w tarapatach, ale tylko na tyle, żeby się nie utopiło. Ma poczuć, że zmoczyło kuper, zrozumieć, że złe decyzje kosztują. Nie ma nic gorszego niż wywołanie w człowieku przekonania, że może być głupcem bezkarnie, bo zawsze tatuś/państwo/ktokolwiek pomoże... Takie przekonanie jest dobre u trzylatka, a kredyty brali trochę starsi ludzie.
trollmaster / 46.31.32.* / 2015-03-29 18:06
co za brednie.
ludzie którzy wzięli kredyt we franku nie popełnili żadnego przestępstwa, wiec nie mają za co ponosić kary.
Banki dobrze wiedziały ze oferują produkt o charakterze spekulacyjnym, pomijając nierownosc w relacjach klient-bank, to bank był od szacowania ryzyka i zdolności kredytowej, nie klient. Ludzie spłacają sumiennie swoje raty, a tu im zobowiązanie wzrasta o 50%. Sorry ale jeśli ktoś tu powinien dostać nauczkę, to banki.
harut / 89.77.210.* / 2015-03-27 21:43
Koniec miesiąca blisko to złotówka leci na łeb czy ktoś wie dlaczego?
EDR / 88.156.185.* / 2015-03-28 10:05
Raty kredytów w walutach do spłaty banksterom.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy