Forum Forum prawneBudowlane

Legalizacja samowoli

Legalizacja samowoli

kubek1978 / 2009-02-24 10:08
Uważam ,że jest to nie sprawiedliwe ,że będzie możliwość zalegalizowania samowoli ale tych które były wybudowane do 1995 r.
Jak już to niech zrobią wszystkich bo jedni sie nachapali i będą spać spokojnie ,a Ci co wybudowali niedawno będą musieli się pałętać po urzędach i płacić gruby pieniądz za legalizacje.
Wyświetlaj:
uigourou / 2014-07-24 12:51
Istnieje możliwość zalegalizowania takzesamowoli po 1995r ale musi byc uiszczono opłata legalizacyjną i musi byc zgodne z przepisami odrębnymi
złodziejstwo się szerzy / 193.111.166.* / 2009-02-24 17:04
Ja też uważam, że to niesprawiedliwe, że jedni już osiągneli wiek emerytalny i przechodzą na emeryturę a inni muszą jeszcze na nią pracować. Niech każdy ma taką możliwość
Jak już to niech zrobią wszystkich bo jedni sie nachapali i będą spać spokojnie
to niesprawiedliwe!

Wypowiedzi niektórych osób są poniżej krytyki. Taka ludzka zawiść przemawia. Inny nakradł, mi nie wyszło, więc jestem poszkodowany. Zgłoś się do sądu po odszkodowanie, że nie wyszło ci z kiwaniem Państwa Polskiego!!!
7oio7 / 78.30.102.* / 2009-04-21 01:28
...moralista!?
alfa i omega / 95.41.35.* / 2009-02-28 23:28
Państwo polskie to największy złodziej narodu polskiego. Pozostalość po minionej epoce nie minęła, jest i ma się dobrze, zmieniły się tylko metody i rękawiczki, teraz robi się to w białych rękawiczkach a kiedyś robiono to w czerwonych, teraz każdy urzędnik słucha własnej partii a kiedyś słuchał tylko jednej partii. Jaka jest różnica? Żadna, i kiedyś i teraz obywatel był dla urzędasa a nigdy urzędas dla obywatela, któremu to obywatel wypłaca pobory by ten zakładał mu jarzmo na szyję. Tym sposobem urzędas trzyma jarzmo w ręku by nigdy nie stracić źródła dochodu.

Najnowsze wpisy