Forum Polityka, aktualnościKraj

Licytacje komornicze. Nabywca majątku zlicytowanego za długi oskarżony o zmowę z komornikiem

Licytacje komornicze. Nabywca majątku zlicytowanego za długi oskarżony o zmowę z komornikiem

Wyświetlaj:
kujawiak. / 83.23.52.* / 2015-11-08 09:28
a widzisz a takie hieny co kupuja na licytacji są u mnie tez byl taki przypadek szmaciarz w zmowie z komornikiem kupil zajeta rzecz za grosze a wartosc byla o 4 razy wyzsza a potem sprzedal za normalna cene a mnie zostaly ochlapy , tak ustawiaja licytacje , Panie Boże co za bezprawie w tej naszej Polsce.
szyfrant / 109.241.228.* / 2015-03-17 14:04
Nie mam sumienia uczestniczyć w licytacjach komorniczych, nabywając coś z piętnem ludzkiej krzywdy ,
Ale są tacy, co tylko węszą przy komornikach, aby za bezcen wejść w posiadanie cudzego . Np nie odważyłbym zamieszkać w lokalu z licytacji, nawet obawiałbym nachodzenia czy zemsty poprzedniego właściciela . Mając dłużnika z postanowienia sądowego wolałem zrezygnować niż dać zarobić komornikowi , któremu wpierw "na tacy" winienem podać z czego ma egzekwować należność dla mnie , choć sam brałby bez umiaru i... bez efektu korzystnego dla mnie
Mietek777 / 194.50.157.* / 2015-03-16 17:56
Szok.Jaka straszna kara 4 miesiące w zawieszeniu?.
Ja za batonik dostałbym więcej.
Dziękuje Ci Polsko.
Black Prince / 46.112.60.* / 2015-03-16 21:07
Czytanie tekstu z zrozumienie to już czarna magia dla ciebie ! Jest napisane że dostał rok i cztery miesiące a nie cztery miesiące w zawiasach
dan790 / 46.77.126.* / 2015-03-16 12:52
Trudno zamiast 3 wyciczek zagranicznych będą tylko 2 wycieczki. Biedny ten komornik.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Waniek / 2015-03-16 11:46 / Bywalec forum
Gościa już oskarżają a komornik jak był tak jest niewinny to tylko w polsce. Bo ta śmieszna kara co mu nałożyli to nie wiem śmiać się czy płakać??
prosto w oczy / 83.5.109.* / 2015-03-16 11:45
Rzeczywiście kary jak cholera. Wyroki w zawiasach, dobrowolne poddanie się karze, zakaz wykonywania zawodu przez 5 lat. Ręka rękę myje!!!
Głodny gostek który zwędzi ze sklepu batonika za 1 zł. wsadzany jest do paki na 2 miechy, a złodziej komornik okradający ludzi na setki tysięcy dostaje zawiasy.
A zakazać takiemu DOŻYWOTNIO!!!!! wykonywania zawodów związanych z egzekwowaniem prawa, oraz z finansami, przywalić karę czynnej odsiadki zgodnie z najwyższym wymiarem przewidzianym w kodeksie karnym i skutecznie wyegzekwować naprawienie szkody.
Inny się 100 razy zastanowi nim sięgnie po cudze "w imieniu prawa".
Tylko o czym ja marzę - to przecież element kręcenia lodów.

Najnowsze wpisy