Forum Forum inwestycyjnePortfel

Liczyłem na szybki zysk

Liczyłem na szybki zysk

Dwa baty / 213.192.126.* / 2007-05-08 20:06
Przyznam się od razu i bez bicia. Jestem tu młody i nie doświadczony. Na fali niedawnych zysków (przede wszystkim spółki sektora budowlanego) postanowiłem zaryzykować i na fali spodziewanego super raportu Drozapolu kupić za wszystko walory tej właśnie spółki. Niestety ledwo kupiłem akcje, te zapikowały ostro w dół. Dziś po południu opuściły mnie nerwy i sprzedałem wszystko. Straciem jakiś 1000 zł. Ale najważniejsze z tego wszystkiego są lekcje jakie wyciągnąłem - 1. świetny raport to nie wszystko, 2. wyniki raportu mogą być w cenie akcji dużo wcześniej przed jego ogłoszeniem, 3. zimny prysznic dobrze mi zrobi 4. cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Pozdrawiam wszystkich uczących się i tych co nieco już wiedzacych.
mazek / 2007-05-10 17:11
Witam. Ja zacząłem miesiąc temu. Na dzień dzisiejszy jestem do tyłu 22% (8tys). Wybrałem trochę zły moment. jednak nie pękam. Kieruję się cały czas 4 punktem Twojej wypowiedzi plus czas:) Myślę, że w końcu wyrównam a może nawet zarobię. Tylko cierpliwości i nie panikowac tak szybko. Pozdrawiam!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy