Limit aktywacji

Wiewra / 2007-01-23 17:46
Witam,
Posiadam konto w mbanku z aktywowaną usługa maklerską,
i mam problem z zakupem akcji, spowodowane jest to owym limitem aktywacji
moze ktos mi pomóc???
- wiem jak działa LA
-niestety korzystam z notowań ciaglych z opóźnieniem 15 minutowym gdyż nie znam leprzego miejsca do ich obserwacji

Jezeli ktos moze prosił bym o podanie nazwy programu czy tez witryny gdzie mozna sledzic aktualne notowania .
Bez zbednych komentarzy prosze .
Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
LBas / 2007-01-24 15:16 / Bywalec forum
Musisz stworzyć sobie koszyk z wybranymi spółkami to wtedy będziesz widział te spółki co wybrałeś na bieżąco
yoo / 2007-01-23 23:29
Jeśli masz umowę eMaklera to na pewno możesz obserwowac notowania na bieżąco (on line - notowania ciągłe). Z możliwości limitu aktywacji nie musisz korzystac, wpisujesz liczbę akcji wybranej spółki, cenę, zatwierdzasz i to wszystko.
Wiewra / 2007-01-23 23:54 / portfel
Poprostu nie mam wykupionej tej opcji.
Dokładnie nie rozumiem jak to działa, ale chyba płaci sie ok 67 zł za możliwość obserwowania jednej oferty na cały rok, natomiast za 5 ofert ok 1200 zł
yoo / 2007-01-24 00:09
Proponuję zacząc od bezpłatnej opcji: "jedna najlepsza oferta". To jest wystarczające. Na bieżąco obserwujesz notowania tych akcji, które wybierzesz.
Pozdrawiam
yoo / 2007-01-24 00:10
Oto link do cennika:
http://www.mbank.com.pl/przewodnik/oplaty-makler.html
Wiewra / 2007-01-23 23:58 / portfel
Trafna uwaga co do niekorzystania z LM mysłalemze trzeba jązawsze podawać

no nic przez moją mała dociekliwość omineła mnie korekta i musze ponownie troche poczekać ....

Pozdrawiam i thnx za pomoc
robunio73 / 2007-01-24 09:58 / Tysiącznik na forum
wybierz 1 ofertę, a wtedy możesz stworzyć sobie 2 koszki użytkownika z 20 spółami które chcesz obserwować w czasie rzeczywistym. Tak zrobiłem i oferta jest ważna przez rok.
gabrik / 2007-01-23 20:46 / portfel / Wierny Forumowicz
niestety nie rozumiem jak masz aktywowaną usługę maklerską a nie masz notowań w realu???
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy