Forum Forum finansoweBanki

Lukas bank czy oszukuje

Lukas bank czy oszukuje

wkurzony / 87.199.37.* / 2009-07-25 17:27
Witam i mam pytanie-czy ktoś miał do czynienia z -Kontem Lokata- w LukasBANKU.Założyłem pół roku temu lokatę na 6m. i teraz gdy poszedłem wypłacić pieniądze to gość w placówce mi oświadczył,że prowizja od wypłaty 4zł a do tego po 2,5zł za kazdy miesiać obsługi internetowej czyli razem 19 zł zabrali mi z lokaty.Owszem w warunkach wypłaty z tego przymusowego konta(dlatego przymusowe bo bez niego nie można założyć lokaty) jest to 4 zł ,ale jest napisane ,że nie dotyczy wypłat z lokaty , a o internecie ,że owszem ale trzeba go aktywować a ja nic takiego nie robiłe.Czekam na merytoryczne odpowiedzi oraz własne doświadczenia.
Wyświetlaj:
"pani z banku" / 90.156.84.* / 2009-07-25 18:22
jako pracownik banku mogę powiedzieć tylko tyle- ludzie czytajcie regulaminy i słuchajcie doradców w oddziale!!!! dokumentów pewnie nawet nie wyciągnąłeś z teczki, którą dostałeś od pracownika, nie mówiąc o tym , że pewnie bardzo Ci się spieszyło i nie słychałeś tego, co do Ciebie mówi. co do wypłaty- zawsze można zrobić przelew, może będzie tańszy niż te okropne 4 złote!!!to jest właśnie typowy przykład klienta z kalpkami na oczach- tylko i wyłącznie % się liczy podczas rozmowy o lokacie, a potem mnóstwo pretensji.......bank to bank, obowiązują w nim regulaminy i procedury- apropos konta technicznego- i albo się na to zgadzamy, albo idziemy gdzie indziej.
wkurzony / 87.199.37.* / 2009-07-25 18:53
Bez urazy szanowna pani ale własnie pisałem co "stoi" w tych dokumentach.I dlatego zanim zacznę pisać do centrali z reklamacja to chciałem sie dowiedzieć czy ja źle rozumiem co tam jest napisane czy też właśnie próbuje się mnie oszukać.Napisałem też ,ze nie chodzi o to 19 zł ,nie 4, ale o zwykłą uczciwość.Otóż banki scigają ,szanowna pani ,ludzi za 1 grosz. Mam dowód,że nie znają też przepisów podatkowych.Rozumiem,że bankom wolno ,natomiast odwrotnie to tylko głupi klient.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: