Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Maciej Reluga, główny ekonomista BZ WBK mówi o wpływie powołania nowego rządu na rynki finansowe

Maciej Reluga, główny ekonomista BZ WBK mówi o wpływie powołania nowego rządu na rynki finansowe

Wyświetlaj:
TED / 81.190.167.* / 2005-11-03 15:53
Pan Maciej Reluga powiedział : "Ważne jest jak inwestorzy zareagują wtedy, kiedy rzeczywiście mniejszościowy rząd będzie popierany przez partie bardziej populistyczne".
Ale obecnie powstały rząd przedstawił plan działania i będzie działał zgodnie z nim - jest bardziej pro PO niż LPR i Samoobrona tylko Tusk i jego partia unoszą się honorem,żeby nie wejść do koalicji. A jak LPR lub Samoobrona nie zgodzą się z programem to będą nowe wybory.
jay-jay / 217.17.33.* / 2005-11-03 20:59
TED,jeżeli wierzysz mocno,że coś się zmieni,to jesteś w błędzie.Może i zrobia podatek liniowy,ale na prowincji typu lublin itp. trwa gorżąca walka o stołki i czystka.Wiem,co piszę,czy widziałeś kiedyś ogłoszenie o pracę w urzędzie,jakimkolwiek?!Przeciez taki nabór powinno prowadzić się na zasadzie konkursu,a nie na zasadzie podań z napisem kto jest od kogo.....
tomik / 80.55.232.* / 2005-11-03 11:53
Z wielką wściekłością już od kilku dni czytam/słucham co wyczyniają tzw."elity władzy" i mam pytanie, czy nie ma jakiegoś sposobu na to aby zmienic ten układ ? Dlaczego (jak sądzę) większość ekspertów, specjalistów i wyborców opowiada co należałoby zrobić - a ta banda na "górze" nie musi się tym przejmować i spokojnie dzielić stołeczki ?
jGazz / 83.26.158.* / 2005-11-04 13:14
Jestem zza i popieram, a faktycznie to właśnie Piłsudski powiedział... Ja tego, proszę pana, nie nazywam Konstytucją, ja to nazywam konstytutą. I wymyśliłem to słowo, bo ono najbliższe jest do prostituty. ....
co dziś ma jeszcze większe znaczenie. Cały ten szum to tylko walka o władzę i pieniądze.
Klops / 80.50.65.* / 2005-11-03 12:08
Jedyna rada to ekshumować ciało Marszłka Piłsudskiego, pobrać DNA i sklonować.
Podobno był dobrym myśliwym, więc cały zwierzyniec złożony z bezzębnych padlinozerców, którzy czują zagrożenie wszelakie przed czymś naprawdę nowym, może czuć się już zagrożonym.
Albo głosować na Korwina co jest bardziej realne wybierz sam, skutek będzie prawie taki sam.
AS / 213.17.170.* / 2005-11-04 11:39
Własnie dlaczego pomimo tego ze własciwie to ten Korwin dobrze gada i ma racje nikt na niego nie glosuje? może nie nikt bo ja akurat zawsze go popieram. Ale co z innymi???

Najnowsze wpisy