Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Marek Belka chciał kolejnej obniżki stóp. Bezskutecznie

Marek Belka chciał kolejnej obniżki stóp. Bezskutecznie

Wyświetlaj:
looo / 188.121.13.* / 2014-12-19 18:59
Jak zwykle p************ i pisanie wyssanych z palca teorie akademickich które nei mają zbytniego zastosowania w polskich realiach gospodarczych. Stopami możecie sobie regulować słupki oparte na debilnych statystykach GUS'u czyli liczenie na kiepskich danych z błędem kilkunasto %, a gospodarka oczekuje przede wszystkim uzdrowienia prawa. Jak się mają stopy szanowna rado do tych kamieni kupy .... he ?
niewolnik / 46.115.182.* / 2014-12-18 17:57
Czy szanowne grono, albo jakiś znawca rzeczy, mógłby odpowiedzieć tutaj na pytanie: - Kto jest właścicielem NBP? Moje dotychczasowe poszukiwania w tej materii ugrzęzły w labiryncie.
karol. / 164.127.79.* / 2014-12-18 17:20
Może głupie pytanie, ale jednak. Jakiego pochodzenia są osoby przemawiająca za pozostawianiem stóp na obecnym poziomie. Kiedyś słuchałem wypowiedzi pana Winieckiego i o ile dobrze zrozumiałem stwierdził że Polacy nie powinni mieć dostępu do taniego pieniądza. pytam za kogo ma się ten człowiek i kim dla niego jesteśmy, mam wrażenie że pomylił nas z małpami.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy