Forum Polityka, aktualnościKraj

Marsz Niepodległości. Tym razem trasa ominie tęczę

Marsz Niepodległości. Tym razem trasa ominie tęczę

Wyświetlaj:
dgen / 2014-10-13 14:27 / Tysiącznik na forum
jesienne dylematy resortowych mediów:
uczestnicy marszu niepodległości pod pomnikiem dmowskiego = faszyzm (?)
prezydent komorowski wraz ze współpracownikami pod pomnikiem dmowskiego= patriotyzm (?)

jaki przekaz dać lemingom aby im się zwoje mózgowe nie zagotowały ?
fgfg / 83.12.121.* / 2014-10-13 14:55
jednak Ugotowani albo voice of poland jest ławiejsze w odbiorze ;DDDDD
Bogdann / 83.12.121.* / 2014-10-13 13:51
No i teraz POmedia będą miały dylemat- czy uczestników Marszu Niepodległości tradycyjnie nazywać faszystami i nacjonalistami wznoszącymi faszystowskie, ksenofobiczne okrzyki "Bóg, Honor, Ojczyzna" czy też w tym roku będą to "zdrowe siły narodu polskiego" które dadzą odpór ewentualnej rosyjskiej napaści ? ;DDDDDD Jestem tez ciekaw jak w przypadku agresji militarnej Rosji na Polskę zachowałyby się zuchy z Antify? Walczyliby o Polskę w okopach czy też raczej witaliby armię rosyjska kwiatami? W każdym bądź razie relacje TVN z Marszy Niepodległości bedę oglądac z zaciekawieniem ;DDDDD
kbx / 193.239.124.* / 2014-10-13 14:28
Myślę, że czasy się trochę zmieniły, jedna rakieta i będzie po twoich zuchach i ich okopach robiących za mogiły. Taki to będzie mega odpór. Dla mnie każdy kto podjudza do konfliktów, wrogości między narodami, wojny etc to oszołom, którego powinno się izolować. No ale u nas można skazać niewierzącą Dodę za obrazę uczuć religijnych (co defacto jest łamaniem czyjejś wolności) ale zapędy wojenne są wręcz hołubione.
antre / 94.42.189.* / 2014-10-13 13:50
więcej precyzji w tytule by sie przydało.
Naród z władzą,władza z / 87.205.32.* / 2014-10-13 13:42
Czy p.Waltz przyłączy się do obywateli?

Najnowsze wpisy