Forum Forum finansoweKredyty

Milion złotych znika z kieszeni klientów banków

Milion złotych znika z kieszeni klientów banków

Wyświetlaj:
M. / 62.29.141.* / 2006-08-17 15:19
Swego czasu moja dziewczyna wyplacajac w bankomacie przy oddziale PKO BP dostała o 50 zł za dużo. Weszła wiec do banku i zgłosiła ten fakt. Pani z okienka na poczatku nie chciala w ogole rozmawiac na ten temat, a jej kierowniczka próbowala przekonac dziewczyne, zeby zachowala dla siebie te pieniadze i bedzie po sprawie. Ciekawe podejscie, nieprawdaż?
szymon_g / 2006-08-17 16:01 / Bywalec forum
Jak dla mnie ciekawsze jest coś innego. Idę do banku, podpisuję umowę a potem bank sobie zmienia regulamin i uważa, że mam obowiązek regularnie kontaktować się z bankiem i sprawdzać czy coś w umowie między mną i bankiem się nie zmieniło, bo oni nie powiadomią mnie o tej zmianie na piśmie, co więcej: wcale się mnie nie zapytają czy się na tę zmianę zgadzam. Dokładniej chodzi o mBank.
xxl / 87.206.145.* / 2006-08-17 20:43
a myślalem że mówisz o bzdetwbk
M. / 62.29.141.* / 2006-08-17 16:25
Zapis o możliwości zmiany regulaminu masz zawarty w umowie o prowadzeniu rachunku i umowę tą Ty podpisałeś.
Też mam konto w mBank (osobiste i firmowe). Poza tym zawsze możesz umowę rozwiązać.
Felek / 80.53.144.* / 2006-08-17 17:58
Ale powinnien być do umowy podpisany aneks przez obie strony a jak się klient nie zgadza to bank powinien prowadzić rachunek na starych zasadach. A nie najpierw da dobre warunki klient podpisze umowę a potem cwaniaczki zmieniają umowę.
Kero / 2006-08-18 15:54 / -
Tak czy owak polskie banki to hieny. Ludzie tam pracujący nie rozumieją swojej pozycji - kto tu na kogo pracuje.
Z wielkim utęsknieniem czekam na jeszcze większą licznbę banków z innych krajów.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: