Forum Forum prawneKarne

MOI SĄSIEDZI TO ZARAZA!!!!!!!!!!!

MOI SĄSIEDZI TO ZARAZA!!!!!!!!!!!

kopciuch / 88.156.93.* / 2007-11-20 11:37
mam w kaniemicy piekne duże mieszkanie, niestety klatka jest paskudne.Na mojej klatce schodowej można znaleśc wszystko, począwszy od psich i ludzkich odchodów do worków ze śmieciami kiepami jedzeniem itd itd. Ludzie którzy tak pięknie dekoruja nam klatke nie maja mieszkania własnosciowego tylko komunalne (płaca czynsz do gminy- a raczej z tego co wiem nie płacą ) tylko robią syf innym sąsiadom, i co gorsze jest ich tu troche i nie wszyscy są z nich pełnoletni.Ich rodzice z tego co zdążyłam zaobserwować nie mają wpływu na nich a i sami są podobni do własnych pociech . Nie wiem co zrobić aby na klatce był przyzwoity porządek bo strach przyprowadzać kogos do mieszkania przez taką popisana brudna i zaniedbaną klatke.POMOCY!!!!
Wyświetlaj:
ofiara broni mikrofalowej / 31.60.25.* / 2020-01-15 18:51
witam jestem ze zlotoryi kolo legnicy prosze o pomoc otoz moi sasiedzi diably w ludzkiej skurze od roku nas torturuja bronia mikrofalowa z miesiac temu moja babcia zmarla miala 90 lat i umarla na raka puc choc nigdy nie palila papierosow jesictem pewny ze to fala mikrofalowe napromieniuja nas robia dziury w suficie slyszalem jak u nich w domu przesuwali cos ciezkiego na wozku z kulkami prosze o pomoc w doradzeniu mi co zrobic bo nie wiem jak im to udowodnic
ofiara broni mikrofalowej / 31.60.25.* / 2020-01-15 18:59
jeszcze na dodatek wlamywali mi sie do domu i usypiali eterem sasiadka pracuje w szpitalu i miala dostep do eteru i bili nawet mnie zgwalcili mam uszkodzony odbyt dotykalem sie w okolicach odbytu zeby sprawdzic czy uszkodzony jak dotykalem odbyt to mial ksztalt odbytu psa
ofiara broni mikrofalowej / 31.60.25.* / 2020-01-15 18:54
policje 3 razy wzywalem i nie pomogli jeszcze chcieli mnie do psychiatryka zamknac dlatego na policje nie mam co liczyc
lmpo / 178.252.26.* / 2011-05-18 23:10
Ja również współczuje problemu Tak na pocieszenie umieszczam tu przykład jak może być gorzej: http://youtu.be/sprAA3m7YgU
GOSIA__2 / 81.190.160.* / 2008-12-02 21:18
Najlepiej zgłosić ten problem dzielnicowemu odpowiedzialnemu za ten rewir.To raz !Dwa zgłosić ten fakt do odpowiedniego administratora budynku,aby zajął się tą sprawą.i powiem ci ,że nie ważne jest czy jesteś właścicielem lokalu mieszkalnego ,czy masz tzw.komunalne to prawo jest dla wszystkich jednakowe i jeżeli łamane jest jakiś prawo to równo są karani.Dzielnicowy może interweniować bezpośrednio u tej rodziny ,może złożyć wniosek do Sądu Grodzkiego o ukaranie(i tu wymienia zarzuty i przewinienia).Administrator może również wnieśc do Sądu pozew przeciwko tej rodzine o eksmisję z uwagi na np.zaległości czynszowe.,za zle zachowanie ,za wandalizm itd..Nigdy nie daj poznać ,że ich się boisz ,nie daj się zastraszyć znam wiele takich przypadków i ręczę ,że takie"menty"bardzo boją się policji i adm-ów,starają się pokazać niby swoją tzw.władzę ,ale tak naprawdęto prosta patologia bojąca się wszelakich pism.Jeżeli będą starali się ciebie zastraszyć wzywaj za każdym razem Policję ,zgłaszaj każdy taki fakt dzielnicowemu ,oraz w administracji budynku >ręczę ,że po pewnym czasie dadzą ci spokój ,a i prawnie coś zyskasz.Nie poddawaj się !Walcz o swoje prawo do spokojnego życia w swoim domu!
beata s / 87.205.62.* / 2007-12-28 12:04
Serdecznie współczuje,bo mam też problem z sąsiadami.
tatiana999 / 83.10.34.* / 2008-11-18 22:58
ja także:(
paula88 / 195.238.227.* / 2009-02-17 15:19
ja również mam taki sam problem ADM już też nie ma siły. To tak jest jak ludzie wychodzą ze slumsów i nie potrafią uszanować czegoś co im inni dają. Ale to są po prostu brudasy i na nich nie ma żadnej rady!!!Jak zwracam uwagę to następnego dnia jest jeszcze tego syfu więcej:(
wiwsia / 95.49.171.* / 2009-07-08 23:11
moi sasiedzi to tez brudasy,nikogo nie interesuje ze sasiada pies sika na balkonie i wszystko cieknie na moje pranie,sasiad trzepie jakies koce ,szmaty itd,a cały ten syf leci mi na balkon,klatka osikana przez psa,własciciel ani mysli posprzątac...Spuldzielnia umywa rece,a straz miejska hehe ...no własnie nawet straznik sie nie zjawił.niema z kim rozmawic zwracajc uwage sasiada potrafi cie zbluzgac ,jeszcze ci powie taki pegerus ze bedzie robil co bedzie chcial,jeszcze troche i narobia nam na głoowe,ok wolnosc tomku w swoim domku...zobaczymy jak rozpale grila na balkonie...Niema z kim gadać w tym kraju nikt nie pomorze,samemu tzeba sobie radzic.

Najnowsze wpisy