Forum Forum prawnePracy

Monitoring wideo pracowników. Kiedy wolno go wprowadzić?

Monitoring wideo pracowników. Kiedy wolno go wprowadzić?

Wyświetlaj:
heh / 37.8.197.* / 2015-06-12 18:51
No tak, są kamery - pracownicy mówią "pracodawca nas ciemięży", nie ma kamer i ktoś napada na pracowników, to co mówią? "Bo u nas to nawet kamer nie ma taki szef do bani". Typowe polskie podejście.
chiodo / 88.199.39.* / 2013-03-12 15:00
Tratatata, artykuł o niczym. Żadnej precyzyjnej odpowiedzi na pytanie, dywagacje dobre dla sądu, ale nie do praktyki. Kamera umieszczona nad kasą w sklepie, ale i na korytarzu firmy ma takie same uzasadnienie.
Pewnie że nie nad pisuarem i w szatni, ale w palarni czy stołówce jak najbardziej - uzasadnieniem jest dozór ochronny obiektu i bezpieczeństwo pożarowe.
A skoro nie ma przepisów wprost to odwoływanie się do konstytucji jest infantylne. Bo co, pójdzie pracownik do sądu, że postępowanie szefa jest niekonstytucyjne?
gościnny / 83.31.19.* / 2013-03-12 16:13
Toż to galimatias przepisów przeczących sobie.Nie powołasz się na konstytucję, bo z niej też się robi ścierę.Pracownik jest zniewolony absolutnie.Hańba dla ustawodawcy/czyli wiadomo dla kogo/.Piłsudski , gdyby żył, rozgoniłby ich paść gęsi.
RobertM902 / 159.205.164.* / 2014-01-05 15:39
Nie ma żadnych konkretów, a ja już w pracy nawet po nosie nie mam czasu się podrapać bo zaraz mi normę podnoszą ech...

Najnowsze wpisy