Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Na co zwrócic uwagę przy wyborze doradcy finansowego?

Na co zwrócic uwagę przy wyborze doradcy finansowego?

Wyświetlaj:
Akumuluj24_pl / 79.185.127.* / 2012-04-13 12:02
Sprawa jest prosta: dobry doradca finansowy cechuje się przede wszystkim skutecznością oraz tym że nie działa na szkodę klienta. Warto poczytać o tym nieco więcej,jest książka w księgarni giełdowej "Droga żółwia" która mogę polecić.
shaki / 95.49.41.* / 2012-03-16 08:57
witam,

gorąco polecam:

gieldaabc.galeriasmaku.info.pl

... w tej części wyjaśnimy sobie, jak wybrać biuro maklerskie, które będzie prowadzić dla nas rachunek papierów wartościowych. Trzeba powiedzieć, że w akcje można inwestować tylko i wyłącznie posiadając taki rachunek. Akcji nie można kupować na zwykły rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy, akcje nie mają też formy papierowej tak, aby można je przechowywać w domu czy w sejfie. Można je kupować i sprzedawać za pośrednictwem rachunku inwestycyjnego, natomiast zobaczyć ich się po prostu nie da...
asyst / 80.55.208.* / 2011-07-08 09:48
Wypraszam sobie to jest mój prywatny e-mail a nie mojego doradcy,i to nie jest reklama,a jedynie możliwość kontaktu gdyby ktoś miał życzenie .
Terminale-Poznan.pl / 188.33.209.* / 2011-07-08 09:08
No to teraz będziemy reklamować doradców? :) Dyskusja ma dotyczyć tego, czym się cechuje dobry doradca, a nie jaki jest do niego adres e-mail ;)
tomeeeeeeeeeeeeeeek / 83.6.25.* / 2011-07-07 16:08
Na terenie Siedlec działa też świetny doradca, od lat pracuje w tym zawodzie. Polecam bo sam korzystałem z jego usług. gdyby ktoś chciał kontakt to proszę o mail-a: tomaszszkut1@wp.pl
asyst / 80.55.208.* / 2011-07-05 13:35
Znam bardzo dobrego doradce,działa tylko z polecenia ma pareset klientów,i jest 17lat w zawodzie,polecam ainaka@onet.pl,gdyby ktoś chciał kontakt to niech do mnie napisze
Spostrzegawczy / 31.178.10.* / 2012-03-06 09:24
świetna reklama hahaha brawo!;p "doradcy" albo "sprzedawcy produktów" czy myslicie ze wiekszosc ludzi uwierzy w te polecenia? "znam dobrego doradce" bo sam nim jestem hahaha;p nie ma to jak autoreklama;p
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy