Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na horyzoncie kolejne ważne dane z Polski. Jak wpłyną na ceny akcji?

Na horyzoncie kolejne ważne dane z Polski. Jak wpłyną na ceny akcji?

Wyświetlaj:
Etermit / 2014-11-17 21:12 / Tysiącznik na forum
rany, jakie dzisiaj były fantastyczne nastroje :) podobno prezes GPW planuje codziennie o godzinie 17.00 półgodzinne fajerwerki, żeby cała Warszawa i świat widział w jakich wspaniałych nastrojach są inwestorzy :)))
synonim / 2014-11-17 20:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Bitcoin -3,39%

Mikołaj płozy gubi
ZT / 83.6.164.* / 2014-11-17 18:49
Wczoraj pokazywałem potencjalną formację 5-0 na w20: http://stooq.pl/q/a/?s=wig20&i=d&u=12045444 Dziś ledwo kurs liznął pierwszą z linii oporu i spadł rysując świecę z długim górnym cieniem, co pozwoliło mi dzisiaj dorysować odpowiednią strzałkę kierunkową w dół. Zatem najbliższe sesje pokażą czy spadki zagoszczą na GPW, czy też formacja zostanie zanegowana. Osobiście mnie to interesuje, albowiem mój spread, który kończy żywot w piątek balansuje na krawędzi zysku lub straty, a układ jest taki: kurs w piątek poniżej 2413 to zysk, w przeciwnym wypadku strata, no wypisz wymaluj ruletka. Dodam, że takie spekulacje traktuję zabawowo i edukacyjnie minimalną ilością ryzyka.
optymista153 / 95.49.56.* / 2014-11-17 17:19
Liczba klientów TFI ponownie wzrosła do ponad 2 mln osób na koniec września
cienciol / 2014-11-17 18:12
Spokojnie. Juz Kowalski zaczyna sie orientowac co w trawie piszczy i w pazdzierniku odplynelo 120 baniek polskich zlotych z funduszy akcyjnych...

Podskoki tylko albo na pkb z kosmosu, albo na wyswiechtanym whatever it takes czlowieka z goldmana...a wszystko to tylko by poczyscic stopy...zalosne...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ławica / 78.10.202.* / 2014-11-17 17:23
Nagadują w bankach i nie tylko, kiedy osobom kończy się lokata i chcą odnowić.
optymista153 / 95.49.56.* / 2014-11-17 16:29
i wystrzelili więc sprzedałem część :)
forum_romanum / 89.77.204.* / 2014-11-17 14:52
Ja wiem, ta hopssa z piątku przed zamknięciem, to było odfajkowanie przez gpw rajdu św. Mikołaja. A więc rację mieli ci specjaliści co to prognozowali, że rajd będzie. jednak nasza giełda silna jak nigdy.
Kupujta!!! / 37.248.255.* / 2014-11-17 11:53
Obrot na spdajacym pkobp wiekszy od pieciu spolek z dzisiejszym najwiekszym przelozeniem na wzrost wig20 razem wzietych. Ot i cala prawda o naszym grajdole z ksiazecej...
optymista153 / 95.49.56.* / 2014-11-17 11:18
zbieramy siłę do wystrzału :)
Koniec malowania trawy na zielono... / 37.248.255.* / 2014-11-17 11:08
Pryska czar wyborczego podskoku zrezlizowanego na pkobp i pekao. Najsmieszniejsze jest jak kapital amerykanski zagral w ciemno w piatkowe popoludnie. Przeciez nawet GUS nie wie jak ostatni odczyt PKB liczony nowa metoda ma sie do rzeczywistosci... Na dokladke PiS zepsul humory i jak tak dalej pojdzie bedziemy miec drugie Wegry nad Wisla. Duzy kapital z pewnoscia przywita taki scenariusz kolejna biala swieca bez papierow ;)
.gangbang. / 83.6.18.* / 2014-11-17 10:32
Konsolidacji ciąg dalszy , dziwne że ci nasi forumowi pismacy spóżniają się do pracy.Ciekawe jakie dzisiaj przepowiedzą krachy a może jakaś kolejna bessa.
Etermit / 2014-11-17 10:28 / Tysiącznik na forum
przyznam się Wam bez bicia, że dopiero 10 minut temu zwlokłem się z wyrka a już jestem w fantastycznym nastroju, widzę że reszta inwestorów też ma się bajecznie :)

za moment na śniadanie kawior i lampka szampana dą perinią :)
gfdsfdsa / 91.189.219.* / 2014-11-17 10:41
no....... ale nikt nikomu nie zabroni pofanrazjować i pomarzyć:))))
he he he he / 95.49.56.* / 2014-11-17 11:20
Dobrze, że nie chwali się jak to jeszcze bajecznie w nocy było :)))
a gwiazdka 🎄 coraz to bliiiiiiżej... / 94.254.144.* / 2014-11-17 07:04
Bitcoin znów idzie w górę ☝......już ponad 403 USD...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gjhdfghdfg / 91.189.219.* / 2014-11-17 09:42
dziwne bo portal m0ney byl nie dostępny a teraz nie mogę dodać komentarza
fdfdassdfsa / 91.189.219.* / 2014-11-17 09:43
o teraz dodałem a o bitconie synobot Wam tego nie napisze
synonim / 2014-11-17 20:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

o teraz dodałem a o bitconie synobot Wam tego nie napisze


Ach szaleje tam byk że szok

-10% w dwie sesje
wwwujek / 83.20.45.* / 2014-11-16 19:07
od poniedzialku do gry wchodzi Putin zostal osmieszony na G20 a to napewno nie ujdzie bez echa. Jesli sytacja na wschodzie nie ulegnie poprawie niema co liczyc na wzrosty. Prawdziwe eldorado jest teraz w USA trzea byc slepym zeby tego nie widziec
m54 / 79.186.88.* / 2014-11-17 10:52
obecny dług USA to 84 tysiące miliardów $ do tego dziesiątki milionów głodnych,bezdomnych i pozbawionych opieki zdrowotnej oraz edukacji do tego dochodzi około 100 milionów amerykanów w wieku produkcyjnym bez pracy -takie to eldorado w kraju który juz zbankrutował a swoje bankructwo usiłuje przerzucić na innych
.gangbang. / 83.6.18.* / 2014-11-17 11:39

obecny dług USA

Tylko że tu zajmujemy się naszą giełdą.
eldorado w kraju który juz zbankrutował

dlatego kurs USD urósł z 3,03 do 3,3.
bankructwo usiłuje przerzucić na innych

Dług USA jest bardzo chętnie kupowany , nie potrzebują nawet QE.Nawet na tym forum był chętny na ich dług , i do tego nie zważał na kurs dolara.Dlatego nie rozumiem w jakim celu zamieszczasz te swoje pseudo rewelacje.
m54 / 79.186.88.* / 2014-11-17 12:54
na kredyciki frankowe też było miliony chętnych a teraz frajerzy chcą żebym ja zapłacił ich długi a co do USA właśnie na ich długi nie ma prawie chetnych dlatego było QE1-QE3 a teraz będzie QE4 dług amerykańskiego bankruta kupuje FED bo inaczej pożyczali by na 10-20%
.gangbang. / 83.6.18.* / 2014-11-17 14:04

ja zapłacił ich długi

Nie wiem co ty za wizje masz , ale trzeba było nie żerować komuś pożyczek.
nie ma prawie chetnych

podyskutuj z niejakim synonimem , on jest chętny na obligacje tylko nie wie co to jest.
dług amerykańskiego bankruta kupuje FED

jak kupuje jak zrezygnowali z QE , człowieku co ty za bzdury opowiadasz , gdzie tu sens.
10-20%

to nie Rosja , chłopie różnicy nie widzisz.
synonim / 2014-11-17 17:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

podyskutuj z niejakim synonimem , on jest chętny na obligacje tylko nie wie co to jest.


Jak zwykle bredzisz, dla ciebie bitcoin to spółka i to jest dopiero kompromitacja

A największym przejawem twojej indolencji jest powtarzanie, że giełda w USA nie ma znaczenia dla GPW. Od razu widać, że nie przeżyłeś ani jednej bessy i dlatego piszesz takie androny. Przeczyszczą cię z kasiory to może coś skumasz choć wątpię bo już płyniesz i nic nie trybisz, ani w ząb
.gangbang. / 83.24.117.* / 2014-11-17 17:54

Jak zwykle bredzisz, dla ciebie bitcoin to spółka i to jest dopiero kompromitacja

Wyskoczyłeś jak Filip z konopi , i znowu nie na temat , człowieku poczytaj o czym dorośli rozmawiają , a tak to tylko bredzisz.
A największym przejawem twojej indolencji jest powtarzanie, że giełda w USA nie ma znaczenia dla GPW.

Gdzie ja tak napisałem , masz zwidy.
że nie przeżyłeś ani jednej bessy

No jak nie przecież tyle tych twoich przeżyłem że ich zliczyć nie potrafię .Przecież przy każdej korekcie ogłaszałeś BESSĘ, także jak zwykle bredzisz i nie znasz znaczenia pojęć jakich używasz.
Przeczyszczą cię z kasiory

Tak jak ciebie , oj biedaku i od tego tak ci się z głową porobiło , no współczuję ci ciepły.
to może coś skumasz choć wątpię

w jednym zdaniu dwie sprzeczne informacje , klasyka.
już płyniesz

ku kolejnej dywidendzie , to jest giełda.Gdybyś miał w realu jakąś praktykę takich bredni byś nie pisał.
synonim / 2014-11-17 19:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Wyskoczyłeś jak Filip z konopi , i znowu nie na temat , człowieku poczytaj o czym dorośli rozmawiają , a tak to tylko bredzisz.


Bełkot


Gdzie ja tak napisałem , masz zwidy.


Ściemniać to ty nie umiesz:

USA
Tylko że tu zajmujemy się naszą giełdą.


Jedziemy dalej


No jak nie przecież tyle tych twoich przeżyłem że ich zliczyć nie potrafię .Przecież przy każdej korekcie ogłaszałeś BESSĘ, także jak zwykle bredzisz i nie znasz znaczenia pojęć jakich używasz.


Błazenada, nawet nie ma co komentować


Tak jak ciebie , oj biedaku i od tego tak ci się z głową porobiło , no współczuję ci ciepły.


Co ty znowu zmyślasz

ku kolejnej dywidendzie

Ha ha ha ha ha ha

Dywidenda 3% a on już płynie po 20% na swoich śmieciach i udaje że jest super

Ha ha ha ha


ku kolejnej dywidendzie , to jest giełda.Gdybyś miał w realu jakąś praktykę takich bredni byś nie pisał.


ku kolejnej dywidendzie , to jest giełda.Gdybyś miał w realu jakąś praktykę takich bredni byś nie pisał.


ku kolejnej dywidendzie , to jest giełda.Gdybyś miał w realu jakąś praktykę takich bredni byś nie pisał.


ku kolejnej dywidendzie , to jest giełda.Gdybyś miał w realu jakąś praktykę takich bredni byś nie pisał.


ku kolejnej dywidendzie , to jest giełda.Gdybyś miał w realu jakąś praktykę takich bredni byś nie pisał.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy