Forum Polityka, aktualnościKraj

"Nabici w mBank". Sąd Najwyższy wydał wyrok

"Nabici w mBank". Sąd Najwyższy wydał wyrok

Money.pl / 2015-05-14 15:44
Wyświetlaj:
gnb / 83.17.251.* / 2015-05-17 12:14
KAŻDY ZŁODZIEJ MUSI SAM NAPRAWIĆ WYRZĄDZONE KRZYWDY . Należy jak najszybciej oddać to co się ukradło , bez żadnej zwłoki a nie czekać , że państwo polskie będzie wykładało pieniądze ze SKARBU PAŃSTWA , nie ma takiej opcji .
Velaris / 79.186.230.* / 2015-05-17 17:30
Tylko pytanie co tu zostało skradzione ? nic ...
Ktoś wziął pożyczkę, podpisał umowę którą dostał do przeczytania i myślał, że będzie cwany a teraz spłacać się nie chce :)
Michal Invictus / 83.26.254.* / 2015-05-16 01:24
Jeśli macie Państwo problem z kredytem we franku lub dołączoną do niego poliso lokatą, zapraszam do kontaktu: 533 121 778 Udzielę porady i pokieruję co robić dalej, aby odzyskać stracone pieniądze. Konsultacje bezpłatne.
Normalny149 / 188.246.159.* / 2015-05-15 16:41
Pazerność to przywara sekty pis.
markor27 / 79.188.129.* / 2015-05-15 16:25
Przepraszam, a gdzie jest wypowiedź drugiej strony, tj. przedstawiciela klientów? Gdzie jest rzetelne dziennikarstwo. Bo widzę tylko PR.
taki klimat..s / 79.191.218.* / 2015-05-15 09:01
Jakość i argumenty SN pozostawiają wiele do życzenia. Wielkie pieniądze, korporacje i prezesi pławią się w luksusach, a tu taka argumentacja. Czy sędzia w ogóle przeczytał akta sprawy, czy tylko artykuł Stypułkowskiego w rzepie? Śmieszne. Ciekaw jestem co napisze w uzasadnieniu, aby biegły wiedział o co chodzi?
No cóż taki mamy klimat, na odwilż jeszcze trochę musimy poczekać.
zdenerwowana mama / 31.1.179.* / 2015-05-15 01:43
Ten bank nie jednego już okradł.Twierdzą że odpisali Mi na reklamacje tylko że niedostałam ani meila ani pisma Pocztą Polską i niewiem jak mam dalej zrobić. Reklamacje do reklamacji. Za jakiekolwiek pisma żeby wystawili czy zaświadczenia Zyczą sobie kase a jak do Ciebie nie trafi to twój problem bo drugi raz musisz zapłacić. To cały mgang płacić podwójnie i cicho siedzieć
stefan879 / 89.67.138.* / 2015-05-15 07:28
Mam to samo, twierdz a, że mi przesłali reklamację, a ja jej nie dostałem. Wysłałem sprawę do KNFu i szybko się reklamacja znalazła. Co ciekawiej drugi raz mnie też tak załatwili, zgłosiłem reklamację osobiście w placówce, okazało się, że reklamacja "przepadła" .. całe szczęście mam ich pieczątkę i datę z którą mi ją przyjęli. Oczywiście też go zgłosiłem do KNFu.
ac11 / 83.3.37.* / 2015-05-15 09:46
Mam podobny problem z wydaniem zaświadczeń do kredytu hipotecznego, 2 miesiące walczę o nie, ignorują reklamacje , twierdza ze wysłali a nic nie doszło do mnie, po 2 miesiącach zacząłem dzwonić codziennie i składać reklamacje do reklamacji i w końcu coś drgnęło, innego sposobu nie ma, trzeba ich nękać codziennie, Zaświadczenia są mi potrzebne do pozwu indywidualnego który składam poprzez kancelarię Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych sp.k.
ul. Kościuszki 8, 05-500 Piaseczno
wojownik pański / 159.205.122.* / 2015-05-15 00:48
dlaczego banki są ponad prawem i nie ponoszą żadnego ryzyka gospodarczego i tylko zgrabnie to przerzucają na klientów
gienis / 83.21.72.* / 2015-05-15 04:11
Dają kasę na kampanię wyborczą to potem muszą być posłuszne i "pomocne"
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
olololololololo / 31.61.129.* / 2015-05-15 00:01
ten bank tez mnie okradał a jego pracownicy cieli głupa udając że jak dla nich wszystko jest ok.
Nie poszedłem do sądu poszedłem po rozum do głowy i zmieniłem bank. od kilku lat jestem z niego zadowolony choc byly wpadki ale ze strony banku ale pracownicy tego obecnego mieli siwadomosc ze i tak przynosze im zysk wiec lepiej klienta traktowac z szacunkiem. Wygrywaja natym kazdego dnia gdy robie dla nich pieniadz. Taka symbioza...
adamadam894 / 178.201.38.* / 2015-05-14 23:39
niemiecki bank - co tu dodawac hmm
Jangosa / 213.158.222.* / 2015-05-14 23:11
Czyli lobby banksterów i sługusów PO górą! Brawo Polska, brawo! Tylko u nas banki są panami, gdy stopy rosną to % też, gdy stopy spadają to % już nie. Złodzieje z PO dają radę się nachapać nim zdechną!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Zen163 / 89.78.87.* / 2015-05-14 23:03
Już niedługo stopy w górę. Franek i Euro będzie można w piecu palić....
jas wedrowniczek / 217.112.96.* / 2015-05-14 22:53
Nurtuje mnie jedno pytanie?
Większość z was ciągle psioczy ze precz z komuna itd
ale na mój chłopski rozum kapitalizm polega na tym ze każdy sobie rzepkę skrobie i jest odpowiedzialny za to, jak se palucha przy tym urznie,a wam jak się cos tylko nie tak dzieje to już na państwo psioczycie..ale po jednemu! Przecież to w komunie państwo opiekowało się obywatelem...to teraz nie rozumiem...chcecie kapitalizmu wołacie precz z komuna,a jak cos, do czego to państwo źle, bo nie pomaga..?to decydujcie się czego chcecie!
ananalityk / 77.254.69.* / 2015-05-15 00:46
"ale na mój chłopski rozum kapitalizm polega na tym ze każdy sobie rzepkę skrobie i jest odpowiedzialny za to, jak se palucha przy tym urznie," Już Ci odpowiadam !W naturze kapitalizm się sprawdza, socjalizm nie !Współczesny socjalizm polega na tym że kapitalistyczny anty socjalistyczny schemat bankowo ekonomiczny narobił długów nie do spłacenia w i trzeba go nacjonalizować czyli by ratować przegięcie pały trzeba zapłacić za indywidualny burdel społecznie by podtrzymać system!!!Najzdrowsze było by obcięcie paluchów !Ale to nigdy nie nastąpi !
Ość / 79.191.233.* / 2015-05-15 09:50
Tłumaczył mu będziesz, przecie to chyba sędzia albo jakiś prawnik. Myślec, że to co najmniej o jeden krok za daleko w możliwości koncypowania po uszkodzeniach dokonanych w ramach tresury religianta ... Posługuje się słowami wytrychami, tak jak mu podano definicje i zakuł zgodnie z liną klubu kiboli w którym tego dokonano .. Komuna się opiekowała :) Komuna pod przykrywką opieki mordowała, tak jak kapitalizm pod przykrywką interesu. Tak jak teraz pod przykrywką umowy mamy szwindel z kilkoma dowolnie kształtowanymi jej parametrami przez jedną stronę.
jas wedrowniczek / 217.112.96.* / 2015-05-15 10:49
Pomijając te brednie o mordach za komuny,bo nie wiadomo z kąd się to u was wzięło. Owszem zdarzały się w Polsce pojedyncze wypadki, jak któryś za dużo fikał,ale to nie wina systemu tylko pojedynczego człowieka u władzy,a niestety dzis takich ludzi jest o wiele więcej.
A co do szwindli,to żeby doszedł do skutku to musza być dwie strony..szwindlująca i ze szwindlowana...i tak jest od zawsze odkąd znany jest pieniądz...a to ze polscy Frankowicze na własną prośbę dali się zeszwindlowac to tylko potwierdza moja teorie ze są to osoby nieumiejące o siebie zadbać.
Ość / 79.191.233.* / 2015-05-15 12:52
Do jakiego okresy odnosi się twoja definicja komuny i do jakiej nacji ? Potem można by twoją wypowiedź traktować poważnie.. Co do reszty - czyli niema co walczyć ze szwindlami po prostu co jakiś czas tych co nie umieją o siebie zadbać ( przerosła ich troska innych o siebie) wypuszcza się na takie ustawki jak I i II Ustawka Światowa, a o tak dramatycznym przebiegu, żeby nie dało się w zgliszczach znaleźć źródła pożaru ?
jas wedrowniczek / 217.112.96.* / 2015-05-15 02:54
No tutaj ci mogę przyznać racje,ale nie za zbytnio rozumiem, jaki ma to związek z kredytami branymi na własne życzenie przez nieświadomych! Obywateli?
napisałem z premedytacja nieświadomych,ponieważ z postów tu zamieszczonych jasno wynika ze polski lud jest ciemny i nieświadomy swoich czynów!!!
Jak szef w pracy powie "skocz z mostu dostaniesz premie" to skaczą,nie myśląc o konsekwencjach!
Wiem że jestem szczęściarzem..i to wielkim,bo miałem najcudowniejszego ojca na świecie który nauczył mnie grac w szachy i wpoił miłość do elektroniki....a co to ma wspólnego z życiem?..ano to ze zanim w życiu zrobię jakikolwiek ruch, przewiduje konsekwencje na trzy posunięcia na przód!!!,a elektronika nauczyła mnie tego ze nie sposób jest naprawić usterkę,ale znaleźć jej przyczynę i ja usunąć!!! to jest wspaniała umiejętność której zabrakło chyba wszystkim krótkowzrocznym Frankowiczom.
i tu jest sedno..z koro te osoby nie są w stanie zadbać same o siebie to, czemu tak jurnie są przeciwni państwu opiekunczemu, jakim była polska Edzia i Wojtusia????
PełOwiec / 83.22.80.* / 2015-05-14 22:59
p****& głupoty - kapitalizm nie oznacza bezprawia. Wręcz przeciwnie kapitalizm funkcjonuje tylko tam gdzie prawo jest przestrzegane. W republikach bananowych takich jak PełOlska prawo nie jest przestrzegane, sądy to parodia, a wyroki zależny jest od tego kto ma grubszą kieszeń. W PełOlsce zwykły szarak nie ma żadnych szans w starciu z dużą instytucją i to jest właśnie to co odróżnia republiki bananowe od krajów gdzie ludziom żyje się dobrze.
jas wedrowniczek / 217.112.96.* / 2015-05-14 23:04
No nie rozumiem co ma bezprawie do bezmyślności?
jak zauważyłem wcześniej jeżeli ktoś brał kredyt we frankach na 20 czy 30 lat i myślał ze przez najbliższe 20 lat ten kurs się nie zmieni,a wręcz przeciwnie Polska mlekiem i miodem płynąca będzie tak silna ze frank jeszcze spadnie...to wybacz,jest to wina głupoty obywatela a nie państwa!!!
wolf551 / 62.141.224.* / 2015-05-14 23:39
Jak nie rozumiesz o co chodzi to po co zabierasz głos specjalisto. Następny komentator co się na wszystkim zna i zawsze głupi komentarz da. Najpierw trzeba zrozumieć o co jest pozew a potem zabierać głos.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jas wedrowniczek / 217.112.96.* / 2015-05-15 00:06
ale śmiem twierdzić ze to ty nie rozumiesz co czytasz,bo ja na temat pozwu nic nie pisałem,wyraziłem tylko moja skromna opinie na temat osób które wzięły kredyty we frankach...ot tyle
wesolek590 / 188.147.216.* / 2015-05-14 22:50
Teraz czas na Millenniu to tez zlodzieje (niski wklad wlasny) to złodziejstwo!!! instytucje finansowe trzeba pochamowac bo nikt nic nie robi a my musimy placic!!!!
NIEdla Bankow / 108.53.15.* / 2015-05-14 22:37
Budzicie sie z rekoma w nocniku POlaki ? Glosujacy na PO - nie szkoda mi was .
wyborca833 / 217.99.30.* / 2015-05-15 22:00
Ja głosuję na PO. I nie musisz mnie żałować. Pamiętam komunię i wiem, jak bardzo się Polska zmieniła przez ostatnie 25 lat. Nigdy w Polsce nie było tak bogato, spokojnie i sprawiedliwie.
Smutne, że w tych dyskusjach wciąż pokutuje moralność Kalego: jak wyrok jest niekorzystny - znaczy niesprawiedliwy, bo żeby był sprawiedliwy to musiałby być korzystny dla mnie. Jak bank daje kredyt - dobrze, jak oczekuje spłaty - niedobrze. Czy wy ludzie dopuszczacie taką możliwość, że nie zawsze możecie mieć rację?
NIEdla Bankow / 108.53.15.* / 2015-05-14 22:34
KAZDY BANK to zlodziej waszych pieniedzy
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy