Forum Forum inwestycyjnePortfel

ULUBIONY PORTFEL - WYNIKI KONKURSU

ULUBIONY PORTFEL - WYNIKI KONKURSU

Redakcja forum / 2012-08-31 12:40
Który portfel jest najlepszy na Forum Money.pl? Z którego portfela macie najwięcej merytorycznej wiedzy? Po prostu: Który portfel najbardziej lubicie?

Dla autora ulubionego portfela - mieliśmy nagrodę: Wartościowy portfel skórzany.

Dla 20 głosujących Użytkowników Forum nagrodę upominek - kubek Money.pl.

Konkurs zakończył się 30 września.

Regulamin konkursu: http://www.money.pl/d/forum/regulamin_konkurs_o_portfel.pdf
Wyświetlaj:
Redakcja forum / 2012-10-01 13:07 / Administracja forum
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na Wasz ulubiony portfel.

Bezapelacyjne zwycięstwo - wartościowy portfel skórzany powędruje do użytkownika: Ciułacz.
http://www.money.pl/forum/komentarze-do-portfela-ciulacz-t1576891.html

Bardzo serdecznie gratulujemy!

Dwa inne portfele cieszą się także wielkim uznaniem inwestorów:

kloszard
http://www.money.pl/forum/komentarze-do-portfela-kloszard-t730276.html

Big Lebowski
http://www.money.pl/forum/komentarze-do-portfela-big-lebowski-t2259602.html

A kolejne zdobyły głosy w konkursie - to wartościowe portfele, które również warto czytać:

pietroo
http://www.money.pl/forum/komentarze-do-portfela-pietroo-t559723.html

hs2
http://www.money.pl/forum/komentarze-do-portfela-hs2-t1086276.html

smooth
http://www.money.pl/forum/komentarze-do-portfela-smooth-t1060513.html

aqua vitae
http://www.money.pl/forum/komentarze-do-portfela-aqua-vitae-t1589690.html

modliszka
http://www.money.pl/forum/komentarze-do-portfela-modliszka-t1425645.html


GRATULUJEMY i prosimy o adres (forum@money.pl) - wyślemy zwycięzcy portfel. A kubek Money.pl otrzymują - również prosimy o adres:

aqua vitae
Big Lebowski
dodge
giero13
hs2
kazumi
kloszard
mik0110
modliszka
needle
pietroo
smooth
tomtay
Z_Montrealu

Wszyscy autorzy nagrodzonych i wyróżnionych portfeli mogą pomóc w decyzjach inwestycyjnych.
Za to im jesteśmy bardzo wdzięczni!!!
Redakcja forum / 2012-10-01 09:18 / Administracja forum
Dziękujemy za wszystkie głosy i opinie. Wkrótce wyniki!!!
Redakcja forum / 2012-09-30 08:28 / Administracja forum
Ostatni dzień na oddanie głosu!!!
Redakcja forum / 2012-09-22 19:21 / Administracja forum
Głosowanie do 30 września. Nie zapomnij oddać głosu na ulubiony portfel :)
Pooh nl. / 46.169.255.* / 2012-09-12 01:47
Tak sobie myślę...
Za całokształt jednak Ciułacz.
Koleś pisze, co myśli i ma doświadczenie.
W portfelu nie ma też wróżbiarstwa.
Jeżeli nie szuka się gotowych rozwiązań a inspiracji w sposobie myślenia, to po uważnej lekturze, nawet banalnych z pozoru, wpisów można coś tam dla siebie wyłapać.
/Niby u Biga i Clo też, ale u Ciułacza jest jakoś mniej specjalistycznie ;)/.
Pzdr.Q
Ps. Jako zalogowany to ja mogę coś napisać, jak Redakcja spełni moją prośbę sprzed 2 /!/ lat o przywrócenie rangi: /?/
tomtay / 2012-09-21 20:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zatem nie będę czekał do ostatniej chwili i oddam głos. Gdyby pytanie było "który portfel był marytoryczny od początku istnienia" zdecydowanie Big Lebowski. Na dzień dzisiejszy fantastyczny pugilares ma Ciułacz. Needle zawiesił działalność zatem nie podlega ocenie. Ale druga część pytania brzmi: "Który portfel najbardziej lubicie?" zatem najbardziej lubię portfel Kloszarda i życzę sobie aby właściciel portfela pisał więcej niż jedno zdanie i częściej niż raz w tygodniu :))

Mój głos na sakwę Kloszarda
mik0110 / 2012-09-10 13:05 / portfel / Tysiącznik na forum
witam Wszystkich,
najlepszy ostatnio jest Ciułacz (piszący także "z Montrealu") ale ja jednak za całokształt i za lata pisania oddaję głos na Biga Lebowskiego. Szkoda, że nie można oddać trzech głosów bo trzeci byłby Kloszard....
pozdr
kazumi / 2012-09-07 22:37 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
Ja oddaję swój głos na Ciułacza..nie tylko za wartościowy portfel, ale również za Jego cenną aktywność w PIERWSZYCH KROKACH..

P.S. A w postscriptum chciałbym zapytać Redakcję w jaki sposób można ewentualnie zmienić obecnie swój dopisek przy nicku?

Dodinio ja nie Redakcja, ale napisz swoją prośbę tutaj:
http://www.money.pl/forum/rozdajemy-rangi---jaka-chcesz-miec-przy-swoim-nicku-na-forum-t138184.html

Pozdrawiam
dodge / 2012-09-07 22:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dodinio ja nie Redakcja, ale napisz swoją prośbę tutaj:


Dziękuję Kaz :)

Pozdr.
Z_Montrealu / 2012-09-07 03:14 / portfel / Bywalec forum
Jako że do tego portfela mi redakcja przysłała zaproszenie do konkursu to
głosuję na Kloszarda. Jego portfel jest ciągle aktywny swoimi wpisami potrafi przyciągnąć wartościowych forumowiczów .
............................................
Dla jasności to zaraz muszę wyjaśnić że posiadam dwa oddzielne portfele ten tu to tylko jako emerytalny w ramach IKE a inny to Ciułacz jako trochę ostrożnej spekulacji.
giero13 / 2012-09-06 16:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,

Gdy zaczynałemw 2008 roku jak lała się krew odwiedzałem główne forum. Było tam wielu ciekawych ludzi z często dobrymi pomysłami i pomocni dla początkujących. Później sporo zaglądałem do portfela Modliszki, świetny jest portfel Biga- jest to gracz z potężnym doświadczeniem, ale najlepszy jest portfel Ciułacza- merytoryka i podobne podejście do życia jak moje choć ja jestem odrobinę młodszy;-)

Mój głos na Ciułacza co trend wyczuwa i wyznacza;-)

Pozdrawiam.
pietroo / 2012-09-06 08:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,

Niezłą zagwozdkę zabiliście tym pytaniem nie tylko mnie, ale widzę, że wielu moneyowym Kącikowiczom :)
Jest kilka fajnych portfeli. Gdzie można poczytać, podyskutować i w razie czego zapytać się o zdanie bardziej doświadczonych graczy giełdowych. Są także portfele gdzie można porozmawiać o mniej formalnych sprawach.
Na tą chwilę mój typ na najlepszy portfel bezapelacyjnie zajmuje Ciułacz. Kultura jaka tam panuje, ciekawe wpisy i wypowiedzi, to coś czego nie ma w innych portfelach. Czytam wpisy także w innych portfelach: Biga, Kloszarda, Aqua Vitae, Smootha, ale najlepszy na tą chwilę jest portfel Ciułacza i na niego oddaję swój głos.

Pozdrawiam Redakcję i wszystkich Kącikowiczów
Redakcja forum / 2012-09-01 10:05 / Administracja forum
Nie chcemy nikogo skłócić :) Odpowiadamy na Wasze głosy i już dziś deklarujemy, że będziemy honorować też innych nominowanych autorów portfeli. Doceniamy ich wspaniały wkład merytoryczny.

To konkurs: Lubię, chcę docenić....
Ciułacz / 2012-09-01 03:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam !
Niby dobra inicjatywa redakcji,oby nas tym nie skłóciła bo nie będzie z kim pogadać.
Tu Żyjemy sobie jak u Pana Boga za piecem a tu nagle jesteśmy zachęcani kogoś postawić na piedestał.Nie lepiej to pozostawić tak jak jest ? Mamy przecież ikonę i z tym nam dobrze, hm... bo jak zaczniemy wszystko analizować to będzie gorzej jak z AT.
A jak już, to co najmniej 5-10 wyróżnień jednoznacznych.
Mnie na usta się ciśnie co najmniej 10 ników nie wszyscy maja portfele publiczne ale można z nimi pogadać.
Zresztą mamy jeszcze czas to nam przyjdą inne przemyślenia.
Ciułacz / 2012-09-06 13:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na dzień dzisiejszy to tak jak pisałem powyżej że mam co najmniej 5-10 portfeli czy forumowiczów do wyróżnienia ale kogoś trzeba wskazać , byle mu nie zaszkodzić bo trole mogą mieć nie złą wyżerkę .
Po namyśle to widzę trzy niki Adrianoo co ostatnio pisze pod ad... zazwyczaj u Kloszarda , sam kloszard co ostatnio pisze jako clo, oraz Pietroo.

.......................................
Ze wskazaniem do głównego wyróżnienia portfel Pietroo
..................................

Uważam że Pietroo to nasza przyszłość on nas tu przeżyje, przy okazji do niego wpadają ciekawi ludzie, robi sporo merytorycznych wpisów.
.............................................
A zasadzie czytam wszystkie aktywne portfele i trzeba przyznać że jest co poczytać i nad czym podumać.
Czasem nam trole doskwierają ale jak pomyśleć że na innych ogólno dostępnych forach potrafi być dziennie 2tys wpisów komentujący jakiś artykuł i co jeden to większy fachowiec , to jest tam masakra.
Pozdrawiam resztę inwestorów oraz Redakcję.
takra / 31.63.68.* / 2012-08-31 17:12
Szanowna Redakcjo! Wbiliście mi tym konkursem igłę w tyłek! Jak można zmuszać nas czytelników do wyboru tylko jednej opcji? U Biga "słowo na niedzielę",u Ciułacza "gadanie do siebie",u Kloszarda "subtelne sugestie",u Igły " rodzinna atmosfera". Nie,nie i jeszcze raz NIE zmusicie mnie do wskazania jednego portfela! Moja sugestia...wysłać portfele najbardziej aktywnym, najlepiej ze srebrnym monogramem i zachęcić ICH do dalszego użerania się z nami.Uszanowanie przesyłam.
needle / 2012-08-31 23:45 / Bez rangi
hmmm...
"igłę w tyłek"
ładnie mnie tu traktują;-(
takra / 31.63.73.* / 2012-09-01 14:39

"igłę w tyłek"

Wybacz proszę. Drzazga,szpilka...to tak mało elegancko :)
Uszanowanie przesyłam.
tomtay / 2012-08-31 17:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Konkurs jest bardzo dobry, a że wybór trudny to rzecz ogólnie znana. Swego czasu bardzo dobry był pugilares Biga, niekwestionowany lider, a dziś no wybór między Igłą, Kloszardem i Ciułaczem (oczywiście to moja opinia i absolutnie nie sugestia). Generalnie mamy miesiąc i nie wykluczone, że ktoś przez ten miesiąc utworzy portfel cieszący się największą sympatią :)
tomtay / 2012-08-31 17:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"nie wykluczone" - nigdy się nie nauczę kiedy "nie" się pisze razem, a kiedy rozdzielnie, a jak kopytka wyciągnę, to każę sobie wytatuować na nagrobku "niewątpliwie i nieopatrznie niezauważony wziął sobie i umarł nie pozdrowiwszy Kompanów niekwestionowanych" :))
dodge / 2012-08-31 18:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tom - Ty cwany lisie. Broniąc konkursu liczysz pewnie na więcej niż jeden kubek od Redakcji :)
tomtay / 2012-08-31 18:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeden wystarczy, na dwie ręce dwoma kubeczkami to herbaciną odzież zaleję :)) Bardzo ciekawy jestem jak się rozwinie owa dyscyplina. Sama inicjatywa jest bardzo dobra, ubolewać mogę nad tym, że Igła zarządził 7 dni i zwrot przez sztag celem zamknięcia pugilaresu definitywnie i dopiero "ktoś poszedł po rozum do głowy" :)
dodge / 2012-08-31 18:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Temat podwieszony został nad głównym forum. Przewiduję większą popularność tej dyscypliny hehehe.

Igła może jeszcze zmieni zdanie. Ja zazwyczaj ino czytam Wasze ciekawe spostrzeżenia u Niego. To jeden z kilku wyjątkowych kącików tutaj - przyznaję ...
dodge / 2012-08-31 16:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jest taki portfel, do którego chętnie wracam i go czytam, bo czyta się go z przyjemnością i od razu można wyczuć, że jego gospodarz pisał w nim wiedząc o czym pisze. Przy czym poruszał sprawy, które dla większości tu obecnych zapewne stanowią do tej pory magię, którą chciałoby się opanować. Tak jest w moim przypadku na pewno. Może tej osobie wysłać skórzany portfel, aby sobie przypomniała o moneyowym portfelu :). Mam na myśli hs2.

To był wniosek formalny o zwiększenie puli nagród :)A teraz mój głos. Oddaję go na portfel, który jest mi bardziej bliższy pod względem inwestycyjnym. Do tego należy zdecydowanie podkreślić, że jego gospodarz przychylnie i z bardzo dużą kulturą prowadzi dyskusje z osobami odwiedzającymi ten jego moneyowy kącik. Można nauczyć się spokoju i właściwego podejścia do inwestycji, szczególnie jeśli chodzi o cierpliwość do tej trudnej gry na rynku. To tytułem wstępu i jednocześnie uzasadnienia oddania głosu na portfel Ciułacza.

Pozdrawiam Redakcję

=========================================

P.S. A w postscriptum chciałbym zapytać Redakcję w jaki sposób można ewentualnie zmienić obecnie swój dopisek przy nicku?
To mój typ / 193.46.187.* / 2012-08-31 16:01
Dla mnie najbardziej "uczący' jest portfel Ciułacza. Poza tym Ciułacz jest osobą, która chętnie pomaga i nigdy głupio ani niekulturalnie nie odpowiada na pytania zadane przez początkujących inwestorów.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy