Forum Forum dla firmOprogramowanie

Najlepszy program do księgowości?

Najlepszy program do księgowości?

Sykus / 83.20.118.* / 2008-04-08 12:00
Witam,

Zakładam biuro rachunkowe i proszę o opinię, który z programów jest najlepszy: symfonia, insert, a może jaki s inny?

Chcę prowadzić: księgowość pełną, książkę przychodów i rozchodów, ryczałt.

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź!
Wyświetlaj:
Marioonon / 213.192.104.* / 2017-06-09 16:25
http://www.systim.pl też polecam
Malgorzata-den / 188.252.10.* / 2017-09-07 14:20
tak tak tak, zdecydowane tak! ostatnio zaczęłam używać i świetnie się spisuje :)
marekkmiecik / 2017-10-31 16:25
na FB ich znalazłem chyba, to oni?
https://www.facebook.com/SYSTIM.PL.program
Magda zarządca / 46.205.243.* / 2016-11-23 12:16
Ja słyszałam opinię, że Comerch jest najlepszy, ale ja do zarządzania nieruchomością używam Pro Virtus http://dlanieruchomosci.pl/
Kaszeba / 83.18.152.* / 2017-01-31 17:08
Przestrzegam przed firmą Sage sp. z o.o. Warszawa Al. Jerozolimskie 132-136, która stosuje nieuczciwe praktyki polegające na pułapce w regulaminie, iż umowa abonamentowa przedłuża się automatycznie na następny okres i przysyła wielotysięczne faktury do zaskoczonych "pacjentów".
Międzynarodowa firma SAGE kompromituje międzynarodowych kupców wyłudzając bez uprzedzenia i uczciwych relacji wzajemnego informowania działając w ten sposób. Przykład: FAktura 02145-72510-16 na kwotę 3186,68 złotych.
Piotr272 / 91.246.215.* / 2019-01-11 11:52
Witam, nasza firma otrzymała fakturę na ponad 10 tys złotych, a co najciekawsze nie używamy programu gdyż księgowa się zwolniła i naszą księgowość przejęła firma zewnętrzna. Nikt nie wiedział o zapisku w umowie o wcześniejszym wypowiedzeniu umowy. Szukamy prawnika który mógłby zając się to sprawą. Tel. 505 913 919
Piotr_04 / 79.184.254.* / 2017-05-23 22:52
To skorzystaj z Kleksa od http://finansnet.eu Za 60PLN/mc możesz mieć kompletny soft księgowy.
Pani_W / 2016-10-12 12:14
Oprogramowanie YUMA FK Plus http://www.yuma.pl/produkty/fk jest prosty w użyciu, jego cena jest bardzo niska, a zależy od ilości stanowisk w danej firmie. Dostosowuje się do nowo wprowadzonych przepisów.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Pani_W.]
Andrzej608 / 217.67.194.* / 2016-08-24 13:55
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że z pośród tych programów z których korzystałem najlepszy okazał się LeftHand Pełna Księgowość dla Biur Rachunkowych. Można obsługiwać dowolną liczbę klientów i pracować na dowolnej liczbie stanowisk. Do tego dogodne warunki zakupu.
iza1976 / 83.144.110.* / 2016-08-12 11:17
Witam,
od wielu lat korzystam z programu Finka FK i jestem zadowolona. Program posiada wszystkie potrzebne funkcje i jest dostępny za rozsądną cenę.
PiotrWW / 83.10.235.* / 2016-03-09 15:49
Polecam OGNIKa. Po prostu.
Jacek Demonet / 217.99.164.* / 2018-07-05 00:54
OGNIK? Popieram rekomendację, nieoceniona prosta struktura bazodanowa pozwalająca na pozbycie się obsługi informatycznej, możliwość edycji zaksięgowanych zapisów, import i export danych w szerokim zakresie, zainstalowałem w biurze i szkolenie pracowników z obsługi trwało GODZINĘ czasu... :D, jak każdy program pewnie nie ma wszystkiego ale obsługujemy różne firmy i na prawdę skonfigurować można dużo rzeczy pod konkretne potrzeby. Po roku użytkowania widać, że program był pisany pod okiem księgowego.... Służę obiektywnymi informacjami...
biura_rachunkowe / 2015-08-28 16:11
Podbijam wątek, bo znalazłem coś niesamowitego. O firmie lefthand nie wiedziałem wiele,,, ale ujęli mnie tym, że odpowiadają w kilka minut na zapytania.
Wsparcie techniczne, może trochę krótko pracuje, ale też pewnie dzięki temu, jest tak tani (oczywiście w stosunku do konkurencji) !!
Program działa błyskawicznie, na demo jak i na wersji komercyjnej.

Aktualizacje pobierają się niezauważalnie - tj nie wybucha komputer, nic sie nie wiesza !!! Czad !
Mirka58 / 2015-03-31 20:59
Czy już sprawdzaliście księgowość internetową? Dostępne jest przez internet narzędzie 24iValue.pl, które szybko i samodzielnie pozwala wyliczyć przepływy pieniężne, przeprowadzić test na utratę wartości i wyliczyć odpisy z tytułu utraty wartości (zgodnie z MSR 36), obliczyć odpis na zapasy, wyliczyć rezerwę na urlopy, rezerwę na odprawy emerytalne lub naprawy gwarancyjne, obliczyć odpis na należności, albo dokonać niezbędnych wyliczeń dla leasingu finansowego.
biuro Kalisz / 78.10.167.* / 2015-03-09 15:29
Polecam enovę 365 ERP. Jest przeznaczona specjalnie do biur rachunkowych, a do tego ma polpity, dziękui którym można łatwo łączyc się z klientem poprzez łącze internetowe (wymiana dokumentów, czy ich podgląd). Do tego co miesiąc mają jakieś rabaty dla klientów.
graphcom / 78.10.202.* / 2015-01-23 11:32
Polecam najczęściej wybierany na rynku system Comarch ERP Optima. Decydując się na jego zakup w firmie Graphcom możecie Państwo zyskać również darmową polisę OC swojego Biura Rachunkowego. Więcej informacji na: http://graphcom.pl/aktualnosci/prowadzisz-biuro-rachunkowe-postaw-na-comarch-erp-optima-wez-udzial-w-programie-partnerskim-graphcom-i-zacznij-zarabiac
c4ash / 80.52.215.* / 2015-03-09 14:16
Najczesciej? A na jakiej podstawie to twierdzisz? Pomijajac powyzsze, najczesciej wybierany, nie znaczy, ze najlepszy.

Widze, ze z poczatkiem roku mamy marketing szemrany! Az tak kiepsko wiedzie sie firmie, ze takich praktyk musi uzywac? To chyba nie umiecie wdrazac! A skoro nie umiecie, to lepiej zostawcie to innym.
-Erni / 188.146.237.* / 2015-01-17 14:20
Ja korzystam z OGNIKA premium. Polecam. szczególnie do Pełnej Księgowości.
Gosiaga / 78.8.155.* / 2015-01-13 13:27
Podpinam się do pytania, szukam dobrego programu rachunkowego. Znajoma pracująca w biurze rachunkowym korzysta z Pit Scan. Słyszeliście o nim?
Natalia742 / 77.254.127.* / 2014-11-24 10:28
U mnie w firmie korzystamy z Infor dGCS System (to można pobrać sobie demo: http://dgcsnet.pl/pobierz-demo). Jak dla mnie jest to przyjazny program. Dodatkowym atutem jest to, że można go zsynchronizować z www.mojksiegowy24.pl, co daje nam możliwość poszerzenia swoich usług o księgowość online, gdzie możemy poprzez platformę przesyłać z programu koszty jakie poniósł klient w danym okresie do www.mojksiegowy24.pl. Dzięki tej stronce możemy udostępnić swoim klientom bezpłatne fakturowanie online. Faktury wystawione w aplikacji można zaimportować do Infor dGCS System gdzie się automatycznie zaksięgują. Jest to bardzo dobra rzecz ze względu na to, że posiadając takie możliwości stajemy się bardziej atrakcyjni dla nowych potencjalnych klientów, którzy coraz częściej się pytają o to czy będzie miał gdzieś do wglądu ile mają przychodów, kosztów i podatków. Polecam :)
wiolanna / 89.76.50.* / 2014-10-18 00:02
A ja ze swojej strony polecam program Amola System, Amola Projekt, który automatyczne generuje raporty i analizy(w tym analiza z Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy). Przelewy są księgowane. Dodatkowo możemy liczyć na pomoc merytoryczną i techniczną. Nie będę dużo pisać, bo na str. www.amola.pl można dokładniej o tym programie poczytać. Pozdrawiam :)
PiotrWW / 83.4.186.* / 2014-10-15 10:21
Każdy chwali swoje i nic z tego nie wynika...
Mam 15 lat doświadczenia we własnym biurze księgowym i wiem czym to się je.
Po pierwsze: Zastanów się do czego ma być ten program, ile firm ma obsłużyć itd.
Po drugie, sprawdź co z aktualizacjami i serwisem w razie potrzeby - (może to kosztować więcej niż program);
- zastanów się, może potrzebny Ci więcej niż jeden program.

Dużo startujących biur czy firm wybiera programy tańsze, jak np. Ognik lub SKP i dobrze sobie radzą a z reguły mają lepsze wsparcie ze strony producenta - z prostej przyczyny - mała firma ma mniej klientów i wszyscy są dla niej ważni.

Osobiście w większości korzystam z OGNIKA PREMIUM dla pełnych ksiąg i Super Księgi Podatkowej dla pozostałych i te programy mogę z czystym sercem polecić nawet do obsługi całkiem dużych biuro i firm. Oba działają dobrze w sieci i zawierają wszystkie potrzebne funkcje. Nie ma też kłopotów z aktualizacjami i serwisem. Jak czytam, jakie problemy ludzie mają z innymi programami - to aż mi się wierzyć nie chce. Ja jak mam problem to mam wsparcie on-line - w razie problemu podłącza się do mnie serwisant i w minutę załatwia sprawę. Nie ma zbędnych formalności, automatycznych sekretarek itp, itd a ludzie, którzy zajmują się pomocą to nie studenci na stażach tylko eksperci i praktycy i do tego także księgowi. Słowem 5 gwiazdek.
Mam nadzieję że pomogłem.
Olga ZB / 5.173.200.* / 2015-10-22 09:54
Witam Czytam Pana wypowiedź i chcę zadać pytanko "czy warto szukać innego programu " działam od wielu lat na SKP i brak mi doświadczenia na innych programach W dalszej części wypowiedzi nawiązuje Pan właśnie do SKP - strzał powiązania Ma Pan racje ten program i obsługa jego jest ok Piszę tu oczywiście o pełnej wersji dla biur. Nie spotkałam jeszcze nikogo kto by pracował na nim stąd moje wątpliwości Nie specjalnie mam czas na fara itp weszłam przez przypadek ,ale miło że ktoś poruszył temat ... Mądry facet z Pana. Pozdr:)
PiotrWW / 83.10.235.* / 2016-03-09 15:48
Zawsze warto szukać :) Ale ostrożnie. Większość programów na rynku to wersje pisane przez studentów informatyki, problem też jest ze wsparciem. Trzeba dobrze się zastanowić zanim się wdepnie w taki "popularny" program, (czytaj opisywany na forach przez wynajęte mrówki.) I warto też, zanim się kupi wypróbować wsparcie, co zrobi producent, kiedy będziesz dzwonić co chwilę? Pomoże? Czy może przestanie od Ciebie odbierać?

Najnowsze wpisy