Forum Polityka, aktualnościKraj

Negacja holocaustu w PAN. Profesor skrytykowany

Negacja holocaustu w PAN. Profesor skrytykowany

Wyświetlaj:
Natter2 / 2013-04-27 08:42 / Tysiącznik na forum
Wypowiedż kontrowersyjna ,ale z niektórymi tezami można się zgodzić.Żydów po pierwsze nie da się jednoznacznie ocenić tak samo jak każdego narodu ale przewaga cech negatywnych jest wyrażna. Wracając do historii począwszy od czasów biblijnych to, należy się dziwić że został Narodem Wybranym ,tyle opisów bestialskich morderstw opisanych w ST.T.ukazuje prawdziwy charakter tego narodu.Przypuszczalnie Hitler i Himmler czytali Biblię.Tylko dlaczego Biblia jest Pismem Świetym naszego KK?
ryszardw / 83.29.160.* / 2013-04-27 08:08
"Wypowiedzi prof. Krzysztofa Jasiewicza dla pisma Focus Historia obrażają pamięć ofiar Zagłady, umniejszają winę oprawców i przenoszą ją na zamordowanych - uznała Rada Naukowa Instytutu Studiów Politycznych PAN. "
- Szkoda ze tak zaciekle nie bronia polskich interesów w podobnych sytuacjach..
ryszardw / 83.29.160.* / 2013-04-27 08:05
w nauca kazda tez jhest dopuszczalna i nalezy ja zweryfikowac odpowednimi metodami. A nauki historyczne sa blokowana na poziomie tezy. Czy Żydzi maja cois na sumieniu ze tak zaciekle to czynią. !
Alan44 / 2013-04-27 06:53
Domagamy się przeprosin, jeśli ktoś za granicą pisze o "polskich obozach koncentracyjnych", a tu rodzimy głupek z tytułem profesora będzie pisał może o "żydowskich". Kto mu dał tytuł profesora? Pewnie to jakiś pisowiec, któremu zaszkodziła histeria smoleńska. Dobrze, że się taki wywiad ukazał. Polski antysemityzm wiecznie żywy.
Trollstein / 46.31.32.* / 2013-04-27 07:21
Poszukaj sobie chocby tego: powstanie skidelskie.
Trollstein / 46.31.32.* / 2013-04-27 07:13
Zydowski antypolonizm wiecznie zywy.
Poczytaj tumanie najpierw na temat, a potem sie wypowiadaj.
No chyba, ze uwzazasz brednie Gro$$a za prawde objawiona.
Alan44 / 2013-04-27 08:00
Nie muszę opierać się na Grossie. Prawdę o Jedwabnem znałem od starszych mieszkańców tych okolic, zanim Gross coś zaczął pisać. Tak, tumanie.
trollstein / 46.31.32.* / 2013-04-27 08:20
A co, rodzinka z tych co machały ruskimi flagami w 39r.?
I co ci powiedzieli mieszkancy - ze stodołą była z gumy i zmiesciła 1600 osób? Czy moze wyjasnili, dlaczego podczas ekshumacji zaczęto znajdować niemieckie kule karabinowe między szczątkami? Kosztowności i złote zęby? Szkoda, że prezydent wszystkich pisiorów Kaczynski (wtedy minister) przerwał ekshumacje motywujac ja jakimis bredniami o względach religijnych. Dziwne, ze akurat wtedy gdy kłamstwa Gro$$$a zaczęły się ukazywać czarno na białym.

Lektura do poczytania: raport profesora Koli.
Alan44 / 2013-04-27 14:56
Widzę, że jesteś nie tylko tuman, ale do tego wredny. Wyobraź sobie, że swoją wiedzę na ten temat mam od wujka i wujenki(niestety, już nie żyją). Wujek - prawdziwy Polak(podobnie jak ty trollu) winił Żydów za wszystkie nieszczęścia tego świata(bo ukrzyżowali Jezusa). Jak wujenka słyszała te dyskusje, jak to Żydy nas okradają, wtedy się wtrącała "a nasze to inne" - mówiła - "a kto w Wąsoszy pozganiał Żydów do stodoły i ich podpalił? Polskie dziady myśleli, że żydowskie dziady mają złoto, a gówno mieli".Było to wiele lat przed Grosem.
Alf12 / 213.186.89.* / 2014-09-18 22:24
pazerniaki znajdą sie wszędzie..., tu chodzi o grubszą sprawę, o syjonizm, nie mylić anty semityzmu z anty syjonizmem, bo to dwie oddzielne księgi
ryszardw / 83.29.160.* / 2013-04-27 08:11
tylko wtedy nie istniało panstwo polskie a obecność pijaka Kwasniewskiego uwiarygodniła teze ze to panstwo polskie jest odpowiedzialne za Jedwabne a nie okupujace tre tereny opanstwo ZSRR i Rzesza niemiecka (oba wowczas lewicowe)

Najnowsze wpisy