Forum Forum pracyDokumenty

nietypowy rodzaj pracy w cv - jak to ująć?

nietypowy rodzaj pracy w cv - jak to ująć?

RudaM. / 176.221.120.* / 2015-01-05 14:29
Jestem kosmetologiem. Od kilku miesięcy pracuję jako mobilna kosmetyczka, czyli dojeżdżam do klientek i wykonuje u nich w domu zabiegi kosmetyczne możliwe do wykonania w warunkach domowych. Ze względu na inne obowiązki takich wizyt mam kilka, kilkanaście w miesiącu. Nie mam zarejestrowanej działalności.Ze względu na to, że nie mam prawie innego doświadczenia w tej branży chciałabym to umieścić w cv. Ale nie mam pojecia jak to ująć. Wykonywanie usług kosmetycznych w domu klientki; mobilną kosmetyczka; kosmetolog- wwłasna działalność. A może jeszcze inaczej? Proszę o radę.
Wyświetlaj:
robb_nowicki / 2015-01-12 13:33
Prowadzenie mobilnego zakładu kosmetycznego :) Myślę, że takie coś jest optymalne, zawsze możesz dodać opis stanowiska pracy.
wiwan / 2015-01-06 09:31
Jak najbliżej prawdy.
"Kosmetolog"- a jest wykształcenie w tym kierunku ?
"Własna działalność"- raczej każdy uzna to za fakt jej istnienia formalno-prawnego.

To pierwsze określenie : "wykonywanie..." najbardziej na pierwszy rzut oka pasuje.

Ps. Poza informacją o jakimś doświadczeniu w zakresie kosmetologii wpis tej 'działalności' wskazuje na elastyczność, pomysłowość, komunikatywność, samodzielność itp. które to cechy własne można w CV wypunktować w części 'silne strony', 'info dodatkowe', 'umiejętności' itd. bo jest wiele wzorów/stylów CV.

Przecież mruk, leń i nudziarz by się w takich okolicznościach nie sprawdzał :-)

Najnowsze wpisy