Forum Forum prawneGospodarcze

Nieucziwy podmiot gopodarczy

Nieucziwy podmiot gopodarczy

H Szatkowski / 2016-03-16 11:51
Co robić w sytuacji, gdy dokonaliśmy zakupu on-line bazy teleadresowej.

Owszem link do pobrania został przysłany, baza jest, ale:
- kontakt z kontrahentem się urywa, gdy żąda się faktury
- okazuje się, że referencje na stronie www są sfałszowane
- podmiot prowadzi prawdopodobnie działalność bez rejestracji i opodatkowania
- istnieje uzasadniona zatem obawa, że i sam zakup to wyłudzenie, bo baza może być niezdatna do użytku jako powstała z danych zdobytych nielegalnie.

Nieuczciwa firma: e-bazy.com

Policja, fiskus ?
Wyświetlaj:
Pokrzywdzona Polka / 79.110.192.* / 2016-03-19 22:46
Policja zrobi niewiele, Prokuratura również, Sąd oddali powództwo przeciwko nieuczciwemu argumentując to poprawnością działalności gospodarczej prowadzonej przez ten podmiot i kółko się zamyka, a na koniec padną słowa że to już ostatnia instancja i postanowienie jest niezaskarżalne. Miałam podobny przypadek, tylko z przedsiębiorcą, który naciągał ludzi w całej Polsce na kredyty z przeznaczeniem na finansowanie usługi której nigdy nikomu nie świadczył i przedmiotów które nigdy nie były jego własnością, ani nie posiadał stosownych pozwoleń na ich wykorzystywanie do celów zarobkowych. Moje powództwa i wszelkie wnioski były oddalane, złodziej ma się dobrze !! Tyle krzywdy, ile doznałam przez sądy i prokuraturę w ostatnich 5 latach, nie da się opisać. Mam nadzieję, że wróci to do nich rykoszetem pod postacią słusznych roszad na stanowiskach i czystkach w ich szeregach, jakich dokonuje obecny rząd. Mam nadzieję, że zaprowadzi w polskim wymiarze sprawiedliwości porządek.
szklarek / 2016-03-22 09:47
To forum prawne, nie mieszajmy polityki.

Najnowsze wpisy