Forum Polityka, aktualnościGospodarka

NIK sprawdza dostępność usług pocztowych i pyta Polaków o opinię

NIK sprawdza dostępność usług pocztowych i pyta Polaków o opinię

Wyświetlaj:
dumik / 37.128.62.* / 2015-02-22 16:53
Nawet jak jestem w domu to dostaje awizo. Sam nie korzystam z PP ale niestety PITY i inne rzeczy otrzymuje tym kanałem - KANAŁ słowo klucz...
Rutkowski1948 / 185.21.36.* / 2015-02-21 23:20
Juz dawno pisalem do wielu gazet aby rozdmuchaly niechlujstwo i nieudactwo PP/za tego prezesa jest tylko gorzej a jezeli chcecie wiedziec jak pracuje PP w obrocie zagranicznym czy krajowym to prosze dziennikarzy do mnie email stamp48@onet.eu lub tel podam; przesylki zagraniczne poczta tylko przyjmuje polecone jako priorytet a on wogole nie dziala!!!!!niech poczta udowodni mi choc jeden list priorytet dostarczony terminowo!!!D+3;D+7
mam wszystko udokomentowane i przygotowuje skarge na PP do Genewy i Bruxeli a jak przeczytacie odpowiedzy PP na moje skargi to jest PRL kwitnie dalej a oplaty pocztowe to najdrosze w UE!!!!np.list priorytet kosztuje normalny 5.2oZL Polecony juz 16.00 zl do 50 gram taki sam list w Niemczech Deutsche Post kosztuje 0,8o Euro polecony 2.95Euro;Listy nadal gina i sa zle kierowane wogole mam wrazenie ze w PP pracuja nieudaczniki i ludzie z ulicy!!!(jak placa taka praca!!!)jak sie maja zarobki praobkow przy okienu a panow w bialych kolnierzykach tych z WAWA & CERów>>nieuwiezycie 1:30 lub wiecej!!!!!!TAK CZEKAM KIEDY NIK I PROKURATURA Z URZEDU ZAJMNIE SIE CZAPA PP!!!JUZ CZAS NA ZMIANY!!!!!!!!KILIENCI PP SA NABIJANI W BUTELKIE!!!!!!
Ryhor / 83.27.24.* / 2015-02-21 20:12
Ankieta na stronie NK nie działa - lipa jak zwykle.
obywatel 888 / 178.36.202.* / 2014-10-30 11:21
Panie prezesie NIK, a co ze strefami zautomatyzowanymi dla klientów Poczty Polskiej, które dostępne są 24 godziny. Przecież to możliwość skorzystania z usług o dowolnej porze. Informacje o Urzędach Pocztowych działających w godzinach od 8 do 18 mijają się z prawdą, ponieważ wiele placówek otwartych jest od 8 do 20. Co do kwestii awizacji to część ludzi wraca i wieczorem z pracy, w/g logi rzecznika NIK listonosz powinien pracować do 22giej. Chyba nie o to do końca chodzi.
ryhor / 83.27.24.* / 2015-02-21 20:10
A ja nie moge na mojej poczcie odebrac przesyłki. Czynna jest pn-śr od 8 do 16 a czw-pt od chyba 12 do 19 no i wielkie g... bo jak wyjadę w delegację z pn to wracam w pt wieczorem i nie mam możliwości odbioru ani rano ani wiecxzorem
grau46 / 176.115.26.* / 2014-10-30 10:13
NIK sprawdza ...
Co tu sprawdzać? Zostawiono monopol PRYWATNEJ FIRMIE! Poczta ma 23% przewagę rynkową dla części usług, bo nie płaci od nich VATu!! A mimo to przegrywa walkę na rynku.
Gdzie zniknęły skrzynki pocztowe? Z listami muszę fatygować się na pocztę.

W jednym z ostatnich przetargów na skrzynki, Poczta nie opublikowała specyfikacji tylko kazała nam wykupić stare normy w internecie, w których instrukcje każą zamki skrzynek pocztowych smarować (uwaga!) SMAREM Z MIESZANYM z SADZĄ!! Mamy 21 wiek i gotowe smary grafitowe, ale Poczta jest wciąż na etapie psiego sadła, smaru z sadzą, konnych zaprzęgów i silników parowych ...

Mam nadzieję, że to wystarczy za komentarz.
każdemu wolno kochać, ups,nosić / 178.37.246.* / 2014-10-30 10:08
Mam odczucie,że reformy spowodowały napływ dyslektyków na roznosicieli bo regularnie nie odróżniają 2A od 2B,2C, itd.

Najnowsze wpisy