Forum Forum finansoweKredyty

Nordea Bank chce udzielić kredytów mieszkaniowych za 300 mln zł

Nordea Bank chce udzielić kredytów mieszkaniowych za 300 mln zł

Wyświetlaj:
TOM / .* / 2004-04-09 22:32
Ten kto wymislił ten plan (te 300 mln) chyba sam w to nie wierzy. Nordea majac kiepski produkt i dluuuuuuugi proces decyzyjny jest "spalona" u pośredników finansowych i deweloperow! Mimo wszystko życze powodzenia w realizacji tego planu :-)
hynk / .* / 2004-04-09 22:26
Kiepski bank, niepska organizacja, bałagan ... itd Proszę mi wierzyc wiem coś o tym, LG Petro to była zupełnie inna jakość, po przejęciu przez Nordea kto może ewakuuje sie ztego banku, a jesli pracownicy nie maja dobrego zdania o tym banku ... to nie wrozy to nic dobrego dla klientow ... niestety.
danek / .* / 2004-04-09 12:37
też jestem klientem Nordea Banku i chwalę sobie. Jak dotąd nie miałem żadnych problemów z załatwieniem czegokolwiek czy to w siedzibie banku czy przez internet. Na pewno nie jest idealnym, ale w momencie przejęcia LG Petro Banku przy scalaniu systemów nie ma siły żeby nie wyskakiwały jakies pomyłki
mteddy / .* / 2004-04-08 23:42
Jeden z gorszych bankow jakie znam. Pazerny i zadna reklama mu nie pomoze, I drogi. Nawet tak prostej wydawaloby sie sprawy jak infolinia nie potrafia dobrze rozwiazac - kto nie wierzy niech zadzwoni, a potem przeliczy koszt sluchania ich durnej muzyczk.Jak tak dbaja o klienta i jego "osluchanie muzyczne" niech wprowadza 0-800.Kredyt w rorze drozszy niz dlugoterminowy w PKO BP - a jestem (jeszcze - do czerwca) ich dlugoletnim klientem.W internecie - kiepskim i malo przyjaznym dla klienta, z awariami jak przez ostatnie 2 dni- oplaty dla drobnych klientow.Duzo by jeszcze wymieniac LGPetro byl o niebo lepszy.Nawet oslawione PKO BP jest lepsze. Z wszystkimi rachunkami juz wynioslem sie do Vwbank i chwale sobie - przynajmniej na razie czyli od prawie roku - bardzo

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: