Nordea strateg

tomi3215 / 31.178.105.* / 2017-05-29 13:05
Witam wiemy że UOKIK doszedł do porozumienia z towarzystwami , i teraz czytam tabelę opłat likwidacyjnych i tutaj pisze : " w przypadku Umów Ubezpieczenia indywidualnego: w przypadku przejścia ubezpieczającego w okres bezskładkowy zastosowanie będzie miała wysokość kosztu wykupu całkowitego z roku polisowego następującego po ostatnim w pełni opłaconym roku polisowym" czyli jak mam to rozumieć ? podpisałem polisę na 10 lat w umowie miałem że po pięciu nie muszę już płacić tylko nie mogę ruszać pieniędzy do końca polisy żeby nie ponieść opłaty likwidacyjnej, płaciłem 5 lat później już nie , czy teraz z tego zapisu : "https://finanse.uokik.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0010/4978/Decyzja-Nr-RLU-4-2015-PKO-zycie.pdf" wynika że i tak zapłacę wysokość z ostatniego roku składki ? Dodam że przed porozumieniem było korzystniej
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy