Forum Polityka, aktualnościKraj

Notowania rządu. Surowa ocena Polaków

Notowania rządu. Surowa ocena Polaków

Money.pl / 2014-11-20 20:14
Komentarze do wiadomości: Notowania rządu. Surowa ocena Polaków.
Wyświetlaj:
Stary pzpr-owiec / 109.125.209.* / 2015-03-31 22:47
Ble,ble. To podsumowanie od nas z dołu.Niech lepiej zejdzie na ten swój 1 metr i nie psuj nam
humoru. Mamy ważniejsze sprawy, kolejki do lekarzy, rosnące ceny itd.
armia / 89.70.154.* / 2014-11-22 00:38
Ale chociaż nie kłamie. Szczególnie jak kierowała w Smoleńsku 15 osobową grupą polskich patomorfologów i jak z ze starannością przeczesywała najmniejszy skrawek ziemi na 1 metr w głąb mówiąc przy tym "proszę mi wierzyć". Od tej pory w moich oczach jest tylko kłamcą i mówi jakby się miała zaraz rozpłakać. Nie mogę na nią patrzeć na tego lizusa i oszusta. A jak ktokolwiek myśli że jest twarda i coś zmieni to się obudzi z ręką w nocniku.
rywert / 31.175.221.* / 2014-11-20 22:09
jest przyn ajmniej wesoło.a ze bedzie zle to nie ma
znaczenia
Pilsener / 2014-11-20 20:53 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
32% partyjnych pociotków dobrze ocenia rząd, który zabiera wszystkim a daje tylko swoim kolesiom i poplecznikom - zresztą premier Kopacz podkreśliła to wyraźnie już na wstępie, dorzucając 100 milionów górnikom, którzy od lat są wierną armią partyjnego reżimu.
Jak mogę dobrze ocenić rząd, który na dzień dobry zabiera mi pieniądze bo kolesie wołają o przywileje, stanowiska i kasę z przetargów? A w ministerstwie finansów już nawet 10 wiceministrów to za mało by choć jeden projekt ustawy zanieść do Sejmu w terminie!
Polską tradycją jest, że każdy kolejny rząd jest gorszy od poprzedniego - tak było tutaj zawsze - jak tylko polacy odzyskiwali niepodległość to tylko po to, by samemu prowadzić swój kraj do upadku. Teraz też nie będzie inaczej - każdy kolejny rząd to więcej kolesiów i więcej kasy dla nich aż zabraknie frajerów pracujących na to i kraj znów upadnie.
Mają takie ufne oczka. / 81.219.41.* / 2014-11-20 20:14
Jak 15 latki zawiodły- to może pierwszoklasiści.

Najnowsze wpisy