Forum Forum finansoweKarty

nowa karta EUROBANK PERFECT

nowa karta EUROBANK PERFECT

siudamac / 83.22.161.* / 2010-03-21 12:23
Wczoraj zalogowałem się do konta online w eurobanku, w którym posiadam kartę EUROBANK PREMUMCLUB i oprócz tego produktu zobaczyłem drugą bliźniaczą kartę (z tym samym limitem i historią) EUROBANK VISA GOLD PERFECT.
Podobno zastępują karty PC (z końcem marca kończą współpracę z tym programem) nową kartą PERFECT, która będzie dawała zwrot (podejrzewam, że na poziomie 1-2%) kwoty transakcji w określonych sklepach.
Czy wie ktoś już może więcej...?
Wyświetlaj:
Piskoa / 109.243.98.* / 2010-09-14 03:49
zobacz tutaj:

http://dobra-karta-kredytowa.blogspot.com/
fUcker / 94.42.39.* / 2010-05-22 07:37
eurobank, czyli jednym zdaniem: niezly shit! (via posty UWAGA NA EUROBANK!!!)
szklarek / 2010-03-22 17:28
Ze strony banku:
Wraz z zakończeniem partnerstwa, kończy się projekt wspólnych kart co-brandowych Premium Club eurobank. Wydane dotąd karty, dostępne w wariancie Visa Classic i Visa Gold, zachowują swoją funkcję płatniczą i kredytową, natomiast za realizowane transakcje klienci od początku kwietnia nie będą otrzymywać punktów lojalnościowych, które były dotychczas dodatkowo przyznawane przez eurobank. Jednocześnie – Klienci Premium Club zostaną przez Premium Club poinformowani o nowych możliwościach gromadzenia punktów w ramach programu.

Punkty zebrane dotąd kartą kredytową Premium Club eurobank nie tracą oczywiście ważności i można wymienić je na nagrody z katalogu nagród Premium Club. Nagrody można zamówić na stronie internetowej www.premiumclub.pl lub dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta, pod numer telefonu: (22) 558 00 28.
siudamac / 83.10.106.* / 2010-03-23 08:43
o tym co dzieje się ze starymi kartami wiem...

jestem tylko ciekaw szczegółów nowej karty
szklarek / 2010-03-23 10:08
Tamże:

* oferta skierowana do dotychczasowych posiadaczy kart kredytowych Premium Club
* do 56 dni okresu bezodsetkowego
* brak opłaty za wydanie karty
* bezpłatne SMSy przypominające o spłacie zadłużenia
* pakiet bezpłatnych ubezpieczeń w standardzie
* usługa automatycznej spłaty zadłużenia na karcie z konta osobistego
* brak opłaty rocznej pod warunkiem dokonania w ciągu 12 miesięcy poprzedzających naliczenie opłaty min. 35 transakcji bezgotówkowych lub transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 12 000 PLN
* zwrot części wydatków poniesionych na zakupy w supermarketach i na stacjach benzynowych (szczegóły dostępne w „Zasadach programu bonusowego dla kart kredytowych Visa Gold Perfect”)
* eurobank online - internetowy dostęp do karty umożliwia:
o całodobowe i bezpłatne zarządzanie rachunkiem karty kredytowej
o bieżącą kontrolę dostępnego limitu, minimalnej kwoty spłaty, terminu płatności, czy stanu zadłużenia
o stały dostęp do zestawień transakcji
o zastrzeganie karty kredytowej bez wizyty w placówce

A tu prowizje w pdf:
http://www.eurobank.pl/produkty,karty-kredytowe,visa-gold-perfect,82,7.html

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: