Nowa oferta Neostrady

Ktomek / .* / 2005-08-01 23:55
Komentarze do wiadomości: Nowa oferta Neostrady.
Wyświetlaj:
ahand / 83.25.151.* / 2008-10-19 22:09
Jakoś nie widać życzliwości TP SA w odniesieniu do długoletnich KLIENTÓW. Łączne opłaty "bezwzględnie" pobierane od stałego klienta to: 42,70zł (- abonament) + 56,00zł (neostrada, "kontrakt" 3 letni) + opłaty za wykonane rozmowy. Czyli tzw. opłaty stałe to minimum 42,70, a z internetem to 98,70zł !!! Prawdę mówiąc to 50% za dużo.
Dla STAŁEGO klienta (emeryta/tki) abonament nie powinien być wyższy od 10zł/m-c. O internecie nie wspomnę, bo używając zwykłego modemu nie powinno się płacić nic (i nie płaci). Szybkości transferu powyżej 4 Mbitów za 30-50zł/m-c można akceptować.
Ale - mogę sobie pomarzyć, bo Urząd nie dba o POLSKIEGO KLIENTA. Chociaż może podejmie jakieś negocjacje ...
bobo / .* / 2005-08-03 00:06
to jeszcze nic. Te gałgany chcą aby prosić ich o umożliwienie dostępu. Po krutce wyjaśnie o co chodzi.Chciałem mieć dostęp do internetu, więc zadzwoniłem na informację i co usłyszałem po podaniu mojego numeru telefonu.........niestety ale jest pan podlączony do tzw. konteneru i nie jest możliwy żaden dostęp, tzn ani SDI ani neostrada. Poinformowano mnie iz moge sobie wykupic czas dostępu poprzez modem, i tym bardziej we mnie zawrzało bo dostałem reklamę iż jeśli chcę to nie mam problemu z dostępem i to za 1 zł. nigdzie nie jest napisane iż są jakieś wyjątki. Więc reklama jest nieuczciwa. tak by pasowało aby tych szujów ktoś do sądu pozwał. załatwiłem dostep poprzez inna firmę i całkowicie sie od Tepsy odseperowałem.
Ktomek / .* / 2005-08-01 23:55
W miastach TP S.A. niedługo będzie dawać dostęp do NEOSTRADY za złotówkę a w mniejszych miejscowościach jak zwykle nic im się nie opłaca i zero inwestycji.Jak widzę te reklamy Neostrady w TV to szl... mnie trafia.Dobrze że jeszcze są satelity (tylko ceny jeszcze trochę zaporowe).Wolę jednak dać 139zł za Onet Konect 320kbit niż płacić TEPsie 60zł za 40 godzin.

Najnowsze wpisy