Forum Polityka, aktualnościPolityka

NowoczesnaPL: Ryszard Petru formuje nowe ugrupowanie i ujawnia program

NowoczesnaPL: Ryszard Petru formuje nowe ugrupowanie i ujawnia program

Wyświetlaj:
Tomek658 / 83.9.135.* / 2015-11-07 12:32
Sytuacja obecna to wejście partii Nowoczesna PL do sejmu. Więc pomysł z partią był bardzo udany. Podoba się to, że Pan Petru chce aby Polakom żyło się jak Niemcom. Zobaczymy też jak partia będzie działała w sejmie.
gora / 77.255.206.* / 2015-06-25 18:07
Kto tworzy Panskie ugrupowanie stowarzyszenie w Lubuskim jestem gotow przylaczyc się do stowarzyszenia pozdrawiam
europer / 89.68.242.* / 2015-06-12 21:58
Dostrzega sie szybko, ze pan Ryszard Petru jest bardzo madrym czlowiekiem o wzorowej logice, wzbogaconej duza wiedza ekonomiczna.
Ale zeby Polska byla przyslowiowym miodem plynaca we wspolczesnym swiecie to wymaga ogromnych przeobrazen polskiej wytworczosci, polskiej wytworczosci w ogromnych zakladach pracy od 500 do 10000 pracownikow i wiecej produkujacych nowoczesne wyroby o skali swiatowej z wlasna wartoscia dodana. Knajpami, straganami, czy zakladami drobnej wytworczosci nie zmienimy Polski i zycia Polakow ku lepszemu, szczegolnie mlodych, to moze byc, ale jako dodatek do podstawowej, glownej gospodarki.
Wystarczy przestudiowac dochodzenie Szwecji do obecnego ich niezwyklego dobrobytu. To ze byl to kraj neutralny i nie zniszczony w czasie II WW, owszem jakas zaleta, ale trzeba miec na uwadze ze i byl glod po II WW. Sukces Szwecji to sukces Premiera Palmoe, bardzo zdolnego absolwenta amerykanskiej uczelni!
koliberek310 / 83.25.164.* / 2015-06-02 09:03
Najpierw do spółki z Balcerowiczem, Olechowskim oraz zgrają innych mądrali upodlił Polaków we własnym kraju, robiąc z Nich niewolników. Rozgrabił za symboliczną złotówkę majątek narodowy, a teraz obiecuje, że Polska stanie się z koliberka sokołem. Nigdy już w to nie uwierzę. Tacy Panowie jak pan Petru już nie powinni nigdy więcej być nawet pokazywani w środkach masowego przekazu. Takim ludziom jak biskupom kk kłamstwa i obiecanki same wyłażą z ust - choćby tego nie chcieli. Dziękujemy Panu Panie Petru. Mam nadzieję, że już nikt w Polsce nie da się omamić takim ludziom jak Pan. Tak, czy inaczej w jesiennych wyborach druzgocąco przejdzie jak halny ugrupowanie Kukiza. Daję głowę na tacy, że będzie mógł rządzić samodzielnie,a wówczas do spółki z Balcerowiczem, będziecie musieli zasiąść na ławie oskarżonych przed nowym Trybunałem Stanu i odpowiedzieć za nadużycia, których dokonaliście względem Narodu i Ojczyzny !!!
mim 0000 / 178.42.164.* / 2015-06-02 19:41
Rozumek masz właśnie taki mały jak u koliberka. Tylko nie uduś się tym jadem co ci się z gęby wylewa.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
st.sierż.mgr / 188.33.230.* / 2015-06-02 08:56
FAJNIE GADAĆ BZDURY ZWŁASZCZA JAK SIĘ TEMATU NIE ZNA !!! PANIE PETRU MYŚLĘ ŻEBY PAN I PAŃSKA BANDA MŁODYCH I ŻĄDNYCH KARIER POLITYCZNYCH NIE WYPOWIADALI SIĘ NA TEMATY O KTÓRYCH POJĘCIA NIE MACIE...POLICJA, WOJSKO, STRAŻ POŻARNA, STRAŻ GRANICZNA I POZOSTAŁE SŁUŻBY SPEC WE WSZYSTKICH TYCH FORMACJACH TRZEBA PRZYJMOWAĆ MŁODY NARYBEK A STARYCH PO 15-20 KIEROWAĆ NA EMERYTURĘ BO WTEDY BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA JEST UTRZYMANE!!! MÓWIENIE O DALSZEJ PRACY W ADMINISTRACJI PAPIERACH TO GADANIE BZDUR!!! KAŻDY FUNKCJONARIUSZ I WOJAK TONY KWITÓW W CIĄGU ROBI!!! TO WY NAM TO KAZALIŚCIE!!! NIE WPROWADZAJCIE NAM WIĘCEJ DOKUMENTÓW I ARMII URZĘDASÓW W MUNDURACH!!! MY TEGO NIE CHCEMY!!!
ave-ja / 77.253.6.* / 2015-06-01 20:45
Znaczy się, stracisz zasiłek i trzeba będzie wziąć się do roboty. Stąd ten blady strach
bella_bis / 85.28.132.* / 2015-06-01 20:39
Pięknie gada, całkiem jak Tusk w 2007 roku. I za przeproszeniem wyszło z tego "g*wno". Cała ta niby Nowoczesna.PL to jest po prostu takie platformiane koło ratunkowe dla debili z PO, czyli PO-bis. Zobaczymy kto tam będzie, ale obecność Balcerowicza wskazuje, że to ugrupowanie przeznaczone jest dla ratowania tyłków PO-wskich oligarchów. Dla zwykłych ludzi kij i to bez marchewki.
konrad 191 / 109.207.59.* / 2015-06-01 18:33
Co z podatkiem dla sklepow wielkoprzemysłowych,czy w programie jest poprawa służby zdrowia,prawdziwe ubezpieczenia,powrot do handlu w maluch sklepach.
jejku / 79.185.138.* / 2015-06-01 16:25
Te durnie myślą,że motłoch-czytaj zwykli ludzie,muszą wiedzę czerpać od takich pseudo fachowców.A ekonomiści z nich tacy jak z mysiej pi... worek na gwoździe.Myślę ,że ilość ich zwolenników,akurat zmieściła się na Torwarze.
mim 0000 / 178.42.164.* / 2015-06-02 19:44
Bardzo ambitny komentarz brawo. Żenada.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Pracodawca559 / 79.187.181.* / 2015-06-01 17:14
Kilka słów do wszystkich, wszystko wiedzących i obrzucających błotem mądrali : nigdy nie należałem do żadnej partii, stowarzyszenia itp. Pracowałem ciężko u kilku pracodawców czując się wykorzystywanym i nie zbyt dobrze wynagradzanym czyli jak większość z Was , którzy nic sobie nie robią z opluwania innych , którzy chociaż starają się wykonać jakąś pracę żeby coś w tym kraju zmienić. Przyszedł czas , kiedy mój pracodawca (na własną prośbę splajtował) i zostałem " z ręką w nocniku" Nie plułem jadem na rząd, baki i wyzyskujących pracodawców tylko mając rodzinię , kredyt we frankach i 40 lat na karku zastanawiałem sie jak utrzymać dom i rodzinę. Wydałem 100zł na założenie działalności , 1000 zł zainwestowałem w sklep internetowy i od kilku lat cieżko pracuję. Dzisiaj firma zatrudnia 20 pracowników, nieźle płaci i co ważne nadal się rozwija. Nie napycham sobie kieszeni , nie jeźdzę luksusowym autem i nie mam willi z basenem ale chciałbym aby moi pracownicy zarabiali coraz więcej bo czuję się również odpowiedzialny za ich rodziny. Myślicie ,że dzisiaj to jest możliwe ? Podatki , rozmaite daniny, utrzymywanie ZUSU, KRUSU ,MOPSU, Urzędów Pracy, Skarbowych, PIP-ÓW, i jeszcze wielu innych, emerytury górniczych, wojskowych, policyjnych, sędziowskich , zasiłki dla bezrobotnych , matek z dziećmi, utrzymanie posłów ,senatorów, biur itp zabierają wszystko co takie firmy zarabiają. Jeśli Ci , którzy rządzą od 25 lat dołożą jeszcze coś to takie firmy jak moja, która uczciwie opłaca wszystkie podatki będzie musiała być zlikwidowana. Dlatego wkurzam się na takie posty jak te poniżej i chciałbym abyście przez chwilę sie opamiętali i zastanowili nad kilkoma kwestiami :
1. Czy uczciwe jest ,że wiele tysięcy rencistów w Polsce nadal pracuje (wielu z nich to młodzi, silni ludzie) ? Jeśli damy im alternatywę : albo jesteś chory i pobierasz rentę albo pracuj- zdecyduj ! Zwalniają się tysiące miejsc pracy dla ludzi, którzy chcą pracować ! Stawki muszą rosnąć bo żadna agencja ochrony nie zatrudni młodego, silnego człowieka za 5 zł/h. Bezrobocie spada i to pracodawcy położą więcej kasy na pozyskanie dobrego pracownika. ZUS (książke można by napisać o tej chorej instytucji) nie uzdrawiałby na potęgę naprawdę chorych ludzi bo jego wydatki byłyby nieporównywalnie niższe.
2. MOPS-y , czy ktoś z Was widział kiedyś kto stoi w kolejce po zasiłki ? Oprócz ludzi , którzy oczywiście znajdują sie w potrzebie i wymagają pomocy tłumy żuli i rozmaitej masci meneli. Gdyby każdemu z nich zaproponowano posprzątanie parku, zamiatanie ulicy czy jakąkolwiek inną pracę na rzecz obywateli , którzy łożą na te zasiłki to jestem pewnien, że w kasie zostałyby 2/3 pieniędzy.
3. Jeśli aparat skarbowy zamiast niszczyć firmy a co za tym idzie rodziny osób tam zatrudnionych tylko zacznie pełnić rolę służalczą dla swoich obywateli , informując ich ewentualnie co robią nie tak to wiele firm będzie w stanie dalej się rozwijać i utrzymywać standard życia swoich pracowników na odpowiednim poziomie.
4,5,6,7, - takich przykładów jak wyżej można by mnożyć i tylko dlatego będę głosował na ludzi , nie przeżartych polityką , na ludzi którzy mają wiedzę ekonomiczną , którzy wiedzą co znaczy utrzymanie i rozwijanie firmy , na ludzi którzy wiedzą że miastem, regionem , państwem trzeba zarządzać tak jakby to była ich firma i jak splajtują to będą głodni i bezdomni. Nie chcę żeby o losie moim jak i moich pracowników decydowali etatowi politycy , których dokonania są żadne i poza wytykaniem sobie błędów , robieniem świństw nie robią nic. Dlatego też jeśli Nowoczesnapl wystartuje w wyborach i nie będzie tam żadnych partyjniaków z PO, PIS itp. to mają mój głos !
Pozdrawiam i apeluję o mniej jadu a więcej konstrukcji.
mim 0000 / 178.42.164.* / 2015-06-02 19:49
Brawo brawo brawo podpisuję się obiema rękami
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
T. / 81.190.59.* / 2015-06-02 00:05
Przecież to "dziecko" Balcerowicza,a temu Panu i Jego apostołom większość internautów dawno już podziękowała za czynny udział w uzdrawianiu nowej Polski.
6591 / 83.8.255.* / 2015-06-01 20:25
Podpisuję się pod tekstem Pracodawcy obydwoma rękoma. Może wreszcie jakieś ugrupowanie zacznie myśleć co zrobić żeby wyrwać się z tego "smoleńsko-aborcyjno-invitrowego" dołka, może ktoś za te duże pieniądze jakie dostają nasi politycy zacznie wreszcie pracować, a nie knuć.
A tak na marginesie, czy zwrócił ktoś uwagę na to że w dzisiejszych czasach samorządy są tak rozpuszczone, że jak nie uda im się pozyskać dofinansowania z UE, to nie wykonują zadań własnych, ciekawe na co wydają dochody.
jan domanski / 83.144.86.* / 2015-06-01 16:13
Kolejny gieniuś biznesu ze złota receptą na powrót do feudalizmu.
XXXX286 / 77.255.10.* / 2015-06-01 15:45
"Przywróćmy wolność gospodarczą"? ----> czytaj:"Jestem jeszcze zbyt biedny, muszę się bardziej wzbogacić"
linda606 / 78.10.186.* / 2015-06-01 15:28
PRZECIEŻ TO NIE KTO INNY JAK SAM BALCEROWICZ OGRANICZAŁ WOLNOŚĆ GOSPODARCZĄ !!!
kjlemens2223 / 83.3.246.* / 2015-06-01 14:42
Nie powiedział nic więcej co mówili Duda i i Kukiz.
Widać będzie kolejny przegrany. Oby jak najszybciej.
fredd / 31.61.131.* / 2015-06-01 14:57
Duda - obietnice, Kukiz tylko JOW i JOW żadnych pomysłów i podejrzewam, że zero pojęcia o ekonomii.
gośc / 80.54.72.* / 2015-06-01 13:18
Petru ma umiejetności wykorzystania tego biednego Polaka Okradali mln Polakow na wprowadzeniu TFI, opłatach bankowych, pozyczkach a teraz chca ich calkowicie zniewolic by im sie dobrze żylo. Nighdy nie oddam glosu na takich ludzi bo to karierowicze i klamcy.MNie okradli na TFI na 50 % moich wkladow a obiecywal Petru jakie to wielkie zyski będa po 17 & byly wywieszki w bankach. Zlodzieje i nic więcej cale banki. Juz się w bankach przekonali na nim a teraz chce zakladac parytie by znowu zniewolic Polakow
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25

Najnowsze wpisy