Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Nowodworskie Centrum Nieruchomości

Nowodworskie Centrum Nieruchomości

Zark / 217.97.213.* / 2014-08-27 18:19
Miałem nieprzyjemność że u mnie, jak ładnie to ktoś napisał, brała udział w kupnie agencja Nowodworskie Centrum Nieruchomości (ncn.waw.pl). Brała udział o pomocy za wiele to za wiele nie było, a wręcz przeciwnie.
Ich udział sprowadził się do 3 wizyt w lokalach, jakimś spotkaniu na którym obiecali różne rzeczy i że wszystko będzie potem, odebraniu prowizji, namawianiu do korzystania z usług ich zaprzyjaźnionych banków, notariusza itd... które to wcale nie miały dobrych ofert, za to było drogo. Nie wywiązali się z obietnic przygotowania kilku ofert. Szef przedstawił swoją wersję umowy przedwstępnej i był bardzo nieskory do zmian, narzucał cały czas swoje zdanie, nie słuchał argumentów, narzucał niekorzystne zapisy w w/w umowie. Okazało się że szef nie zna przepisów i był bardzo niezadowolony kiedy mu to udowodniłem. Odwaliłem za nich sporo roboty którą obiecywali zrobić, ale potem zachowywali się tak jakby to oni zrobili.
Niestety musiałem kupić przez Agencję, ale nie jest to warte tych pieniędzy które agencje sobie za to życzą. Omijać to z daleka jak się da!

Najnowsze wpisy