Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Od 1 lutego nowe formularze wpłat do US

Od 1 lutego nowe formularze wpłat do US

Tatanka / .* / 2005-02-11 09:53
Komentarze do wiadomości: Od 1 lutego nowe formularze wpłat do US.
Wyświetlaj:
Irma / .* / 2005-02-21 09:56
O nowych drukach, o zgrozo, nie wiedzą nawet same urzędu skarbowe (chociaż już od kilku miesięcy wiadomo). Dzwoniłam do 2 US w różnych miastach w tej sprawie i pracownicy łączyli mnie z Kierownikiem, ponieważ oni nie mieli pojęcia a Kierownikom musiałam podyktować jakie rozporządzenia zmiwniło druki, bo nieboraki też NIE WIEDZIELI. Komentarz chyba zbędny.
Pergola / .* / 2005-02-17 14:08
A może minister finansów który ponoć ciagle szuka rezerw wyjasni kiedy przestanie marnotrawić pieniądze podatników na takie "akty prawne".Dwie gwiazdki przed kwotą przy wypelnianiu pismem maszynowym przelewu to są chyba po to aby urzędnik rozponał pismo bo inaczej nie potrafi.Proponuję wybić na czole dwie gwiazdki twórcy tego cudownego aktu.Nie doczekamy się w Polsce rządu który rządzi dla ludzi a nie przeciw ludziom.
Tatanka / .* / 2005-02-11 09:53
ciekawe kto i ile wziął za stworzenie nowego druku i po co ten nowy jak stary jest taki sam, po co adresy przecież mamy nr NIP który powinien nam służyć w rozliczeniach podatkowych
Button / .* / 2005-02-11 20:47
Co ch..... nie wymyślą, aby tylko nam uprzykrzyć życie. Tylko patrzeć jak każą nam kolczyki z numerami w uszy wkręcać.

Najnowsze wpisy