Forum Forum dla firmKsięgowość

Odsetki podatkowe w górę

Odsetki podatkowe w górę

Money.pl / 2007-04-28 00:04
Komentarze do wiadomości: Odsetki podatkowe w górę.
Wyświetlaj:
Jony / 87.162.214.* / 2007-04-28 00:04
to fakt bardzo male odsetki jak mysla ci na gorze. To jest haracz wrecz.
Jestem wlasnie w niemczech i tutaj jest
Überaschung (niespodzianka) 1% od niezaplaconych podatkow , mowi sie tutaj najnizej oprocentowany kredyt
a mimo to niemcy zebraly 518 Mld. euro podatku za 2005 rok, a czas na rozliczenie podatkowe mam do sierpnia, a nawet gdy sie nie zdazy to nikt niestraszy zaraz ogromna kara. W polsce zauwazylem wielki brak zaufania do obywateli, uwaza sie ich za potencjalnych przestepcow.
Zainteresowanych zapraszam do dialogu
Pozdrawiam
daria / 212.179.69.* / 2007-04-28 16:04
Masz sluszna racje.My w Polsce nie wierzymy sobie i dlatego tak jest.Do Niemcow i ich gospodarki to nam jeszcze ze 100 lat no chyba ze Euro 2012 cos zmieni.Pozdrawiam.
JotO / 83.4.61.* / 2007-04-28 10:14
Z tego co wiem maja obnizyc o pare punktow haracz sciagany z naszych pensji wiec musieli cos zrobic zeby wyrownac "straty". Nie rozumiem dlaczego w naszym kraju kiedy sie cos polepsza to rzad usilnie stara sie zaprzestac rozwojowi lepszych warunkow zycia. Czasami mam wrazenie, ze tylko oni czuja sie polakami, wrecz wlascicielami polski, a my jestesmy traktowani jak imigranci ktorych trzeba tylko wykorzystac.
mś / 193.151.55.* / 2007-05-02 12:52
Skoro środki skarbu państwa widnieją na papierze, to musi być zaostrzona procedura ściągania haraczy od najemników - pracowników - pracodawców ( za pozwolenie sobie na utworzenie miejsc pracy ) w celu łatania dziury na bieżące wydatki i to nie małe. Przypuszczam, że większa jest dziura budzetowa państwa od dziury ozonowej. Przykre, ale prawdziwe.

Najnowsze wpisy