Forum Forum inwestycyjneFundusze

odstąpienie od umowy z funduszem

odstąpienie od umowy z funduszem

yooshi / 2015-09-28 23:04
Podpisałem dziś wniosek na zawarcie Ubezpieczenia z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Planowałem lokatę dwumiesięczną ale wyszlo jak wyszło - fundusz na 3 lata. Przemyslalem sprawe i chce odstapic od umowy. Do 30 dni moge to zrobic bez zadnych konsekwencji? Dodam, ze jeszcze nic nie wpłacilem (dzis bylem w oddziale).
W papierach pisze, ze nie wpłącając srodkow umowa automatycznie nie zostanie zawarta. Czy to wystarczy? Będę bardzo wdzieczny za poradę, pochopnie podjąłem decyzję a to są moje oszczędności życia
Wyświetlaj:
H Szatkowski / 2015-09-29 08:39
Co tu radzić/ odrabiać za ciebie zadanie. Zajrzyj do zapisów umowy, ale i regulaminów na stronie www instytucji oraz cennika usług. One kryją definitywną odpowiedź.
yooshi / 2015-09-29 09:16
Przeeczytałem wszystko dokładnie, jest napisane, ze jezeli nie wplace oszczednosci w ciagu 7 dni to wniosek o umowę zostanie unieważniony.
Jednak boję się, że coś przegapiłem, chciałem spytać czy może ktoś miał podobną sytuację i może dać jakieś dobre rady.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy