Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Oferta publiczna Enter Air: Przedłużona budowa księgi popytu przez sytuację w Grecji

Oferta publiczna Enter Air: Przedłużona budowa księgi popytu przez sytuację w Grecji

Wyświetlaj:
harrykat / 94.254.198.* / 2015-07-02 19:41
Leciałem dwa razy, miła obsługa samoloty ok. Co więcej oczekiwać? Loty Katowice-Skiatos-Limnos oraz Limnos-Katowice. Profesjonalizm jak w innych liniach, do Lotczik: bez problemu rodzice dostali ciepłą wodę do zrobienia mleka dla maluszka. A że nie dostałeś innych gratisów, za tyle zapłaciłeś więc o co chodzi? Pozdrawiam Panią Agnieszkę szefową personelu pokładowego Enter Air z Katowic.
Lotczik / 37.47.36.* / 2015-07-02 17:55
Enter Air to linie służące do zarabiania kaski ale nie do wożenia pasażerów. Samoloty w klasie bydlęcych wagonów zbudowane dla potrzeb przerzucania armii USA w zapalne rejony (ostatnio do Somalii). Pasażerowie traktowani są jak zbędny bagaż, a bagaży pasażerów się nie bierze. Lot z Tajlandii do Warszawy trwał 19 godz.. Personel pokładowy w ostrym tonie kazał siedzieć wszystkim na d...ach chociaż groziło to utratą zdrowia lub życia. Prośba o szklankę wody zbywana była ironicznym śmiechem chociaż personel raczył się napojami bez ograniczeń i ochoczo na oczach spragnionych dzieci.
mario 111111 / 194.153.119.* / 2015-07-02 20:27
Stać na Tajlandię, a na napój już nie? Może kup sobie bilety w klasie biznesowej. Leciałem trzy razy z nimi i nie było problemu. A to że trzeba w lotach czarterowych płacić za napoje i jedzenie to norma.
Karol 328 / 83.20.64.* / 2015-07-02 17:00
Mam nadzieję że zanim wejdą na giełdę to wypłacą ludziom należne odszkodowanie z tytułu opóźnionych lotów.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy