oferty T-mobile

bulla34 / 2011-06-02 11:28
Niedługo T-mobile wejdzie na rynek, to już 5 czerwca, czy jako kilenci sieci era macie coś przeciwko temu, że zmieni się marka? a co za tym idzie równiż oferty, ciewkawe czym taka światowa firma przyciągnie nowych klientów i czy uda im się zatrzymać stałych. Ja jestem klientem ery od 6 lat i muszę się przyznać że przy każdym przedłużaniu umowy zastanawiałam się nad rezygnacją bo nie proponowali nic ciekawego, mniej więcej to co dostaje się na starcie :/ mam nadzieje, że teraz to się zmieni.
Wyświetlaj:
ron135 / 2011-06-05 10:45
Prawdopodobnie nic się nie zmieni jednakże będzie dużo zamieszania, w dzisiejszych czasach nie dba się o klienta który jest związany z firmą ale stara się pozyskać nowych klientów. Prosty przykład cyfry+ gdzie stali abonenci mają gorsze promocje niż osoby które dopiero podpisują umowę.
baset / 2011-06-06 10:32
w moim przypadku było tak że jak przedłużałem umowę z jedną z sieci komórkowych to bardziej mi się opłacało z niej zrezygnować i przyjść jako nowy klient, bo wtedy miałem lepszą ofertę niż jako ten stały
Dobrusia01 / 2011-06-02 13:25 / Bywalec forum
Nie spodziewałbym się jakiś zasadniczych zmian...
viki11 / 2011-06-02 13:23
na pewno będą chcieli czymś przyciągnąć nowych klientów, więc początek może być ciekawy, ale później to tak jak wszędzie pewnie, spoczną na laurach

Najnowsze wpisy