Forum Forum finansoweBanki

Open Finance lokaty - UWAGA na znikajace pieniadze

Open Finance lokaty - UWAGA na znikajace pieniadze

Arnik / 217.17.41.* / 2012-02-21 10:23
[...]

U mnie tez Pan z Open Finance zaproponował przedłużenie kończących się lokat na korzystnych warunkach
Teraz okazało sie ze część pieniędzy "znikła" - na zgłaszane zapytania nie dostałem jeszcze odpowiedzi

PS. Pokrzywdzeni przez Open Finance proszę dopisujcie sie do wątku !

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Wyświetlaj:
oszukany404 / 185.46.170.* / 2016-01-10 20:19
Mnie okradli na 13 tysięcy złotych. Super lokata z pewnym zyskiem okazała się lipnym produktem, który nie dość, że nie zarobił ani grosza to jeszcze ukradli mi z włożonego kapitału 13 tysięcy złotych. Sprawa w sądzie.
czesio256 / 31.1.92.* / 2015-11-24 00:11
Mnie zaproponowali konto oszczednościowe do kredytu hipotecznego, które okazało sie ubezpieczeniem "lepsze jutro" i pieniadze które wpłacam juz przez 3 lata, zamiast pracowac na plus, poprostu giną. A po 10 latach miałem miec odłozone pieniadze na spłate kredytu. Teraz nawet nie moga zapewnic ze odzyskam połowe pieniedzy po 10 latach!!! Banda złodziei i oszustów!!!! Posredniczyła w tym pani madejska z Częstochowy z placówki homebrocker.
1011 / 2015-10-19 23:19
Mnie obiecał 6% na lokacie, a po wygaśnięciu umowy, wyszło niecałe 3%. Radzę unikać wszelkiego kontaktu z przedstawicielami tej "organizacji" naciągaczy.
Krzysztof649 / 31.179.223.* / 2015-02-24 18:47
To są najwięksi złodzieje. Na zwrot pieniędzy czekam ponad miesiąc. Regulamin tylko dla nich. 2 tygodnie to 40 dni. Uwaga na Open Office w Szczecinie.Po wpłacie pieniędzy głuchy telefon. To kłamcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oszukany przez OF / 83.16.106.* / 2015-05-17 08:07
Ja zostałem oszukany przez oddział w Katowicach na Korfrantego. Straciłem kilka tysięcy złotych przez pazerność doradcy, który chciał sobie podnieść statystyki moim kosztem i celowo wprowadził mnie w błąd nie pokazując pełnej umowy i regulaminu który przesłał mi kilka dni później. Straciłem 10 tysięcy złotych.
ja60 / 93.223.66.* / 2015-02-27 09:20
To prawda!jestem tez ze.Szczecina(załatwiałam formalności na Wyszyńskiego)teraz nie mam dostępu do moich środków.
niezadowolony820 / 83.16.106.* / 2015-02-07 19:28
Open Finance to nieuczciwa firma, cel zawsze ten sam - zwabić nieświadomego klienta do oddziału, obiecać ponadprzeciętne zyski,pokazać mu fałszywe tabele i wykresy żeby uwierzył, że może zarobić na ich produktach, a kiedy podpisze umowę nikt nawet nie odbierze od niego telefonu ani nie odpisze na maile i pisma. Klient liczy się do momentu podpisania umowy, później zostaje sam z problemem i z brakiem pieniędzy, bo wpłacone środki w dziwny sposób przepadają i nie ma ani zysku, ani wpłaconego kapitału...
Piotr Wachowicz / 78.10.84.* / 2014-08-21 16:28
Nie zdziwcie się jak któregoś pięknego dnia znikną z lokaty OPEN FINANCE i "spółki" Wasze pieniądze tak jak mi to przytrafiło się dziś.
A na infolinii zdziwieni i walą głupa.
KODZIS18 / 213.136.224.* / 2015-01-12 13:30
WCZORAJ GDY POJECHALEM NA STACJE ,ZATANKOWALEM PALIWO I GDY DOSZLO DO PLACENIA KARTOM TRANZAKCJA CZOSTALA ODRZUCONA PRUBOWALEM JESZCZE 2 RAZY .ZDZIWIONY WIEDZAC ZE MAM JAKIESZ1200 NA KONCIE POJECHALEM DO BANKOMATU A TAM SOLDO 00,00 UWAZAJCI NA TOM LOKATE POZDRAWIAM
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-10-28 22:12
Szanowny Panie,

lokaty, które proponujemy są ofertami banków, więc nie mamy co prawda kompetencji w weryfikacji Pana sytuacji, ani też znacząco nie pomożemy w jej rozwiązaniu, ale możemy wspomóc Pana w rozmowach z bankiem. Proszę o kontakt z Pana doradcą finansowym lub udanie się do najbliższego oddziału Open Finance.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Witeks1968 / 185.24.198.* / 2015-12-01 21:16
To co, proponujecie ludziom inwestowanie w jakieś "para banki" i wmawiacie, że nie wiecie na jakich warunkach banki przyjmują nasze pieniądze w obrót?
Naciągnięty / 185.24.198.* / 2015-05-12 16:53
Co za gburowatość! Przedstawiciele Openfinance wciskają ludziom produkty , których nie znają? co za bałamutnie.
Edek73 / 87.250.172.* / 2014-07-03 12:16
Przez okres 3 lat współpraca z Open Finance układała się rewelacyjnie do momentu zmiany doradcy. Właśnie dowiedziałem się, że pomimo mojej dyspozycji o nieodnawianiu lokat, lokata automatycznie się przedłużyła na 1,75 %, a złożona reklamacja nie została uznana. W przeciągu miesiąca straciłem ponad 1000 zł. Od przeszło dwóch godzin czekam na telefon od przełożonego mojego doradcy, a po wpisach powoli dochodzę do wniosku, że nikt się ze mną nie skontaktuje.
Piotr Szymański / 31.61.140.* / 2014-08-06 14:17
Szanowny Panie,

ubolewam, że zmiana naszego doradcy finansowego wpłynęła na pogorszenie się Pana opinii o naszej firmie. Chciałbym jednakże zwrócić Pana uwagę, że oferty lokat proponowane przez naszych doradców są ofertami lokat bankowych.

Nasi doradcy świadczą jedynie usługi doradcze w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty lokat bankowych.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Naciągnięty / 185.24.198.* / 2015-05-12 16:57
To ubezpieczenie na życie z wypłacalną kwotą w wysokości składki+ 100zł. jest normalnym ubezpieczeniem na życie? Openfinance nic z tego nie czerpie?
Przemek__ / 217.153.134.* / 2014-05-23 11:23
Jeśli nie chcecie stracić pieniędzy omijajcie OPEN FINANCE.

Skorzystałem z lokat w Open Finance i bardzo żałuję. Wydawałoby się że na tak prostym produkcie nie da się oszukać klienta, a jednak.
Przy przedłużaniu lokat usłyszałem o procencie prawie 4% a później zobaczyłem po kilku miesiącach że lokata jest na 1,75%, bo tak się automatycznie przedłużyła. Prosiłem o odsłuchanie rozmów, mówili że odsłuchają i oddzwonią, przypominałem o tym przez 2 i pół miesiąca dzwoniąc co tydzień dwa i zawsze powtarzali że odsłuchają i oddzwonią i nigdy nie oddzwonili.
Na infolinii wielokrotnie odmawiano mi kontaktu z przełożonym osoby z którą rozmawiam, słyszałem "Nie widzę takiej potrzeby" lub "Przełożony do Pana oddzwoni" i nigdy nie oddzwaniał.
Jak im w końcu powiedziałem że ja też nagrywam rozmowy to powiedzieli że albo oświadczę że nie nagrywam albo się rozłączają.
Przy tak chamskim i nieuczciwym traktowaniu klienta trzeba ich szeroko omijać a wszystkie rozmowy nagrywać!
Piotr Szymański / 83.9.159.* / 2014-05-26 09:27
Szanowny Panie Przemku,

Open Finance jest firmą doradczą z zakresu finansów. Oceniane przez nas produktu są ofertami banków.

W przypadku kłopotów z lokatą zawartą w banku proszę o kontakt z naszych doradcą finansowym, który doradzi w rozmowach z bankiem.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
ziko / 85.25.223.* / 2014-10-20 13:27
UWAGA! na Open Finance szczególnie Openlife i ich watpliwe pseudo banki Noble i Getin (znane juz se zwej złodziejskiej działalnosci). Nic nie podpisujcie i żadnych lokatnie otwierajcie ! orżną was do zera, na tajemniczych prowizjach i dziwnych umowach. Tam pieniadze istnieja tylko na ekranie komputera i to znikaja szybko, w rzeczywistosci kretacze nie chca wypłacać. Jak juz jesteście po fakcie jedynie warto sprawy kierowac od razu do sądów im szybciej tym lepiej bo rozmawiać sie z tymi ludźmi nie da, przeważnie sa z łapanki bez żadnych finansowych uprawnień, nie sa tea w tej firmie wymagane, zwykli naciagacze i złodzieje, którym udaje sie funkcjonowac w tym kraju wykorzystujac ludzi i dziury w prawie oraz nieudolnosć organizacji rządowych, które juz dawno powinny tych pasozytów pogonić.
Mona705 / 83.8.12.* / 2014-10-24 23:06
witam serdecznie mam lokatę pod nazwą ,,zabespiecz przyszłosc'' słyszałam od kilku osób że to oszustwo! nie mogę zrezygnować ponieważ stracę 9500!!!!! co robic? czy ktoś coś wie na ten temat????
elabe55 / 89.78.46.* / 2014-11-12 16:42
A ile stracisz,jak nie zrezygnujesz?Szybciuto to policz!
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-10-22 23:39
Szanowny Panie,

zaniepokoił mnie fragment Pana wypowiedzi dotyczącej wypłacania środków przez Open Finance. Czy mógłbym prosić Pana o rozwinięcie tego fragmentu na konkretnym przykładzie. Może będę Panu w stanie pomóc rozwiązać sytuację.

Jestem do Pana dyspozycji.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
justyna279 / 89.74.28.* / 2014-01-30 23:18
Open Finance zmienił w trakcie trwania lokaty (po 2,5 miesiąca trwania 5-miesięcznej lokaty) jej oprocentowanie na niższe. Mimo, żę dostałam potwierdzenie mailowe i w pdfie zawarcia umowy na lokatę 5%, to okazało się, że oprocentowanie to było niezgodne z kartą produktu i moja reklamacja została odrzucona. Czyli przez 2,5 miesiąca byłam wprowadzana w błąd i mimo, że bład jest po stronie Open Finance, bo to oni przeslali bledne umowy...reklamacja zostala odrzucona. To jak totalne robia sobie jaja z klientow moze swiadczyc fakt, ze dostalam list z odrzuceniem reklamacji, gdzie napisane jest, ze "zalaczony upominek bedzie milym akcentem pozwalajacym zachowac nadzieje na dalsza owocna wspolprace"...co niby mialo byc tym upominkiem? znaczek czy wymemłana koperta?
Klient I / 217.28.147.* / 2014-01-23 09:07
Uwaga!
Obecnie Open Finance reklamuje lokatę "Twoja lokata": 6 miesiecy na 3,5%,lecz przy otwieraniu wniosku na tę lokatę 3,5% zmienia się w 3% - to jeden z chwytów dla "nieuważnych" klientów.
moje grosze / 89.70.47.* / 2013-11-26 22:10
W 2009 r. Lokaty sie skonczyly wiec szukalem miejsca dla moich zaskorniakow- od kilku lat moje zabezpieczenie bylo deponowane w skok( nie reklamuje ale najlepsze oprocentowanie) jakos takos dostalem ulotke OPENFAJANS, ok- zalozylem lokate % zblizona do skok i ulokowalem na 2latka moje oszczednosci, przy realizacji zgromadzonych srodkow wkracza do akcji pan fachowiec od kasiory tzw doradca finansowy(moja zona lepiej sie opiekuje kasa-patrz doradza) i co sie okazuje:-( :-( jestem LAIKIEM popelniam bledy nie mam pojecia co to jest rynek finansowy co mi uswiadamia pan finansista) ow pan fachowiec nie dopuszcza mysli, ze wyjde z moimi pieniedzmi i proponuje mi lokate z zyskiem wiekszym niz daje: ing, milenium, pko, skok---wtedy jeszcze nie bylo afery ambergold!!!no to ja tak jak wiekszosc z was podjalem nietrafna decyzje o zalozeniu wysmienitej oferty. KASY NIE BEDE WIDZIAL PRZEZ 10 LAT---zostalo jeszcze osiem, pozdrawiam wszystkich przekreconych przez ,,zyczliwych doradcow''
PAWEŁ BZDAB / 91.225.135.* / 2014-06-04 19:20
PODOBNIE ZAŁOŻYŁEM LOKATĘ 4 LETNIĄ,,MULTI PROFIT,,WŁAŚNIE SIĘ SKOŃCZYŁA .WEDŁUG DORADCY FINANSOWEGO MIAŁA PRZYNIEŚĆ SPORY ZYSK.PRZYNIOSŁA 5 TYS.MNIEJ JAK WPŁACONO.
CYGAŃSTWO I OSZUSTWO . OPEN FAINANSE NR-1 OSZUST.A CHCIELI MI TEŻ WMÓWIĆ 10 LETNIĄ.
NIGDY NIE POLECĘ TEJ FIRMY. NAWET WROGOWI GDY BYM GO ZNALAZŁ.
gktoś / 83.144.65.* / 2014-05-26 13:00
a czytałeś umowę przed jej podpisaniem? Nie wiedziałeś na ile oddajesz swój hajs? To chore..
była klientka open finance / 178.42.3.* / 2013-12-24 11:04
Open Finance "doradcy finansowi " doradzają sobie , bankom i firmom ubezpieczeniowym typu allianz. Bardzo sprytnie prowadzą rozmowę . Niestety zbyt zaufałam i teraz z pieniędzy nici. Miało być na 3-5 lat okazało się że na 15 bez możliwości wykupu. Proszę uważać na tych złodziei i czytać wszystko drobnym drukiem a najlepiej omijać ich szerokim łukiem.
michał 819 / 88.156.106.* / 2013-11-28 18:24
A ja podobnie jak kolega wyżej wypowiadający się też chciałem dobrze ulokować środki- doradca zapewniał mnie że to na rok tylko a teraz w listopadzie okazało się że to na 10 lat- czyli zostało mi jeszcze 9 tylko tyle że dałem swoje oszczędności -nie takie duże bo 12 000 i to miało być na rok a nie na 10 ale co najgorsze to żeby to mi nie przepadło to muszę teraz co roku wpłacać 12 000zł- ale mnie poniosło!!!! No tak zapomniałem że w Polsce mamy takie super zarobki że każdego stać bo co miesiąc 1000zł do banku wpłacać- reklamacji oczywiści nie uznali a pracownik który mnie wkręcił juz tam nie pracuje.Masakra. Omijać open finance wielkimi krokami
Anna1002 / 31.175.193.* / 2013-09-10 19:40
zgadza się ja też mam z OF problemy. Pierwsze to chciałam ściągnąć pieniądze na konto po terminie lokaty to przez dwa, trzy dni były problemy z systemem, nakładały się cyfry, napisy i nie można było nic zrobić. Teraz drugi problem dali mi 5% na lokacie z przedłużenia, kiedy inne banki oferowały ok. 4% zostawiłam więc środki a po 3-m-cach - lokata 5 miesięczna - zmienili raptem na 2,5% oprocentowanie po prostu oszustwo. Warto poczytać opinie byłych pracowników, którzy oficjalnie mówią jak uczą ich jak oszukiwać ludzi.
Nie ma co trzeba wycofać wszystkie pieniądze i nie wspierać oszustów.
Pozdrawiam
kinga44 / 37.31.2.* / 2013-04-11 21:04
jest już tak głośno o ich krętactwach.. i jakoś im nikt "oka nie wykoli" to jak mafia a my poszkodowani podpisaliśmy się pod produktami o których nie mieliśmy zielonego pojęcia, i za te niedomówienia dziś plujemy sobie w brodę..co za wredni doradcy !
MarcinLLL / 5.184.177.* / 2012-10-13 19:55
Witam,
moje pieniądze zniknęły 11.09. Wczoraj je odzyskałem, ale dziś zauważyłem, że pieniędzy znowu nie ma.
adam640 / 86.149.139.* / 2012-07-25 19:50
Prosze uwazac na Getin Bank, Open Life itp to naciagacze i zlodzieje. Kursuje juz powiedzonko "wrobiony w Getin". O wszystkim mozna przeczytac na stronie wrobieni.org
Tysiace Polakow naciagnietych i oszukanych.
Cobra206 / 85.202.222.* / 2014-01-22 21:01
wrobieni.org - podczas próby otwarcia strony - "serwis został zablokowany" - WTF?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy