Forum Forum finansoweInne

Open Finance opinie

Open Finance opinie

barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
mi! / 83.6.18.* / 2013-03-11 22:21
Stefan dobrze to opisał, nic dodać, nic ująć...

Przyszedłem skuszony lokatą na 10% i co się okazało? Dostanę taką lokatę pod warunkiem wejścia w inwestycje ING na 10 lat przy czym jest ona oparta na funduszach a doradca próbował mi wmówić że obligacje korporacyjne to to samo co fundusz obligacyjny - oszuści!!!
O ile na obligacjach korporacyjnych jest stały zysk pod warunkiem, że firma która wystawia obligacje nie upadnie o tyle przy funduszach poza ryzykiem upadku emitenta dochodzą jeszcze koszty funduszy ( około 2-3% rocznie ) oraz jeszcze koszty samej polisy w ING ( około 1,5-2% rocznie ) co daje w sumie około 4-5% rocznie!!!! - jak ja mam na tym qurwa zarobić? Doradca pokazywał wykresy funduszy obligacji ( stopy zwrotu 9-12% ) tylko zapomniał wspomnieć o kosztach polisy ( jest jeszcze stała miesięczna opłata 10 zł oraz opłata za ryzyko zależnie od wieku i oczywiście opłata za zarządzanie 2% rocznie ) oraz o ryzyku jakie za sobą niesie inwestowanie w obligacje korporacyjne. Ciekaw jestem ile z firm które wypuściły obligacje korporacyjne zbankrutuje, ale co to obchodzi doradcę, przecież to nie jego pieniądze on ma zgarnąć prowizje z ING...
giba / 87.206.46.* / 2013-03-22 09:08
Może właśnie na tym polega problem, że nie czytałeś umowy, albo była zbyt zawiła?

Ja korzystałam tylko z OF, ale w pewnym momencie zmęczyła mnie zawiłość umów - nigdy nie straciłam, ale kilka razy zrezygnowałam z zawarcia umowy.

Aktualnie głównie korzystam z www.TimeFinance24.pl i sporadycznie Expandera - mają zrozumiałe umowy, bez zbędnych kruczków
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 13:55
Rozumiem zatem, że Expander ma w swojej umowie jedynie kruczki niezbędne? :)

Zawsze, gdy ktoś wspomina o kruczkach w umowie, chwytam jakąkolwiek i staram się je znaleźć. O, dziwo cały tekst zawsze jest tą samą czcionką.

A już trochę poważniej - nie ma żadnych przeszkód, aby Klient przed podpisaniem umowy poprosił o możliwość jej skonsultowania z prawnikiem. Wtedy na pewno wszystkie kruczki odlecą.

Aha, zapomniałbym o podziękowaniu za komplement - korzystając z Open Finance nigdy Pani nie straciła. Właśnie to najlepiej oddaje naszą ideologię, na której szczycie zawsze jest dobro Klienta. Dziękuję za te słowa.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

---------------------------------

Online Ekspert Open Finance
Krissowiec / 87.206.46.* / 2013-03-08 16:32
Zamiast wierzyć reklamom sami poszukajcie firm zajmujących się profesjonalnym doradztwem. W takich firmach nie siedzą studenci, ani osoby zaraz po studiach, a ludzie naprawdę znający się na rzeczy. OF, Expander, Xeliony i inne to firmy nastawione na szybki zysk.
Przy restrukturyzacji przedsiębiorstwa z polecenia trafiłem do TimeFinance24.pl i nie mogę narzekać. Obsługują firmę rzetelnie, bo wiedzą że jedna wtopa kończy współpracę.
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 14:16
Ależ Pan demonizuje tę chęć uzyskania zysku. Rozumiem, że polecany przez Pana pośrednik nastawiony jest na powolną stratę i zwinięcie biznesu? To w perspektywie odpowiedzialności za pośredniczenie w kredytach hipotecznych zawieranych na wiele lat jest niebywałą wręcz reklamą. Przyjdź do nas, jutro zamykamy, bo nie jesteśmy nastawieni na zysk! Winszuję.

Nie chciałbym wypowiadać się w imieniu innych wymienionych przez Pana firm, ale mogę zapewnić, że w Open Finance nie siedzą studenci, ani osoby zaraz po studiach - chyba, że po stronie Klientów, którzy chcą rozsądnie zainwestować zarobione pieniądze. Natomiast doradcy Open Finance to zawsze osoby posiadające odpowiednie wykształcenie i doświadczenie.

Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
robson75 / 82.177.149.* / 2013-03-06 14:24
nie radze, ja aktualnie szukam chetnych do zalozenia zbiorowego pozwu przeciwko nim - to oszusci finansowi a nie doradcy
nie dla open / 89.79.104.* / 2013-06-05 16:04
Ja mogę się tylko przyłączyć do wszystkich nieprzychylnych opinii. Pan szanowny doradca z OP "będzie Pan zadowolony" Patryk z warszawskiego oddziału zajmował się naszym kredytem od marca do końca maja i nic nie zrobił. Jak się później okazało przesyłał nam informacje z banku z ponad 12 opóźnieniem. Jedyna bank w którym dostaliśmy kredyt to Getin i oczywiście na bardzo niekorzystych warunkach.
Sami załatwiliśmy kredyt w 2 tygodnie.

NIE KORZYSTAJCIE Z ICH USŁUG!!!!! STRACICIE TYLKO CZAS A CZASAMI I PIENIĄDZE. NIE MÓWIĄC O NERWACH I STRESIE !!!
ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:37
Jest mi niezmiernie przykro, że nie jest Pan/i zadowolony/a z usług naszego doradcy. Proszę jednak nie tracić zaufania do naszej firmy. Jestem przekonany, że Pana/i niedogodność była jednostkowym przypadkiem, który nie wydarzy się w przyszłości.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
_______________________
Online Ekspert Open Finance
laila272 / 83.25.144.* / 2013-03-02 10:13
Witam. Nie mogę się otrząsnąc, po tym jak doradcy z tej firmy nas potraktowali. Kilka miesięcy temu staraliśmy się o kredyt mieszkaniowy, początki oczywiście piękne, super kontakt itd. Znaleźliśmy wymarzone mieszkanie, wpłaciliśmy zadatek i czekaliśmy na kredyt. Wnioski doradca wysłał do czterech banków. Oczywiście jak to bywa, doradca w międzyczasie się zmienił, przejął nas inny i tu kontakt bardzo się ograniczył. Po prawie miesiącu nikt się nie odzywał w sprawie kredytu, w końcu pani łaskawie oddzwoniła i stwierdziła, że kredytu nie dostaliśmy. Tu kontakt się urwał, nikt nie odbierał telefonów. Tknięci złym przeczuciem podzwoniliśmy po bankach i W ŻADNYM Z TYCH BANKÓW NIE BYŁO NASZEGO WNIOSKU!!! -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.--------- skarga poszła, ale pewnie ją odeślą i sprawę zatuszują, ale nie popuścimy, straciliśmy nerwy i pieniądze trzymajciesię od nich z daleka, szczególnie Gdańsk ul. Grunwaldzka. P.S Drodzy państwo- nie poddamy się, szykuje się obszerny arykuł na wasz temat.
oszukana z Łodzi / 212.191.34.* / 2013-03-06 09:44
Dwa lata temu założyłam lokatę w Open Finance. Miała być oprocentowana na 10% brutto (8% netto). Nie dostałam ani grosza oprocentowania.
Artur103 / 212.182.83.* / 2013-03-03 19:07
Z dala od Open Finance i wszelkiej maści zależych doraców finansowych. Przez Expandera wziąłem kredyt hipoteczny, w Open Finance dwa produkty inwestycyjne. Po 5 latach mówię ZDECYDOWANIE NIE!!! NIe POLECAM!
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 14:25
Produkty inwestycyjne w Open Finance trwają znacznie dłużej niż 5 lat, więc z całym szacunkiem, ale nie jest Pan obecnie w stanie określić, czy pod koniec inwestycji uzyska Pan zysk, czy poniesie stratę. A w Open Finance w przeciwieństwie do innych firm doradczych ma Pan zagwarantowany zwrot 100% wpłaconego kapitału.

Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
Klientka / 87.207.167.* / 2013-02-27 23:20
Gorąco odradzam. Przez brak analizy przypadku i opieszałość OF w działaniu prawie straciliśmy możliwość kupienia wymarzonego mieszkania. Nie można polecić ani oferty (takie same warunki jak w bankach) ani kontaktu (dodzwonienie się zajmowało dwa dni). Ponad 2 miesiące czekania na pierwszą decyzję banki. "Sugerowna" jest ofera współpracującego banku (Getin).
Piotr Szymański / 178.36.3.* / 2013-08-31 21:40
Pomimo wielkich chęci naszych pracowników czas oczekiwania na decyzję kredytową zależy od pracownika banku, do którego został złożony wniosek kredytowy.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
Asia i Tomek / 109.95.144.* / 2013-02-26 22:15
Po wczorajszym spotkaniu i czary mary Pana Doradcy wszystko wyglądało tak pięknie... po krotkim tel do znajomego z banku w ktorym polacano nam kredyt wszystko wyglada inaczej. TERAZ JESTESMY PEWNI NA 100% BY UNIKAĆ OF. dziękujemy za cenne wskazówki na tym forum
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-15 16:46
Mogę prosić o konkrety? Czym dokładnie różniła się oferta Open Finance od tej bezpośrednio w banku? Niektóre banki mają nowe oferty każdego dnia, przez co udanie się do tego banku dzień po spotkaniu z doradcą Open Finance faktycznie może spowodować różnice w ofercie. Tak na przykład jest z ofertą Millenium. Zapewniam Państwa jednak, że tego samego dnia oferta konkretnego banku w Open Finance jest dokładnie taka sama, jak bezpośrednio w banku.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
Sympatyczny doradca OF / 109.196.87.* / 2013-02-26 13:49
Open Finance jest firmą doradztwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym efektywnie utopić własne oszczędności.

Swoją ofertę kieruje do osób inwestujących oraz poszukującym kredytu. Tym pierwszym pomogą określić obecne i przyszłe potrzeby finansowe doradców, wybrać odpowiednie formy lokowania i inwestowania pieniędzy,za odpowiednią prowizję, przygotować strategię inwestowania oraz w łatwy sposób inwestować w fundusze inwestycyjne,na których na pewno stracą.


Doradcy Finansowi Open Finance to specjaliści w zakresie przekrętów finansowych Posiadają doświadczenie w tym zakresie wyniesione z najlepszych polskich instytucji doradztwa finansowego, banków oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych im podobnym.
Stefan1 / 79.191.44.* / 2013-02-27 22:38
Przyszedłem skuszony lokatą na 10% i co się okazało? Dostanę taką lokatę pod warunkiem wejścia w inwestycje ING na 10 lat przy czym jest ona oparta na funduszach a doradca próbował mi wmówić że obligacje korporacyjne to to samo co fundusz obligacyjny - oszuści!!!
O ile na obligacjach korporacyjnych jest stały zysk pod warunkiem, że firma która wystawia obligacje nie upadnie o tyle przy funduszach poza ryzykiem upadku emitenta dochodzą jeszcze koszty funduszy ( około 2-3% rocznie ) oraz jeszcze koszty samej polisy w ING ( około 1,5-2% rocznie ) co daje w sumie około 4-5% rocznie!!!! - jak ja mam na tym qurwa zarobić? Doradca pokazywał wykresy funduszy obligacji ( stopy zwrotu 9-12% ) tylko zapomniał wspomnieć o kosztach polisy ( jest jeszcze stała miesięczna opłata 10 zł oraz opłata za ryzyko zależnie od wieku i oczywiście opłata za zarządzanie 2% rocznie ) oraz o ryzyku jakie za sobą niesie inwestowanie w obligacje korporacyjne. Ciekaw jestem ile z firm które wypuściły obligacje korporacyjne zbankrutuje, ale co to obchodzi doradcę, przecież to nie jego pieniądze on ma zgarnąć prowizje z ING...
Wojtek9876 / 83.6.18.* / 2013-03-11 22:15
Przy inwestycjach polisowych 10 letnich typu ING, BF, Aegon, Skandia, Generali itd. opłaty likwidacyjne są w pierwszych 5-7 latach to 90 - 70%, trzeba być idiotą żeby w coś takiego wejść...
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-15 16:50
Proszę nie obrażać ludzi, którzy świadomie podejmują inwestycje, rozumiejąc, że inwestycja to proces trwający wiele lat. Wiele osób oszczędza w ten sposób przez całe życie ciesząc się znakomitymi wynikami produktów. Co do opłaty likwidacyjnej - jej wysokość jest związana właśnie z długością inwestycji. Zawierając umowę na 15 lat nie można się dziwić, że te opłaty są wysokie po ledwie 30% okresu, na który zostały zawarte. Poza tym wchodząc w produkt nie zakłada Pan chyba, żeby zaraz z niego uciekać, prawda? Opłata likwidacyjna po 15 lata to ZERO złotych.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
daniel_libra / 2013-03-28 11:52
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
daniel_libra / 2013-03-28 11:59
Proszę o kontakt osoby, które w ostatnim czasie podpisywały cokolwiek z Panem Tomasz Aftyka lub Robert Wnuk.
on22 / 89.68.177.* / 2013-03-11 23:32
tu akurat Aegon ma najmniejsze opłaty likwidacyjne, czyli 109% pierwszorocznej składki
Alex2013 / 83.6.18.* / 2013-03-11 22:11
UWAGA!!! - dałem się nabrać na ten idiotyczny produkt polisowy ING My BEST, podpisałem dokumenty i niestety wpłaciłem pieniądze ale dowiedziałem się od Rzecznika Praw Ubezpieczeniowych, że mam 30 dni na wycofanie pieniędzy bez opłat z każdej polisy inwestycyjnej!!!!!!!!!! ( nie muszę chyba pisać, że doradca z Open Finance mi o tym nie wspomniał - to pokazuje jacy ludzie tam pracują, grają tylko na emocjach )
mimil / 178.180.69.* / 2013-03-03 17:25
Też mi to próbowali wcisnąć. Ale przeczytałem ze zrozumieniem, i zrozumiałem że to są świnie. Chciałem zainwestować na 3 do 4 lat a oni mi do podpisu produkt ing na lat 15, jak bym się rozmyślił to 90% kasy już nie ma.
Z.P. / 82.160.131.* / 2013-02-17 19:36
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Wojtek!123 / 195.95.144.* / 2013-02-19 19:29
Uważajcie na ich nową inwestycje ING Życie ( my Best Invest ), nie mówią o kosztach, oszukują ze stopami zwrotu. Produkt jest na 10 lat i nikt wam nie zagwarantuje, że zarobicie na tym chociaż 1 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
henryk997 / 85.19.27.* / 2013-02-16 00:57
open finanse okrada nieświadomych obywateli polskich z oszczędności poprzez poliso lokaty oraz źle sformułowanym regulaminem nie zgodnym z prawem unijnym oraz konwencją praw człowieka ,jest tysiące ludzi poszkodowanych.Działanie takie jest działaniem na szkodę Rzeczypospolitej Polski oraz obywateli Polski wiążące się z zagrabieniem prywatnego mienia.Pareto, Pareto II, Libra, Libra II, Libra III.Poszkodowani proszę się zgłaszać do kancelarii http://www.przywiazanidopolisy.pl/
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-15 16:54
Ciężko z tym polemizować, bo nie ma tutaj ani słowa merytorycznej krytyki. Same oszczerstwa, a na końcu reklama kancelarii. Odpowiedź na pytania o wartość tego typu wypowiedzi zostawiam każdemu czytelnikowi.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
oszukany553 / 78.88.0.* / 2013-02-15 11:39
dzwonią niby z super ofertą bezpłatną a później pobierają potajemnie kase. uwazajcie na ich kryminalne zagrywki i unikajcie ich!
Piotr Szymański / 85.128.81.* / 2013-08-20 12:53
Proszę rozwinięcie kwestii rzekomych opłat, które zostały od Pana pobrane ze wskazaniem konkretnych kwot i podstawy ich naliczenia.

Usługi świadczone przez doradców kredytowych naszej firmy są w 100% bezpłatne dla Klienta. Płaci za nie bank. Prosiłbym o nie prowadzanie niepotrzebnego zamieszania.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
Karol 1 / 89.71.3.* / 2013-02-14 12:04
Open Finance to pośrednik (np. TU Europa z Wrocławia- złodzieje) kazdy pośrednik musi zarobic czyli musi znaleść frajera który sfinansuje ich doradztwo. Nigdy nie podpisujcie zadnej umowy z ktorej w razie niezadowolenia nie mozecie sie w kazdej chwili wycofac bez strat. Kazda inna umowa to oszustwo na których żerują Open Finance i inne hieny finansowe
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 14:36
Przy doradztwie kredytowym Open Finance pobiera wynagrodzenie od banków za polecenie Klienta. Nasze usługi dla Klienta są DARMOWE.

Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
Kamil75838 / 83.26.107.* / 2013-02-13 22:36
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Kazik 123 / 89.71.3.* / 2013-02-12 16:19
Open Finance to pośrednicy między klientem a firmą lub bankiem. Pośrednik dba głównie o swoją prowizję. ludzie sami wynegocjujecie lepsze kredyty, korzystniej zainwestujecie swoje pieniądze. Omijajcie naciągaczy z Open Finance. Open Finance to nie harytatywna insttucja za ich usłui płaci klient więc eliminujmy pośredników i oszustów
zadowolony496 / 81.190.158.* / 2013-02-14 22:25
Open Finance jest najwieksza firma doradztwa finansowego wiec moze wynegocjowac lepsze warunki niż pojedyncza osoba. To jak kupowanie hurtowe a nie w detalu.

Opinie wyssane z palca, internetowi mądrale. Sam korzystałem z usług i dzieki Open Finance dostałem lepsze warunki kredytu niż te które oferował mi mój własny Bank (posiadałem w nim konto od 3 lat)

Niektórzy wszędzie bedą widzieli teorię spisku. tak już niestety jest.
jacek782 / 83.230.3.* / 2013-02-21 09:44
Zgodzę się że to może jest największa firma doradcza( w Polsce)- ale wg reklam. Ale jak może OBIEKTYWNIE DORADZAĆ jeżeli na jej
czele Stoi GETIN BANK ??? Więc najczęściej produkty są sprzedawane z PALETY GETIN BANKU LUB JAKIŚ TWORÓW KTÓRE OPŁATY SĄ TAK POUKRYWANE ŻE NIE MA SaZNSY NA ZYSK ?. Na reklamy wydają setki pieniędzy, które mogli by przekazać na wynagrodzenia Pracownikom, DZIĘKI TEMU podwyższyli by standard swoich usług, ale niestety jest to nadal firma doradcza która jest zależna od Getin banku i tego nit nie zmieni.

Gdyby była to firma która ma jedynie partnerów których sama dobiera poprzez warunki i zgodę KNF i innych instytucji i standardów Europejskich. Mogła by wtedy ewentualnie OBIEKTYWNIE DORADZAĆ, ponieważ trzeba jeszcze zaznaczyć że muszą być skierowani na potrzeby klienta a nie na sprzedaż i zysk, bo klienci będą albo niezadowoleni, albo oszukani i nieświadomi ile płacą.

A tak mają firmę matkę która dostarcza im gotowe produkty,

Mam nadziej że będzie to dla wszystkich forumowiczów konkretny Argument dla czego nie jest to instytucja zwrócona na KORZYŚCI i DOBRO KLIENTA

Ale szczególnie dla ich potencjalnych klientów.
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 14:47
Nawet jeśli doradcy Open Finance polecają ofertę kredytu w Getin Banku, z uwagi na grupowe powiązanie obydwu firm, to ja nie widzę niczego złego, jeśli oferta tego banku jest faktycznie najkorzystniejsza dla Klienta. Pan rozumiem wzgardzi korzystniejszymi warunkami kredytu, bo nie chce zostać "oszukany" dostając oferty od banku, który jest w tej samej grupie, co doradca?

Prawda jest taka, że Getin może (ale nie musi!) zaproponować lepsze warunki Klientom, którzy przyjdą do niego po kredyt z Open Finance. Ma w tym oczywiście interes. Nie widzę w tym jednak żadnego zagrożenia dla Klienta, któremu przecież powinno być wszystko jedno kto udzieli mu kredytu, ważne, żeby był on na jak najlepszych dla niego warunkach, prawda?

Zatem jeśli powyższy warunek spełnia oferta Getin Banku, to chciałby Pan, aby doradca ją pominął?

Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
JANUSZ836 / 109.231.19.* / 2013-02-11 21:20
Ja chciałem przestrzec przed pomysłem OF jakim jest lokata na 12%. Rozmawiałem już z kilkoma doradcami i żaden nie mówi całych warunków uzyskania takiej lokaty a nawet wmawiają że, nie ma żadnych opłat i nie ma żadnych obowiązków. Nawet w umowie wszystko jest za 0zł. Natomiast do takiej lokaty obowiązkowo musi na konto wpływać 1000zł i ich kartą trzeba wydawać minimum 400zł. Żeby zerwać umowę to też trzeba zapłacić. Kompletna porażka i oszustwo!!!! NIGDY WIĘCEJ OF, GETIN BANKU I WSZYSTKICH PODLEGŁYCH IM!!!
NIE DZIWNE ŻE WŁAŚCICIEL -CZARNECKI JEST JEDNYM Z NAJBOGATSZYCH POLAKÓW
Jacek680 / 193.104.163.* / 2013-02-27 10:08
Pan Janusz rozbroił mnie swoim komentarzem. Znam doskonale produkt jakim jest pakiet (!) konta z lokatą 12%. Nie trzeba się zagłębiać w regulaminy, by dowiedzieć się wszystkich najważniejszych kwestii związanych z produktem. Wszystko jest wyszczególnione na stronie produktu. Poza tym tylko najwięksi ignoranci będą mogli liczyć, że dostaną lokatę, której zysk jest prawie trzykrotnie wyższy od standardu rynkowego, nie dając nic z siebie w zamian. Wystarczy przelewać środki na rachunek i korzystać z karty - to jest nic innego, jak normalne użytkowanie konta. Wtedy nie ma żadnych opłat.
Warto jeszcze do tego zaznaczyć, że nie ma tutaj żadnych ukrytych opłat typu 100zł za jakiś token.
Najpierw czytamy, później korzystamy - proste!
Piotr Szymański / 178.36.160.* / 2013-09-25 11:57
Dziękuję za Pana opinię. Bardzo dużo wnosi ona do dyskusji. Życzyłbym sobie więcej takich głosów.

Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
kklliieenntt / 81.190.158.* / 2013-02-08 23:51
korzystałem przy okazji zaciagania kredytu hipotecznego.
złożyli mi wnioski do 3 wybranych banków, doprowadzili sprawę do końca i dopiero wtedy sam zdecydowałem gdzie wypłacić sobie kredyt.
Wszystko jasne i przejrzyste.
Nikt mnie do niczego nie namawiał i nie sugerował.
Oferta jak ta która uzyskałbym bezpośrednio w banku. SAM PORÓWNYWAŁEM !!!
wygoda i oszczednosc czasu.
POLECAM

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: