Forum Forum finansoweInne

Open Finance opinie

Open Finance opinie

barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
doradca noworoczny / 109.196.87.* / 2012-12-27 09:35
To od Was drodzy klienci ,zależy jak długo jeszcze będziemy mogli robić te wszelkiego rodzaju przekręty finansowe i dlatego życzymy Wam i ogłaszamy : 1.prohibicję na korzystanie z naszych usług 2. zamiast inwestować z Nami udajcie się lepiej na zasłużony odpoczynek 3.wspomóżcie jakąś akcję charytatywną np.WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY .Da Wam to większą satysfakcję niż porażka z naszymi doradcami. 4.a tak w ogóle to dużo zdrowia i udanych decyzji w 2013 roku
WIZJONERKA / 82.160.131.* / 2012-12-19 18:02
Koniec możliwości pozyskiwania nowego narybku,który można oszukać i wpuścić w kanał.Pierwsze szczury juz uciekaja z tonacego okretu OF.Zapamiętajcie tych doradców kryją sie jeszcze pod pokładem.
Ptyk / 78.9.112.* / 2013-01-12 00:20
Swojego czasu starałem się o współprace w Open Finance o/Zielona Góra. Pani w biurze ... wynajmowała biurka za 500 zł/m-c. Biurek było 6. Ja biurka postanowiłem nie wynajmować bo miałem własny lokal. Ze współpracy nic nie wyszło, a biuro Open Finance zwineło się z tego miejsca w 4 miesiące po mojej wizycie.
PR244 / 77.255.115.* / 2012-12-19 17:01
Uciekać jak najdalej od tych podstępnych oszustów. Ja po roku straciłam przez nich 4 tyś.
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 15:44
Proszę bardziej szczegółowo opisać przypadek, o którym Pan wspomina.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

---------------------------

Online Ekspert Open Finance
Mika / 37.31.56.* / 2013-01-28 16:27
Popieram.
Oszuści i tyle !!! Odradzam każdemu i trzymajcie się od nich z daleka, jak nie chcecie tracić pieniędzy !!!!!!!!!!!
aaaaaaaa102 / 212.14.63.* / 2012-12-19 13:13
Szanowni Państwo!!!!!Dbajcie o siebie, o swoje pieniądze i nie dajcie się naciągnąć!!!!!Żadna spółka w szczególności OF nie da Wam zarobić, zarobi na Was i Waszym kosztem!!!!!!Stracicie wszystko!!!!!!Nie róbcie tego!!!!!!
DARODM / 109.196.87.* / 2012-12-17 14:50
Zapomnieli dodać ,że te PREZENTY to za WASZE drodzy klienci pieniądze. To tak jakby złodziej ukradł z twojego portfela grubą kasę a w prezencie dał Ci za to lizaka. Każda taka propozycja to przekręt klaunów z Open Finance.OBRZYDLIWOŚĆ.
Tomektomek / 83.220.116.* / 2012-12-18 16:02
Są różni doradcy, ale ja trafiłem na kompletnego ... zero profesjonalizmu. Chciałem tylko dowiedzieć się o warunki wstępne kredytu a w zamian za to straciłem 2 tygodnie czasu, pieniądze i nerwy. milion papierów przy abstraktcujnej ofercie doradcy do załątwenia ksera dowody zaświadczenia o zarobkach itd a potem w banku wyśmiali całą sprawę. Po prostu Żenada !! OPEN FINANCE w Kielcach - ostrzegam !!
gafi / 195.212.29.* / 2012-12-17 13:48
Sprawnie manipulując podsuwają do podpisania umowy inwestycji w fundusze inwestycyjne jako LOKATE. Bezczelnie kłamią, że jest to lokata oprocentowana na 6,5 procent, jest skonstruowana w dziwny sposób tylko po to, aby uniknąć podatku belki. Podczas pytań o podpunkty zawierające informacje o ryzyku na które godzi się klient kłamią, że dotyczy to innego produktu, nie tego który my wybieramy, ale w związku z tym, że getinbank ma pokrycie UFG taki zapis musi być. Sami nie podają regulaminu i warunków. Trzeba się o nie upomnieć i to o każdy z osobna. Następnie gdy klient się orientuje, że był urabiany wypierają się swoich własnych słów. Nie polecam. Lepiej mieć nawet gorsze oprocentowanie niż stracić oszczędności na skutek ich manipulacji i krętactw. http://www.wrobieni.org/viewtopic.php?f=8&t=262 polecam lekturę tego jak i innych znajdujących się na tym forum wątków. Strach pomyśleć do jakich oszustw są w stanie się posunąć przy grubszych sprawach
MACIEKO / 82.160.131.* / 2012-12-12 21:02
OF rozwijamy skrót --- Oszukujemy Frajerów ile się da. Wciskamy kit. Stoimy ponad prawem, To nasze credo.
doradca AXA / 82.160.131.* / 2012-12-12 19:54
Na spotkaniu w OPEN FINANCE na Korfantego w Katowicach oznajmiłem panu doradcy Michałowi O.,iz posiadam wolne środki finansowe i mógłbym je ulokowac na okres około dwóch lat. Zamiast lokaty pan doradca zaproponował Plan Inwestycyjny AXA Generator na okres dwóch. Wybieramy bezpieczny fundusz obligacji ,kwota znaczna więc nie bedzie prowizji za wejscie. Za wyjscie w pierwszym roku tylko 5%,w drugim 2%,ale już po dwóch latach zero, więc myślę jest dobrze- wchodzę. W pierwszym roku monitoruję moją inwestycję -fundusz rośnie ,odsetki trochę większe niż niż na lokacie ,myślę kurcze jest dobrze. W tym roku tez rośnie.Uff-kurcze pieczone pierwsza dobra inwestycja z doradcą. W 2013-tym odbiorę swój wkład i wypracowaną stopę zwrotu. Przez około dwa miesiace nie zaglądam nawet do swojej polisy - Planu AXA Generator.Gdy po tym okresie wchodzę na swoja polisę oniemiałem.Nie ma już mojego funduszu ,nie ma też wypracowanego zysku z inwedtyji. Jak to !!. Dzwonię do Axa. Miła pani lekko zdenerwowana oznajmia,ze to proszę pana wszystko zgodnie z Regulaminem AXA.Pytam dlaczego.Pani wyjasnia - pana fundusz został zlikwidowany i pana środki zostały przelane do innego funduszu o podobnym profilu inwestowam=nia i ryzyku. Ale dlaczego nie jednorazowo tylko w transzach po 25% ,gdy w omawianym okresie likwidacji fundusz leciał na łeb,na szyję. Nikt mnie przecież nie powiadomił,ze ma miejsce taka sytuacja. Pani odpowiedziała,że AXA nie ma takiego obowiązku.Informacje były na stronie internetowej i to jest zgodne z regulaminem.Bardzo mi przykro,że pana doradca pana o tym nie poinformował.Kużwa mnie jeszcze bardziej.Pana doradca mogł być niedoinformowany.(czyli jak zwykle),albo świadomie tego nie zrobił (czyli jak zawsze). Za około trzy tygonie miną dwa lata, wypelnię wniosek o odstapienie od tzw, umowy ubezpieczenia w AXA i odbiorę swój powierzony kapitał bez stopy zwrotu za to lekko uszczuplony.
gogo307 / 193.42.211.* / 2012-12-06 13:08
Stanowczo ODRADZAM, to firma, ktora sprzedaje produkty na ktorych ma najwieksze prowizje, wiec polecaja to na czym sami zarabiaja - czyli zdoja klienta!! Banda Oszustów! UNIKAJ
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 15:50
Wysokość prowizji jest ściśle powiązana z korzystnością oferty dla Klienta. Zatem jeśli doradca poleca Panu produkty, za które otrzymuje największą prowizję, to chyba dobrze również dla Pana?

Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
aga333333 / 78.8.153.* / 2012-12-10 20:00
Open Finance to oszust finansowy. Sprawdź stonę wwrobieni.pl. Jeśli chcesz, żeby Cię oszukali za Twoje pieniądze, to możesz się do nich zwrócic.
jom jaw / 94.246.164.* / 2012-12-10 10:54
mało że zdoją ciebie to jeszcze niektórzy są zakłamani i obłudni nawet dla znajomych czy przyjaciół dla tych "doradców" liczy się tylko własny interes ... a z ciebie najwyżej się trochę pośmieją
Piotr Szymański / 178.36.47.* / 2013-07-30 08:25
Nasza firma zyskuje razem z Klientem - na tym polega nasz system - co więcej doradzając w wyborze kredytu nasze usługi są darmowe. Czy naprawdę to taki zły system?


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
Doradca finansowy MO / 109.196.87.* / 2012-11-28 08:37
Aby wrobić swoją ofiarę w dany produkt finansowy, doradca OPEN FINANCE przekonując Cię doda jak to On doradca - tfu (oszust) sam od dawna już posiada ten świetny Plan Inwestycyjny i nie wiadomo dlaczego Ty jeszcze go nie założyłeś. Jak patrzę na te "legalne" przekręty z perspektywy kilku lat w Open Finance (i jeszcze w paru podobnych firmach) myślę ,że AMBER GOLD przy nich to pikuś.
Piotr Szymański / 178.36.47.* / 2013-07-30 08:28
Bardzo proszę nie stawiać w jednym szeregu naszej firmy i spółki Amber Gold. W odczuciu setek tysięcy naszych Klientów jest to wysoce niesprawiedliwe. Nasza firma jest profesjonalnym doradcą finansowym, którego usługi chwalą sobie nasi Klienci - także na tym forum.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
nabity w butelkę przez OF / 93.154.237.* / 2012-11-27 15:57
No cóż,
DORADCA OPEN FINANCE
1- wybrał najdroższy bank (GETIN BANK)
2- zgarnał proizje 6tys.
3-wrobił mnie w SKANDIE gdzie straciłem kolejne 6tys.
Ocenę pozostawiam tobie
gosc406 / 193.42.211.* / 2012-11-21 10:00
NIE polecam, kombinatorzy i oszuscie - polecaja tylko to na czym zarabiaja najwieksza prowizje. Nie zalezy im na dobrze klienta, sa nastawieni na swoj zysk.
Piotr Szymański / 85.128.81.* / 2013-07-31 08:59
Niezależnie od poleconego banku przy doradzaniu kredytu Klientowi, doradca naszej firmy otrzymuje wynagrodzenie w takiej samej wysokości.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
i8 / 89.70.137.* / 2012-12-30 17:40
OPEN DNO
Kruchy648 / 195.95.144.* / 2012-11-20 17:45
W sumie to jestem zadowolony z współpracy z tą firmą. Kredy hipoteczny załatwiony w 3 tygodnie, doradca kompetentny (prosiłem o doświadczonego doradcę przy umawianiu spotkania). Nie obyło się bez przeszkód, ale jest to moja 2 hipoteka i już z doświadczenia wiem że przy tego typu kredytach banki zazwyczaj żądają dodatkowych dokumentów (mam działalność gospodarczą). Generalnie polecam.
Piotr Szymański / 85.128.81.* / 2013-07-31 09:01
Jest mi niezmiernie miło, że jest Pan zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Z ciekawości - w którym oddziale brał Pan kredyt?


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
Mateusz858 / 83.13.57.* / 2012-11-16 21:46
Nie polecam, prawie dwa miesiące zbierali mi dokumenty - tragedia! i na koniec sam to załatwiłem w banku. Do tego naciskali na mnie abym kupił inwestycje w FI chodź wiedzieli, że jedną już mam i to pod ten kredyt. A tak z innej beczki to polecam ludzi z F-Partner jeżeli chodzi o inwestycje - rewelacja, znają się na rzeczy, no ale wracając do tego kredytu to nie polecam!
spostrzegawczy / 46.77.15.* / 2012-11-17 21:07
Podpisano wcześniejszy post...konkurencja
Piotr Szymański / 178.36.37.* / 2013-07-14 15:54
Jeśli to faktycznie konkurencja i o pieniądze swoich Klientów dbają tak, jak o maskowanie adresata wpisów na forum to chyba wszyscy w Open Finance powinniśmy spać spokojnie. Ale zaraz po tej myśli przychodzi kolejna - ile osób skorzysta i straci na współpracy z taką "konkurencją".

Może lepiej przyjść od razu do Open Finance?


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance
zniesmaczony / 109.107.17.* / 2012-11-16 13:41
nie polecam.opieszalosc w zalatwieniu kredytu hipotecznego.nie slownosc.szybciej jest samemu to zalatwic, nie potrafia zebrac dokuemntow codziennie najlepiej przynosic dokuemnty.nie potrafia powiedziec co dokaldnie potrzeba.zenada.
Piotr Szymański / 178.42.255.* / 2013-07-31 09:09
Bardzo często zdarza się, że nieoczekiwana konieczność doniesienia kolejnych dokumentów związana jest z niestandardowymi potrzebami doradcy banku, a nie doradcy naszej firmy.

Nasi doradcy bazując na swoim doświadczeniu, proszą Klientów o przekazanie często większej ilości dokumentów, niż wynika to z ich wiedzy dotyczącej potrzeb banków. Czynią tak właśnie po to, aby później niepotrzebnie nie robić kłopotu Klientowi, gdy okaże się, że bank z jakichś względów potrzebuje dokumentu, o którego przesłanie standardowo nigdy nie prosił.


Pozdrawiam, Piotr Szymański

-------------------------------------

Online Ekspert Open Finance

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: