Forum Forum finansoweInne

Open Finance opinie

Open Finance opinie

barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
szykul / 89.77.37.* / 2016-05-19 18:54
Przecież OF obsluguje dziennie setki klientów, z czego jakies 99,999004% nie ma powodow zeby wpisywac sie w tym temacie. Radze udac sie do oddzialu, poznac konkretnego czlowieka i przekonac sie co soba reprezentuje, bo chyba nie sadzicie ze firma POSREDNICZA ktora w dzisiejszych czasach nie stawialaby na jakosc w obsludze klienta moglaby tyle lat funkcjonowac osiagajac coraz lepsze wyniki przy ogromnej konkurencji wsrod firm doradczych. Nie znam wszystkich doradcow OF, sa rozni na pewno, z tymi z ktorymi mialem kontakt za kazdym razem wspolpracowalo sie po prostu sprawnie. Dlatego wciaz maja najwiecej klientow, bo wielu z nich moze OF z czystym sumieniem polecic.
MaciekO / 83.29.68.* / 2016-05-31 18:26
Kto ustalał ten ranking. brednie pan pisze . Wiekszość klientów to Ci ,którzy na szczęscie nie skorzystali z pomocy tej pseudodoradczej firmy . W każdej regule są wyjątki ale one tylko potwierdzają regułę. Szkoda ,że nie słyszał Pan o tym jakie faktury (czyli opłaty i prowizje) wystawił Open Finance - TU Europa za swoje "doradztwo" .Inaczej mówiąc haracz od klientów za zwykłe oszustwa świadomie wprowadzając ich w błąd aby niekorzystnie dla siebie ulokowali swoje oszczędności. To sa fakty.
janusz823 / 77.253.221.* / 2016-05-14 20:02
w Krakowie na ul. szlak 50 wyrzucili mnie z biura i jak czytam opinie to teraz sie ciesze , prosze omijac Krakowski oddzial Open Finance, chamstwo , chamsto i jeszcze raz chamstwo
Dominik Poplawski / 83.13.212.* / 2016-02-10 13:33
Cyrk na kołach. Mieliśmy czekac 2 tygodnie więc zaczęliśmy remont za własne pieniądze. Czekamy już prawie 10 tygodni a to ktoś na chorobowym, a to zwolnili kogoś w banku, a to odeszła osoba odpowiedzialna za sprawe - wszystko spoko ale nie obchodzą mnie sprawy wewnętrzne firmy. Problem by się dodzwonić (trzeba z różnych numerów ) ODRADZAM
zdegustowany512 / 185.46.170.* / 2016-01-10 20:16
Lipna instytucja mająca na celu wyłudzenie oszczędności klientów. Nie znam nikogo kto by zarobił na ich pseudo lokatach i lipnych produktach, zawsze kończy się stratą. W moim przypadku kilkanaście tysięcy zniknęło
Marek9494 / 5.172.255.* / 2016-08-11 09:19
100 % racja
farik / 83.5.36.* / 2016-01-13 20:34
To zwykła banda pseudodoradców - czyli szkolonych oszustów finansowych działających pod maską fałszywych porad i ukrytych przekrętów dla własnego dobra. TFuuuuuuu!
Frajerka / 188.146.10.* / 2016-04-15 22:02
Potwierdzam tę opinię! Sama prawda!
R.G. / 79.191.252.* / 2016-01-16 21:14
Nie wszyscy, właśnie kupiłam mieszkanie w Koszalinie, dzięki kompetencji,skutecznemu i szybkiemu działaniu doradcy z Open Finance, każdemu życzyłabym współpracować z takimi osobami, gorąco polecam. Zadowolona klientka
Oszukana 30 / 94.254.193.* / 2016-01-04 13:38
Odradzam!!!! Omijać bardzo szerokim łukiem!!! Mają "niby" w zaoferowaniu oferty wszystkich banków jednak na koniec okazuje się ze zdolność jest tylko w Getin. I Getin ma "najlepsze" warunki. O zgrozo!!! Złodziejski bank który za wszystko liczy sobie jak za zboże. Mój deweloper jest z nimi w zmowie jak to ktoś ładnie wcześniej określił. Siedzą razem w biurze sprzedaży Robyg Gdańsk. Pytasz o mieszkanie, myślisz o kredycie, od razu pojawia sie Pan z OF. Jak chciałam od nich księgi wieczyste do przygotowania wniosku w innym banku, dzwonili obrazeni ze to niemozliwe i nie moga ich dac! Skandal normalnie. Skończyłam z kredytem na 3.94% + wibor =4.99% prowizja 3%! kredytu hipotecznego!! Dodam ze taki % maja juz kredyty konsumpcyjne, nie hipoteczne gdzie zabezpieczeniem jest nowe mieszkanie. Dodam ze kolega z pracy na tym samym stanowisku dostal kredyt w PKO na ponad polowe nizszy % i zerowa prowizja. Teraz walczę zeby przenieść do wbk :(((( odradzam! Stracone pieniądze.
fachowiec :) / 195.95.144.* / 2018-02-05 14:03
hmm jestem z branży więc za mało szczegółów żeby ocenić. Getin na rynku kredytów hipotecznych praktycznie nie istnieje.
Druga sprawa to ze koleżanka dostała w innym banku lepsze warunki wcale nie gwarantuje ze Pani otrzyma je również - każdy klient to inna sytuacja.
Numer Księgi wieczystej jest w umowę rezerwacyjnej/ deweloperskiej - więc nie wiem w czym problem. Deweloper prawdopodobnie był obsługiwany kredytowo przez Open - dlatego pojawił się doradca - nie żadna zmowa, często deweloper oferuje usługi pośrednictwa kredytowego dla wygody klienta. Generalnie bardzo emocjonalny wpis, wewnętrznie sprzeczny. Z tego wynika ze proces kredytowy nie był dobrze wytłumaczony - inaczej nie było by takiego nieporozumienia
edek188 / 89.68.201.* / 2016-02-05 18:33
Twój post to kłamstwo, ponieważ getin ograniczył akcję kredytową praktycznie do zera. Nie wiem ponadto który bank daje kredyty gotówkowe na 5% jak średnie RZECZYWISTE oprocentowanie kredytu konsumpcyjnego wynosi ponad 20%. W kwestii PKO - zerowa prowizja występuje jak wykupisz ubezpieczenie, które kosztuje 2,25%. A marża zależy od wkładu własnego. Przenoś do WBK - tam wcale dobrej oferty kredytu hipotecznego nie ma.
madi / 83.30.72.* / 2015-12-04 11:34
Omijajcie szerokim łukiem tę firmę . To banda naciągaczy i nieudaczników
Niedoszły klient / 83.27.219.* / 2015-11-06 11:29
Chciałam wszystkim tu wypowiadajacym sie podziękować, dziękuję, że chcieliście podzielić się swoimi doświadczeniami, o mały włos poszlibysmy na drugie spotkanie, bo na pierwszym bylo dokladnie tak jak opisujecie, nawet przestroga, żeby nie isc do banku, bo na pewno nie będziemy mieli zdolności, a jeszcze w Bik bedzie to w naszej historii uwzględnione, a chodz nan o kredyt hipoteczny na remont domu. Dobrze, ze moja kobieca intuicja jeszcze działa. Bardzo, ala to bardzo dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi opiniami, a są one tylko negatywne. Trzymam kciuki za wszystkich, którzy muszą o swoje jeszcze powalczyć z tymi oszustami. Pozdrawiam.
dzik85 / 195.95.144.* / 2016-04-08 15:46
tak, masz rację, słuchaj tych sfrustrowanych ludzi. Dobrze, że zauważyłaś, że wszystkie negatywne. Nie jest to dziwne?
Ali23 / 178.42.121.* / 2016-12-10 22:30
Tylko negatywne opinie o są dlatego,że pozytywnych NIE MA - raz byłem w Oddziale w Warszawie w godzinach popołudniowych i byłem jedynym klientem także ludzie w Polsce zmądżeli i nie dają się już tak łatwo oszukać.
Pozwy zbiorowe przeciwko tej firmie to norma, poszukaj cię na forach oszukany grup klientów
febee / 217.153.6.* / 2015-09-17 09:47
ja również odradzam!!! tak niekompetenti..niesłowni....obiecuje ze zadzwoni..nie dzwoni..gwarantuje termin 2 tyg! minelo 6 i cisza!! szkoda czasu i nerwow...
macieko / 83.30.233.* / 2015-08-05 10:34
Wszystko co Ci przedstawi TEN Niby Doradca na spotkaniu i Tak okaże się nieprawdą albo półprawdą a Ty jeżeli w to wejdziesz to tak jakbyś wdepnął w gó..o, tylko ,że buty można umyć a straty finansowej, nerwów itd. itp. nie odzyskasz nigdy. Czytajcie uważnie regulaminy umów w domu ,w spokoju. Takie instytucje jak OPEN FINANCE powinny przestać istnieć
gppwp / 31.1.5.* / 2015-07-13 15:51
Omijajcie open finanse w Legnicy szerokim kołem. Mieli nam przygotować kilka ofert banków na kredyt hipoteczny. Uparli się jednak na jeden bank. Okłamali nas że bank którego jesteśmy klientami obniżył nam zdolność kredytową. Poszłam więc do banku sama i pracownik od hipotek szeroko otworzył oczy ze zdziwienia skąd mamy takie wiadomości. Kredyt nam się należy i zdolność ową posiadamy. Oferta banku którą załatwili nam w OF była bardzo niekorzystna dla nas. Kredyt hipoteczny był zaniżony i kazali dobrać gotówkowy. umiesz liczyć - licz na siebie i tak też zrobiłam. Najlepiej załatwiać takie sprawy bez pośredników. Notariusz przecież prawnie wszystkiego dopilnowuje. A my już spokojnie remontujemy nasz nowy dom.
MaciekO / 83.30.228.* / 2015-07-14 16:29
OMIJAJCIE OPEN FINANCE WSZĘDZIE powtarzam WSZĘDZIE, po prostu oszustów należy unikać, BY POTEM LATAMI NIE CHODZIĆ PO SĄDACH.
była klientka niestety / 83.6.47.* / 2015-04-20 11:00
Potwierdzam opinie.Open Finance to BANDA ZŁODZIEI -ja zostałam oszukana na Poliso lokacie.Nie dajcie się namówić na rozmowę."Doradcy"owszem mają talent do wprowadzania ludzi w błąd.Szczególnie odradzam tych z Warszawy przy rondzie ONZ.
aaaa579 / 31.61.140.* / 2015-06-09 19:04
Banda oszustów, omijajcie z daleka!!!!
oszukany przez OF / 83.16.106.* / 2015-05-17 08:01
Ja zostałem oszukany przez oddział w Katowicach na Korfrantego. Straciłem kilka tysięcy złotych przez pazerność doradcy, który chciał sobie podnieść statystyki moim kosztem i celowo wprowadził mnie w błąd nie pokazując pełnej umowy i regulaminu który przesłał mi kilka dni później. Straciłem 10 tysięcy złotych.
oszukany klient / 83.16.106.* / 2015-04-20 21:27
2 lata temu wpłaciłem 10 tysięcy złotych do Open Finance. Włosy mi dęba stanęły jak przyszło mi pismo, że po 2 latach stan moich środków wynosi.... 450 zł!!! Okradli mnie z ponad 9,5 tyś złotych!!! Po bezskutecznych reklamacjach nie pozostaje mi nic innego jak zgłosić ich do prokuratury i dochodzić swoich praw na drodze sądowej. Uważajcie na tych oszustów!!!
lmar / 83.30.233.* / 2015-04-20 19:42
Podłe stado wyszkolonych finansowych przekrętów. Na to całe towarzystwo nędznych małych krętaczy śliny szkoda.
Na szczęście była klientka / 194.145.204.* / 2015-03-25 17:05
Zdecydowanie odradzam oddział w Warszawie ul. Sengera 1 skrzyżowanie ulicy Rosoła z Belgradzka
Szczerze odradzam kontakt z OpenFinance. Ich sposób działania jest daleki od profesjonalizmu. Na pierwszym spotkaniu „doradca” zapewnił, że otrzymam oferty różnych banków. Mój błąd polegał na tym, że zaryzykowałam - pomyślałam sobie, że być może OF jako taka duża firma ma lepsze warunki współpracy z bankami. Okazało się, że nie. Przedstawiona jedna oferta, wprowadzanie w błąd, składanie wniosków ubezpieczeń na życie w imieniu klienta, bez jego wiedzy i zapoznania z ofertą. W tej chwili zakończyłam współpracę z OF. Kredyt będzie negocjowany na własną rękę z bankami (głównie dzięki pomocy developera) . Moja sytuacja pozwala na zakończenie współpracy z OF, jednak ludzie, którzy do nich przyszli i im zaufali, a mają już np. podpisaną umowę developerską, mogą znaleźć się pod ścianą - albo wezmą bardzo niekorzystny kredyt z OF, albo będą musieli płacić odszkodowania, albo stracą mieszkania.
Kluczowa jest etyka i postawa konkretnego człowieka - doradcy. Pan Wojciech Drewniak zdecydowanie jej nie ma.
Pozdrawiam i unikajcie naciągaczy. Najlepiej samodzielnie udać się do banku i negocjować warunki na własną rękę. Teraz już to wiem na pewno.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Aga1063 / 89.69.229.* / 2015-03-19 17:06
Oszuści,straciliśmy tam godz czasu po to żeby pan stwierdził że właściwie to on nie wie czy moglibyśmy się ubiegać o kredyt mieszkaniowy ale na naszym miejscu nie robiłby sobie nadziei bo czarno to widzi.Nie zrobił żadnej symulacji nic konkretnego. Zadawał tylko pytania i na tym koniec.Udaliśmy się do konkurencji w Gdynii na Starowiejskiej i okazało się że mamy zdolność i to wcale nie małą.Expander bardzo fachowa obsługa i na prawdę godni polecenia!! :) a Open Finance??? szkoda czasu i nerwów, bardzo niekompetentni i właściwie to nie wiem po co tam siedzą? :/ totalna porażka ODRADZAM!!!!
chriss429 / 188.122.13.* / 2015-03-17 17:46
Skandal. Właśnie zwrócili mi pieniądze. Przez 2 lata nie zarobiłem nic. A oddali mi 95% kwoty wpłaconej. ŚCIEMA , ŚCIEMA i jeszcze raz ŚCIEMA. NIe lokujcie u nich żadnych pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będziecie żałować jak ja i cała reszta.
Roman300 / 89.77.117.* / 2015-11-07 09:01
Jak nie masz potrafisz sam podjąć decyzji co do inwestycji to po co lokujesz pieniądze? Skoro doradca pokazuje Ci opcje i w jakiś w sposób Cię do nich skłania to ostatnią osobą która ponosi odpowiedzialność za wpłacenie pieniędzy jest tylko Ty :) Trzeba mieć swój mózg. I pieniędzy nie lokujesz w OF tylko e banku tak dla uscislenia
oszukany klient / 83.16.106.* / 2015-04-04 16:21
Ciesz się, że oddali Ci 95%. Ja wpłaciłem 32 tysiące, a oddali mi 22 tysiące. Straciłem 10 tysięcy - sprawa w sądzie
abc474 / 185.46.170.* / 2015-11-23 20:41
mnie okradli na 15 tysięcy
macieko / 213.158.221.* / 2015-02-27 14:50
Nikt Ci tyle nie obieca co doradca Open Finance a póżniej każdy z tych dup..w wszystkiego się wyprze i przestanie po pewnym czasie odbierać od Ciebie telefony.
123783 / 83.16.106.* / 2015-03-01 11:53
Potwierdzam, złodzieje nr 1 w Polsce. Najlepiej nie odbierać od nich telefonów i nie dać się zwabić na spotkanie w oddziale.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: