Open finance

mr82 / 2007-04-17 17:02
Witam.
Mam do zainwestowania jakies 14 tys w fundusze.. Open finace ma teraz promocje i obiecuje 10% gwarancji zysku po roku. Tu na forum duzo z Was pisze o korekcie i z tym zwiazane jest moje pytanie. Czy warto przystapic do Open Finance i zainwestowac u nich w fundusze? Co w ogole myslicie o Open Finance? Jakie maja prowizje.. Dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
Wyświetlaj:
agnieszka2109 / 212.76.37.* / 2007-04-18 23:01
Regulamin forum
ZBULWERSOWANA 22 / 83.21.60.* / 2012-02-27 09:17
omijajcie tego chłopaka TRAGEDIA !!! ja sama co nieco wiem o inwestowaniu oraz o rozmowach z klientami ( lata pracy ) zostałam skuszona przez telefonicznych doradców do odwiedzenia oddziału w Poznaniu 27 grudnia aby omówić ofertę tzw emerytalna . Skusiłam się porazktórys na wizytę ale jest to już ostatnia .Nigdy więcej .Jestem klientem OF od kilku lat ok 5-6 i to co obecnie opowiadają i jak zachowują sie tzw doradcy jest niedopuszczalne !!! w/w chłopiec( ocenia ma ok 24 lata ) nie wie nawet jak działa BFG ale najważniejsze było powidzenie wysokim tonem ze on skończył studia i nawet napisał prace magisterską .!!! a skąd może wiedzieć jakie klient ma wykształcenie ( może 3 fakultety i profesurę !!!) więc mam być grzeczna i słuchać co ON mówi i zotawic tylko swoje pieniądze bo on z tego ma prowizję .
SZASZ / 91.94.129.* / 2007-04-18 17:27
poszukaj w necie skandii albo aegona. one maja w sobie 30-40 funduszy i za jedna oplate mozesz przenosic siano z jednego do drugiego w zaleznosci ktory robi zyski i mmozesz tez % rozkladac siano na rozne fundusze.masz tez odroczony odatek belki.polecam w skandi 25% KAHA2 25% CU3 25%ARKA3 25%SKAR3 WEJDZ NA WWW.SKANDIA.PL I W KALKULATORACH MOZESZ SIE POBAWIC I ZOBACZYC ILE ROBI TA KONSTELACJA I INNE JAKIE WYMYSLISZ.POWODZENIA
Rooland / 2007-04-18 12:10
czlowieku ... po co bedziesz im płacił za to zeby oni operowali twoimi pieniedzmi ... załóż sobie konto w mbanku bądź w multibanku i sam bez żadnych opłat manipulacyjnych kupuj fundusze .... tam bedziesz musial za wszystko płacić moim zdaniem sie nie opłaca ...
tom007 / 87.205.48.* / 2007-04-17 23:05
czesc jak mozesz to podaj z jakiego miasta jestes :) to powiem Ci co mysle o open finance pozdrawiam
tom007 / 87.205.54.* / 2007-04-18 12:28
open fajans, xelion i expander sa firmami doradztwa finansowego ale zaleznymi !!! za kazdym z nich stoi grupa kapitalowa w postaci banku, sa inne firmy doradztwa ktore doradza Ci lepiej - moze niektore produkty beda sie pokrywaly bo sa naprawde dobre, ale ja do OF,X,EX wole do nich sie nie udawac. pozdrawiam
mr82 / 2007-04-19 10:29
Dziekuje z gory wszystkim za odpowiedzi:) Dalo mi to duzo do myslenia...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy