Forum Forum ubezpieczeńNa życie

opinia gwarancja renta

opinia gwarancja renta

szymon264 / 77.253.95.* / 2015-10-12 21:40
Nie licząc na urzędy i Państwo postanowiłem póki mam możliwości zainwestować w polisę z firmy Compensa, która nazywa się Gwarancja Renta. Najprościej mówiąc umożliwia mi wypłatę środków po przejściu na emeryturę. Nie będę wdawał się w szczegóły, ale obecna prognoza mojej emerytury w ZUSie najskuteczniej mnie przekonała do wykupienia takiego pakietu.
Wyświetlaj:
xyz1 / 188.146.131.* / 2017-06-07 09:08
ZADNA !!! polisa w Polsce nie gwarantuje Ci ze w ogole dostaniesz wiecej niz wplacone !!! za kazdym razem prosze pytac o sume gwarancyjna do wyplaty !!! kazda firma oferuje ponizej 100% ( zazwyczaj 70-80% ) czyli zbierasz 20 lat wkladasz 200 tysiecy i liczysz na zysk a po 20 latach dostajesz 180 tysiecy !!! lepiej kupic kawalerke ( nawet na kredyt ) na 20 lat i ja wynajac zeby sama sie splacala . po 20 latach pewnie bedzie warta ok 50% wiecej i w kazdej chwili mozesz ja sprzedac !Musisz wziac pod uwage jeszcze to , ze te " polisy " maja zarobic na sprzedajacego a nie na Ciebie !! kazda umowa jest tak skonstruowana , ze musialby wydarzyc sie cud , ze dostaniesz cos wiecej niz wplacone !!! to jest jedna wielka sciema w kazdej firmie !
Patrycja79 / 86.179.68.* / 2016-04-26 20:57
Czy pieniądze można wyciągnąć wcześniej? Nie chodzi mi o miesięczne wypłaty ale całość jednorazowo
kjhgfd / 93.105.121.* / 2016-09-09 16:23
nie można
bartosz819 / 77.91.20.* / 2015-10-16 23:15
Witam, ile miesięcznie przeznacza Pan na składki? Czy miał Pan już okazję porozmawiać z przedstawicielem Compensy? Tez myslę o polisie i ciekawią mnie wszystkie informacje.
Tom1410 / 37.248.159.* / 2019-03-25 14:26
Na fundusz emerytalny ZUS przez całe życie zawodowe odprowadzane jest 0,2 wypłaty. Czyli przez 40 lat odprowadzone jest 96 pensji. Dzieląc przez dalszą średnią długość życia emerytura wynosi 0,4 pensji. Aby mieć 100% wyższą emeryturę trzeba odkładać miesięcznie 0,2 pensji. Oczekując zwiększonej emerytury o 50% w stosunku do ZUS trzeba odkładać 0,1 pensji. Wyliczenie dot. 40 lat pracy. Im krócej odkłada sie na dodatkową emeryturę tym więcej trzeba odkładać
OE Compensa / 89.72.144.* / 2015-11-27 08:20
Zachęcam do kontaktu z naszym agentem ubezpieczeniowym, który wyjaśni wszelkie kwestie związane z naszymi ubezpieczeniami. Posiadamy wiele rodzajów ubezpieczeń na życie, w tym także ubezpieczeń z rentą lub z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.

Ubezpieczenie Gwarancja Renta jest to oferta dla osób, które poza samym ubezpieczeniem na życie, pragną zagwarantować sobie wypłatę dożywotniej renty po ukończeniu 66. roku życia (przy wyborze wariantu ubezpieczenia z okresem gwarantowanej wypłaty renty). Wysokość renty zależy naturalnie od indywidualnych warunków polisy.

Ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (np. Compensa Prestiż) to połączenie inwestowania z ochrona ubezpieczeniową. Klient rozszerzenia swojego ubezpieczenia o opcje dodatkowe, np. pobyt w szpitalu, nieszczęśliwy wypadek itp. Dodatkowo atutem jest wybór z bogatego wachlarza funduszy (m.in. unikatowe Fundusze C-Quadrat, które dostosowują strategie inwestowania do warunków rynkowych), pomiędzy którymi Klient może samodzielnie i łatwy sposób rozdzielać zgromadzone środki.

Szczegółowy ubezpieczenia z rentą dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem: www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenie-na-zycie/gwarancja-renta/tabid/87/Default.aspx, zaś ubezpieczenia z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym na:www.compensa.pl/Ubezpieczenia-z-UFK/tabid/370/Default.aspx.

Konkretne informacje można uzyskać także u naszych agentów, do których kontakt można znaleźć pod adresem: www.compensa.pl/tabid/64/Default.aspx.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa

Najnowsze wpisy