Forum Forum dla firmKsięgowość

opis faktury kosztowej

opis faktury kosztowej

An672 / 31.179.94.* / 2016-04-30 20:14
Proszę o informację czy konieczne jest umieszczanie na odwrocie faktury kosztowej pieczątki sprawdzono pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym i czy powinna być dekretacja. Czy urząd skarbowy w trakcie kontroli może zakwestionować takie faktury, które nie mają pieczątek i dekretacji.
Wyświetlaj:
PanzWarszawy / 195.189.88.* / 2019-02-03 15:10
Wow nawet nie wiedziałem, że jest taki program, super, plus dużo tych mostów w moich regionach. O dofinansowanie, zwykłemu człowiekowi wchodzącemu w branżę MŚP już nie tak łatwo, strasznie dużo papierkowej roboty :( Sam śrendio radziłem sobie z ogarnianiem wniosków, w szczególności z kwestią finansową, dlatego też musiałem udać się do biura rachunkowego, wybrałem Gamę na Białołęce, ze względu na to, że miałem ich najbliżej i od tej pory zajmują się ksiegowością mojej firmy :D
Amaren / 195.189.88.* / 2019-01-18 21:25
Gdyby nie moje biuro rachunkowe nawet bym nie wiedział o czymś takim... I jak tu skupić się na prowadzeniu firmy, skoro ciągle trzeba śledzić kto sobie coś nowego wymyślił? Ja na szczęście mam zaufane biuro (warszawska GAMA - Grabowscy) więc jestem na bieżąco... Polecam takie rozwiązanie.

Najnowsze wpisy