Forum Forum finansoweKonta

Opłata za konto związane z kredytem (używane tylko do wpłat)

Opłata za konto związane z kredytem (używane tylko do wpłat)

Sebastianp / 213.238.88.* / 2009-10-06 22:11
Witam. Wzięliśmy kredyt hipoteczny 1,5 roku temu w banku Millenium. Raty wpłacamy na konto co miesiąc. Bank 2 miesiące temu wprowadził opłatę za konto w kwocie 15zł/mc (wcześniej konto związane z kredytem było bezpłatne) Nie korzystamy z konta. jest tylko kontem rozliczeniowym do kredytu. Chcieliśmy zrezygnować z tego konta - nie ma takiej możliwości. Czy normalne jest to że bank może zmieniać cennik opłaty za takie konto. Przecież może dojść do sytuacji że koszt kredytu przeniesie się na opłatę za prowadzenie konta. Dzisiaj 15zł /mc a za niedługo może być 50zł / mc i co wtedy ???
Wyświetlaj:
klientka Millenium / 80.55.177.* / 2009-10-08 07:42
mam tą samą sytuację,płace u nich kredyt już 4 lata i teraz sie dowiaduje że drugi miesiąc ściągają mi po 15zł, śmiechu warte ponieważ nie mamożliwości wpłaty raty ani w kasie banku lub bezpośrednio na nr konta ale kredytu. Aby było śmieszniej to ubezpieczenie domu płacę miesięcznie 12zł a opłaty za konto 15zł,kpiny sobie robią z klienta
Sebastianp / 213.238.88.* / 2009-10-08 21:37
Dokładnie tak samo. Przecież w taki sposób można przenieść koszt kredytu (odsetki) do opłat. Jeśli wprowadzą opłatę za konto 60zł ? lub więcej. Co śmieszne obniżyli oprocentowanie , rata mi zmalała to wprowadzili opłatę za konto i płacę tyle samo.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: