Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Opłaty za korzystanie z dróg w Rosji. Resort infrastruktury żąda wyjaśnień w sprawie podwyżki

Opłaty za korzystanie z dróg w Rosji. Resort infrastruktury żąda wyjaśnień w sprawie podwyżki

Wyświetlaj:
bojko / 88.156.171.* / 2016-05-02 10:14
jak sie ceny z akorzystanie dróg w Rosji nie podobają sie, to niech nie jeżdza do Rosji-wszystko- nawet do watykanu moga pisac skargi.
Kapuś / 193.46.187.* / 2016-04-28 06:37
Gościu z Budopolu Poznań gada przez komórkę.
ip / 83.22.59.* / 2016-04-27 17:29
Ileż kosztuje przejazd samochodu ( naczepa +ciągnik) na cp najmniej jezdni dwupasmowej w jednym kierunku odcinku 100km w Rosji I w Polsce? Później pogadamy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
swojak994 / 188.146.130.* / 2016-04-27 17:35
Co to za pytanie? To może Rosjanie zapytają na jakiej podstawie wniesiono embargo na ich kraj.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ja-jurek / 95.160.10.* / 2016-04-27 15:34
Ja nie wiem,jak można było ufać kacapom.Przecież to że oni przeciągali te rozmowy z początku roku żadając dla niekorzystnych umów dla nas i w końcu się zgodzili to był tylko czas dla nich żeby się przygotować do innego uderzenia.Widzieli że jezeli wtedy nie ustąpią to ich tiry będą musiały jeździć przez LItwę i jej porty ,co byłoby nie opłacalne na dłuzszą metę.Równałoby sie to tym samym co dla nas ,czyli utratą przejazdów na zachód.Kacapy zrobiły krok w tył z myślą że uderza z innej strony.
Teraz jest tylko sprawa tego ,ze minister z dnia na dzień wprowadzi im winiety które będą kosztować słono .Czas to pieniądz.
pismak / 88.199.45.* / 2016-04-27 15:30
A to podwyżka tylko dla polskiego transportu czy w ogóle? Bo jakoś w tekście "zapomniano" o tym wspomnieć. Jeśli ogólna, powszechnie obowiązująca wszystkich, to w czym problem? Jak się świat negatywnie odnosi do zadymy z TK, to larum, bo to wewnętrzne decyzje suwerennego państwa. Jak sobie Rosja ustala opłaty na własnych drogach - to larum i ŻĄDANIE wyjaśnień... No nie wiem... Jakbym sobie na własnej działce posadziła jabłonkę, a nie gruszę, a sąsiad ZAŻĄDAŁ ode mnie wyjaśnień czemu - to bym go śmiechem osłabiła. A nasze firmy, zdaje się, opłaty drogowe w koszty sobie wliczają, i rodzinne obiady pod pozorem rozmów biznesmeńskich, i zakup kredek dla dziecka do szkoły, pod pozorem firmowych materiałów biurowych... Już nie bądźmy takimi "aniołami", bo chyba żaden biznes tak perfekcyjnie nie rżnie fiskusa (i pracowników też) z jednoczesną jeremiadą, jaki to jest wielce pokrzywdzony. Ciekawe, czy jak nasze stacje paliw podniosą ceny (a podobno się na to zanosi, szczególnie dla diesli), to Putin czy szef jakiegokolwiek innego kraju zażąda wyjaśnień, czemu.
martinn / 194.28.15.* / 2016-04-27 15:00
zwykły nieuk wie o co chodzi a oni muszą posiłkować się specjalistamii
doje... im 100% i palić głupa ze to ekologia za dużo ich tirów u nas
miki909091 / 77.253.17.* / 2016-04-27 14:44
Ale ja nie rozumiem w czym problem??????? Zrobić im to samo tylko podnięść o 100% więcej w stosunku do ich podwyżek! Przecież każdy średnio rozgarnięty wie że to są typowo kacapskie metody i aby z nimi walczyć musimy sami je stosować-inaczej po prostu polegniemy! Oni chcą sie pozbyć naszych z rynku i tyle, nie udało się jedną metodą to stosują inną...... to jest taka metoda ratlerka który szarpie cię non stop za nogawkę-jak go ostro nie postraszysz nie da ci nigdy spokoju.

Najnowsze wpisy