Forum Forum prawneBudowlane

OSTRZEGAM przed firmą PPHU SAGO, budowa schodów

OSTRZEGAM przed firmą PPHU SAGO, budowa schodów

kropek7306 / 2010-03-10 18:28
Chciałbym ostrzec potencjalnych klientów firmy "SAGO" z miejscowości Nowa Wieś obok Oświęcimia. Firma wykonała swoją prace bardzo niestarannie, wręcz olewa klienta. Na moje kolejne wezwania nie odpowiada. Poniżej prezentuję link do zdjęć z wykonanej pracy przez tą firmę. Wiadomo zdjęcia nie odzwierciedlają wszystkiego, ale sporo pokazują.

http://wicek322.fotosik.pl/albumy/740316.html
Wyświetlaj:
Mateockdd43 / 91.216.213.* / 2011-03-07 19:36
Ja także nie polecam usług w firmie SAGO u Pana Sławomira S.

Ogólnie to firma mieszcząca się w garażu z płyty osb i steropianu. Właściciel miły do czasu jak nie weźmie kasy.
Pracują tam 2 -3 osoby całkowicie nie znające się na robocie (jeden blacharz samochodowy, praktykant)

Wszyszcy oczywiście zatrudnieni na czarno - sprawdzone, firma nie wystawa faktur - bo obiecuje klientowi że będzie taniej o 300zł i wszyscy są zadowoleni.
Drewno średniej jakości, zależy od tego co aktualnie mają, jak nie mają to szpachlują wszystkie sęki i do malowania - żenada.
My także padliśmy ofiarą firmy Sago, pracujący u niego ludzie mają go za "kasztana" co 15 minut przerwa, ale co się im dziwić mają płacone od roboty ale na wypłatę nigdy nie ma wiec wszystko mają gdzieś.

co do wykonania:
Wszędzie szczeliny zalepione byle jak fugą, ja akurat mam schody z obłogi - wszystko zrobione byle jak, w środku zgniłe drewno obklejone sklejką... no wie wiem czy taka jest technologia.... dodatkowo ekipa obsiurała nam elewacje (nową) oraz porysowała parkiety Wybudowałem cały dom ale z takimi "majstrami za piątkę" się jeszcze nie spotkałem

Mateusz.
pomagacz / 62.233.153.* / 2010-03-11 15:43
Złóż reklamację a jeśli to nie poskutkuje scenariusz poniżej
- zwróć się do rzecznika konsumentów, Inspekcji Handlowej lub Federacji Konsumentów o przeprowadzenie ze sprzedawcą mediacji, a jeśli to nie poskutkuje - wystąp przeciwko niemu do sądu konsumenckiego.

Najnowsze wpisy