Forum Forum prawneGospodarcze

Oszust Konrad Łagoda! uwaga!!!!

Oszust Konrad Łagoda! uwaga!!!!

veraicona / 2014-01-16 19:45
Uwaga na Konrada Łagodę z Łobza (Zachodniopomorskie)!!!
Rasowy oszust!
Osób, które oszukał jest co najmniej 8, każdą od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych !!!!!
Ten złodziej zajmował się handlem samochodami - anglikami, oszukiwał klientów, pożyczał pieniądze i znikał bez śladu. Ktokolwiek miał coś wspólnego z tym oszustem proszony jest o kontakt.
Wyświetlaj:
Piotr80!! / 67.167.84.* / 2023-09-25 17:42
Czy ktoś z państw zna Dariusza Dmochowskiego z Roselle zajmuje się hydraulika oraz sprzedażą samochodów ! Wiem że wykorzystuje sexualnie kobiety nie które przywozi z polski uzależnia od siebie a następnie znęca się skłania do zażywania narkotyków uzależnia psychozie fizycznie i finansowo od siebie następnie ubezwłasnowolnia doprowadza do załamań psychicznych a następstwem tego kobiety popełniaj samobójstwa ? Ktoś go zna ?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Karol00 / 2017-08-14 23:14
Konrad L. oszukuje nie winnych ludzi ktorzy mu ufaja Przewaznie sa ta starsi ludzie lub Meksykanie ktorych zatrudnia za najnizasza stawke $9 za godzine pracuja w budowlance dla niego ..Nie wyplaca im tygodnowek .I zatrudnia nowych ludzi ktorych szuka na Belmont /Milwaukee ze stacji. Mojej kolezanki tata pracowal u niego kilka tyg. I nie orztymal zaplaty za tydzien .POdjela interwencje I dala post na fb ze tata zostal oszukany gdzie pojawilo sie 220 komenatarzy po czym ujawnili sie inni ludzie z tym samym problem.Mianowice o nie dostanie zaplaty za wykonana prace .Jest Oszustem, Naciagaczem ludzie nabieraj sie na jego zaklamny sposob bycia .Jest tu nie legalnie I szuka kobiety na papiery ktora da mu status..Jego obecny numer tel 773.592.9819 Jego aktualny adreas 2333N.Neva #410 Chicago
Eli84 / 2018-08-10 06:55
Poznałam tego Konrada Lagode na portalu randkowym Tinder.Byl mily,grzeczny ,szarmancki .Bardzo mi przypadl do gustu i ja mu też bynajmniej sie tak zachowywal..Bardzo szybko sie wszystko między nami toczylo .Zaczol wybiegac przyszłość oczywiscie związana z nami.Bylam szczęśliwa bo stwierdziłam że znalazlam milosc mego zycia.W tym milosc amoku nie widziala wielu rzeczy ktore widze teraz.Miala troche oszczędność ktore Konrad powiedzial ze pomoże mi ulokować w odpowiednie biznesy ktorymi sie zajmowal ,a bylo to kupowanie domow i remontowanie ich..Nie myśląc dlugo gdyz( moj ukochanym mial nieziemską siłę perswazji) zgodzilam sie zainwestować $45tys ..gdzie nigdy nie podpisalam zadnej umowy że mu je ofiarowalam..Chwile po tym nasze relacje zaczęły sie ochladzac, czesto dostawał esemesy po nocach,jak dzwonilam mało kiedy mial czas na rozmowy zemna tłumacząc sie ze jest zajety bo kontrakty ukończenie budów go nagla,i jest zestresowany.Ktorego wieczora gdy bral prysznic wzięłam jego tel. podpstrzylam wcześniej pas.I co sie okazało że taki kobiet jak jest wiele i portali na ktorych Konrad grasuje bylo znacznie wiecej ..Match ,Bumble...tym wszystkie kobietom pisal i mowil to samo co i mi..Nigdy nie wspomialam mu co znalazlam tylko zaczęłam szukac na własną rękę...Pospisywalam numery z jego tef..i próbowałam sie dowiedzieć kim sa te kobiety ..Dotarlam do wielu i okazalo sie ze byly podobnie oszukiwanie tak jak ja z tym ze cześć z nich chciala odzyskac swoje pieniadze, a z cześć flirtowala bo szukal następnymch naiwnych.
Uplynol jakis czas przestal sie do mnie odzywac nie odpisywal nie odbieral ..NIE MAM KONTAKTU z Konradem zablokował mnie wszedze..!!!nie moge odzyskać swoich pieniędzy Jeżeli ktos moze mi pomóc bardzo prosze o info..

Ps.jak wpisałam Konrad Lagoda Chicago wyskoczyły 2 aresztowania jestem przerażona ty Czlowiekem...Przestrzegam wszystkie kobiety na terenie Chicago przed tym Oszustem ,Naciagaczem ,Klamca..Boje sie Że on moze mi zrobic Cos zlego..
KONRAD S LAGODA Inmate 17087994: Cook Jail near Chicago, IL
https://www.rapsheets.org/illinois/chicago-jail/LAGODA_KONRAD/17087994. Lagoda Konrad , Chicago IL - June 15th 2017 - ChiTownMugshots.com
http://chitownmugshots.com/profile/3518415/lagoda-konrad/
Elizabeth5 / 2019-04-25 20:57
Kolejna historia.
Jak jestes na tej stronie I czytasz ,to prawdopodobnie zostales/as oszukana przez najwiekszego gnoja I oszusta Konrada Lagoda.chcialabym napisac co mnie spotkalo co moze byc przestroga dla innych. Weszlam w nim w construction business. Ja mialam inwestowac pieniadze a on wykonywac prace. Z pierwszy domem prace trwaly bardzo dlugo 10 miesiecy( co wg fachowcow powinno byc 3-4) przeciagal budowe i oszukiwal na materialach . Nigdy w zyciu nie pokazal mi ani jednego invoice za jakakolwiel prace. Zawsze tysiace wymowek.!!!!! Na koniec budowy musielismy wziasc kredyt na dokonczenie poniewa w miedzycxadie kupilam za gotowke inna property. Przez caly czas slyszalam zebym sie nie martwilam ze duzo nie zarobimy bo to pierwszy dom , ale za to na drugiej to bedzie super dochod. Fakt na pierwszej budowie zarobilismy pieniadze. Czytalam te komentarze wczesniej ale nie wierzylam ze to gnoj I oszust!!!! Dwa tygodnie przed closing na drugi dom zupelnie przez przypadek dowiedzialam sie ze konrad bez moje zgody I podpisu wzial Sam sobie pozyczke na 50 tys pod dom. Dom byl kupiony za gotowke I konrad dostal odemnie 60 tys na remont. Wzial te pozyczki na swoje prywatne cele.zglosilam to na policje ale oni mi nie mogli pomoc. Poniewaz konrad wedlug prawda byl na akcie wlasnosci wiec w sumie mial do tego prawo. Przestrzegam tez przy okaxji przed prywatna institucja finansowa DNA financial przy ulicy central w Chicago. Wlasciciel nie wykonal do mnie nawet telefonu zeby mnie o tym poinformowac tylko Obaj ustalili ze jest ok taka pozyczke dac , bo konrad tak chcial. Gdzie jak pisalam ja ten dom kupilam za gotowke I dostal pieniadze na remont. Nigdy nawet nie rozmawialismy ze bedziemy potrzebowac jakakolwiek pozyczke. Dluga historia ale dzieki pomocy innych ludzi real estate agentce, dobremu prawnikowi przy closingu dostalam zwrot swego wkladu(109 tys) plus jeszcze zarobilam . Powinnam za robic znacznie wiecej ale jestem przeszczesluwa ze odzyskala po poltora roku razem swoje pieniadze. Dostalam wielka nauczke na przyszlosc i przestrzegam innych nie robicie zadnych bisnesow z tym czlowiekiem.Jest nieuvzciwy I okrada dobrych uczciwych ludzi!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze moje informacje Komus beda pomocne.mam nadzieje ze go w zyciu juz nie zobacze . I ze w koncu znajdzie sie za kratkami na dlugie lata, bo naprawde na to zasluguje. Przykre jest tez to ze prawo jest naprawde malo skuteczne I zwylkego czlowiek niestac jestna adwokatow zeby odzyskac co zostalo mu przez gnoja zabrane.
Elizabeth5 / 2019-04-25 20:57
Kolejna historia.
Jak jestes na tej stronie I czytasz ,to prawdopodobnie zostales/as oszukana przez najwiekszego gnoja I oszusta Konrada Lagoda.chcialabym napisac co mnie spotkalo co moze byc przestroga dla innych. Weszlam w nim w construction business. Ja mialam inwestowac pieniadze a on wykonywac prace. Z pierwszy domem prace trwaly bardzo dlugo 10 miesiecy( co wg fachowcow powinno byc 3-4) przeciagal budowe i oszukiwal na materialach . Nigdy w zyciu nie pokazal mi ani jednego invoice za jakakolwiel prace. Zawsze tysiace wymowek.!!!!! Na koniec budowy musielismy wziasc kredyt na dokonczenie poniewa w miedzycxadie kupilam za gotowke inna property. Przez caly czas slyszalam zebym sie nie martwilam ze duzo nie zarobimy bo to pierwszy dom , ale za to na drugiej to bedzie super dochod. Fakt na pierwszej budowie zarobilismy pieniadze. Czytalam te komentarze wczesniej ale nie wierzylam ze to gnoj I oszust!!!! Dwa tygodnie przed closing na drugi dom zupelnie przez przypadek dowiedzialam sie ze konrad bez moje zgody I podpisu wzial Sam sobie pozyczke na 50 tys pod dom. Dom byl kupiony za gotowke I konrad dostal odemnie 60 tys na remont. Wzial te pozyczki na swoje prywatne cele.zglosilam to na policje ale oni mi nie mogli pomoc. Poniewaz konrad wedlug prawda byl na akcie wlasnosci wiec w sumie mial do tego prawo. Przestrzegam tez przy okaxji przed prywatna institucja finansowa DNA financial przy ulicy central w Chicago. Wlasciciel nie wykonal do mnie nawet telefonu zeby mnie o tym poinformowac tylko Obaj ustalili ze jest ok taka pozyczke dac , bo konrad tak chcial. Gdzie jak pisalam ja ten dom kupilam za gotowke I dostal pieniadze na remont. Nigdy nawet nie rozmawialismy ze bedziemy potrzebowac jakakolwiek pozyczke. Dluga historia ale dzieki pomocy innych ludzi real estate agentce, dobremu prawnikowi przy closingu dostalam zwrot swego wkladu(109 tys) plus jeszcze zarobilam . Powinnam za robic znacznie wiecej ale jestem przeszczesluwa ze odzyskala po poltora roku razem swoje pieniadze. Dostalam wielka nauczke na przyszlosc i przestrzegam innych nie robicie zadnych bisnesow z tym czlowiekiem.Jest nieuvzciwy I okrada dobrych uczciwych ludzi!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze moje informacje Komus beda pomocne.mam nadzieje ze go w zyciu juz nie zobacze . I ze w koncu znajdzie sie za kratkami na dlugie lata, bo naprawde na to zasluguje. Przykre jest tez to ze prawo jest naprawde malo skuteczne I zwylkego czlowiek niestac jestna adwokatow zeby odzyskac co zostalo mu przez gnoja zabrane.
Marek855 / 178.235.215.* / 2014-02-06 17:18
kontakt do kogo ,,, podaj numer
contact / 50.158.13.* / 2015-06-09 23:01
He also stole from us. He is a thief and a liar.

His Contact Info we have on file:

773-663-1636 Chicago USA

3820 N. Harlem Ave
Chicago, IL

7736631636kl@gmail.com
bolek336 / 73.208.201.* / 2015-06-10 05:06
Oszukuje w chwili obecnej na terenie Chicago, IL.
Karol00 / 2015-11-02 17:31
1.Servon Group
2625 25 TH Ave
Schiller Park IL 6017
847.233.0090
Okolo 2$tys Marcin Wlasciel
W tej firmie pracowala jako przedstawiciel handlowy sprzedawala sklepom spozywczem kotenery plastikowe , widelce ,kubki i kazla wypisywac czeki na swoje nazisko albo nazwisko swojej firmy… gdzie nie byl zatrudniony na takich warunkach .Firma dowiedziala sie o tych wszystkich klamstwach kiedy sklepy zaczely zalegac z zaplatami I okazla sie ze dawno to bylo uregulowana tylko do kieszeni Konrada zostal aresztwoany na policji w Schiller park I dzieki tem ta firma odzyskala pieniadze.
2.JP Produce Wlasciel Janusz 269.487.5570 Michigan U ktorego pracowa jako sprzedawca miodow, jajek,jablek
ten czlowiek zostal tylko okradziony na $200 bo sie w pore zorietowal
3.Chris’s Bakery 773.523.3657
3000 W 41st St Chicago
Ta firme okradl na okolo 8$ty albo wiecej sprzdawal chleb na lewo sklepom I bral pieniadze do kieszeni


To sa sklepy w ktorych jest zostal zlapny :
Montros Deli 6601 w Irving Park Chicago 773.628.7515
Kristin’s Deli 9500 Irving Park Schiller Park 847.671.080
Donna Deli 5050 Cumberland w Norridge 708.452.6956
Smakowski Deli 6744 w Belmont Chicago 773.202.9483 Ewelina Glodz Sprzedawczyni pomagala mu rozprowadzac wszystko co chcial uplynnic
4.Richard z Canada 905.339.7224 jemu winien jest okolo 4$tys pozyczyl mu pienadze na samochod ktorych nigdy nie odzyska bo przyjechal do Chicago


Jego num kontaktowy jest nadal aktualny 773.663.1636 email pr267@wp.pl

Najnowsze wpisy