Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pakiety zdrowotne, ubezpieczenia na życie - tym firmy zatrzymują pracowników

Pakiety zdrowotne, ubezpieczenia na życie - tym firmy zatrzymują pracowników

Wyświetlaj:
ewellal / 109.231.2.* / 2015-07-10 10:56
Ja mam Plan Zabezpieczenia Potrzeb Rodziny i śpię spokojnie. Zabezpiecza on moje życia i przyszłości mojej Rodziny. Rozszerzyłam go właśnie o ubezpieczenie na zdrowie.
zzzzzzzzzzz / 5.174.131.* / 2015-04-01 14:24
Bardzo dobrze przygotowana kryptoreklama firm ubezpieczeniowych oraz świadczących usługi rekreacyjne i medyczne.
Pracodawcy zamiast podnieść pensję wykupią abonament na usługi z których i tak 90% pracowników fizycznych nie skorzysta. Nie inaczej wygląda sytuacja z pracownikami umysłowymi, którzy korzystają z reguły z benefitów przez pierwsze kilka miesięcy a potem to już czysty zysk dla świadczeniodawców.
Brawo!
Waniek / 2015-04-01 13:08 / Bywalec forum
Autor jest niedouczony!!! Tym nie zatrzymają pracowników jest jedno podejście uczciwie płacić za pracę. Reszta jakiś śmiesznych pakietów to lukier na torcie.
wswswsw / 77.45.88.* / 2015-04-01 13:37
masz 100% racji, nigdy rozwiazania pieniadzopodobne nie zastapia pieniadza... masz pieniadze, to sobie sam integracje zrobisz z tymi, ktorych lubisz, czy pojdziesz na basen lub do teatru... a jak nie masz pieniedzy to pracodawce zmieniasz... I autor sobie moze zaklinac rzeczywistosc I I tak g. z tego bedzie...

Najnowsze wpisy